3

@BlAugrAnAPolAnd z takimi transferami jak Evertona, Rafaela czy Gomeza to LE nasza

1

Fame MMA na meczu :D

1

@endriuuu2 ale wiara w szkółkę cały czas jest. Bartek i Waldek im ufają.... Jak nie grają wgl to tylko debil by ich powołał

1

Ceballos to przez te 22 minuty kręci Włochami jak Iniesta

1

@Coutinho007 dzięki Wielkie

0

@Coutinho007 wiem wiem ,oglądam, ale byłem pewny, że powołani było i Alena i Cucurella, a nawet na ławce ich nie ma

0

Gdzie można zobaczyć kadry wszystkich drużyn na te ME u21?

1

@sevs tyle co w tym meczu? To w sumie nie dużo by musiał

4

Jakby Higuain zmarnował taką okazję jak Messi to by było :D

3

@kuz ale na ten moment to Messi nie gra :D

0

@APRA dzieki za wyjaśnienie :D

0

@skubi99 https://image.ceneostatic.pl/data/products/15147837/f-elementarz.jpg
Polecam Ci się z tym zapoznać, skoro czytanie ze zrozumieniem jest dla Ciebie za ciężkie.

0

nie znam się na boksie, ale z tego co mi wiadomo celowe uderzanie w tył głowy jest niedozwolone. Jaka jest za to kara? Dyskwalifikacja, czy coś na wzór żółtej kartki? Bo Głowacki specjalnie go uderzył i tu nie ma co polemizować,a to było przed łokciem

2

@Persyfl jakby to była wina Coutinho, że gra nie na swojej pozycji

6

@Bagsik88 z czego pewnie 15 razy wszedł na 10-15 min przy wyniku 3-0

1

Jakie znacie zagadki/ pytania egzystencjalne typu: czy ławka to wieloosobowe krzesło czy krzesło to pojedyncza ławka? :D

0

@Encore ma, nie mówię, ze nie. Ale po prostu nie miałem innych napastników w głowie i on jakoś tak po zastanowieniu mi przyszedł

0

@Encore w Evertonie był genialny i po prostu sądząc po oczekiwaniach, cenie oraz liczbie goli odkąd jest w United tak stwierdzam

4

@AmigoBlancos Lloris, Stones, Asensio( jeżeli zaliczamy go do pomocy) oraz Lukaku

0

@Trojanek23 bo tylko w Polsce ludzie się nie spodziewają, że w czerwcu, lipcu czy sierpniu może być gorąco....toż to prawdziwa anomalia pogodowa. Strach pomyśleć gdyby Polacy z taką mentalnością mieszkali w jakieś Azji gdzie co chwilę tsunami czy inne monsuny

3

@FafitFCB dokładnie. Kupując Thiago, De Bruyne, Neymara, TAA czy Eriksena i tak byśmy grali nudno i z Rakiticiem, Busquetsem i Vidalem...

0

@Colon Zidane za ten sezon to powinien być pierwszy...

0

@plutonio Mendy nie jest klasowym LO, ale maja zmiennika podczas gdy u nas wola skupić się na Griezmann, a nie na rezerwowym LO. Może i są ogromnej klasy, ale Hazard jest lepszy od Francuza i tylko osoba nie oglądająca ich w akcji się z tym nie zgodzi

21

@plutonio ma zmienić klub, bo napisał prawdę?

0

@Michael_20 zero emocji w LM i przy każdym meczu ligowym

0

@daniel32778 Izreal może zamykać ryja drużynom takim jak Łotwa czy Szkocja....

0

@KmN fajny ten manager

1

@Rewolucja123 wiem, że niemożliwe, ale wg mnie powinna wyglądać tak:
1. Messi
2. VVD
3. Bernando

2

@Thierno taki Dembele też poszedł za kasą i wydymał swojego ówczesnego pracodawcę, ale jakoś na sposób przeprowadzenia jego transferu się nikt nie czepia

1

@Gaucho ooo będzie zemsta - tym razem 9 defensywnych zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?