FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BlAugrAnAPolAnd z takimi transferami jak Evertona, Rafaela czy Gomeza to LE nasza
1
Fame MMA na meczu :D
1
@endriuuu2 ale wiara w szkółkę cały czas jest. Bartek i Waldek im ufają.... Jak nie grają wgl to tylko debil by ich powołał
1
Ceballos to przez te 22 minuty kręci Włochami jak Iniesta
1
@Coutinho007 dzięki Wielkie
0
@Coutinho007 wiem wiem ,oglądam, ale byłem pewny, że powołani było i Alena i Cucurella, a nawet na ławce ich nie ma
0
Gdzie można zobaczyć kadry wszystkich drużyn na te ME u21?
1
@sevs tyle co w tym meczu? To w sumie nie dużo by musiał
4
Jakby Higuain zmarnował taką okazję jak Messi to by było :D
3
@kuz ale na ten moment to Messi nie gra :D
0
@APRA dzieki za wyjaśnienie :D
0
@skubi99 https://image.ceneostatic.pl/data/products/15147837/f-elementarz.jpg
Polecam Ci się z tym zapoznać, skoro czytanie ze zrozumieniem jest dla Ciebie za ciężkie.
0
nie znam się na boksie, ale z tego co mi wiadomo celowe uderzanie w tył głowy jest niedozwolone. Jaka jest za to kara? Dyskwalifikacja, czy coś na wzór żółtej kartki? Bo Głowacki specjalnie go uderzył i tu nie ma co polemizować,a to było przed łokciem
2
@Persyfl jakby to była wina Coutinho, że gra nie na swojej pozycji
6
@Bagsik88 z czego pewnie 15 razy wszedł na 10-15 min przy wyniku 3-0
1
Jakie znacie zagadki/ pytania egzystencjalne typu: czy ławka to wieloosobowe krzesło czy krzesło to pojedyncza ławka? :D
0
@Encore ma, nie mówię, ze nie. Ale po prostu nie miałem innych napastników w głowie i on jakoś tak po zastanowieniu mi przyszedł
0
@Encore w Evertonie był genialny i po prostu sądząc po oczekiwaniach, cenie oraz liczbie goli odkąd jest w United tak stwierdzam
4
@AmigoBlancos Lloris, Stones, Asensio( jeżeli zaliczamy go do pomocy) oraz Lukaku
0
@Trojanek23 bo tylko w Polsce ludzie się nie spodziewają, że w czerwcu, lipcu czy sierpniu może być gorąco....toż to prawdziwa anomalia pogodowa. Strach pomyśleć gdyby Polacy z taką mentalnością mieszkali w jakieś Azji gdzie co chwilę tsunami czy inne monsuny
3
@FafitFCB dokładnie. Kupując Thiago, De Bruyne, Neymara, TAA czy Eriksena i tak byśmy grali nudno i z Rakiticiem, Busquetsem i Vidalem...
0
@Colon Zidane za ten sezon to powinien być pierwszy...
0
@plutonio Mendy nie jest klasowym LO, ale maja zmiennika podczas gdy u nas wola skupić się na Griezmann, a nie na rezerwowym LO. Może i są ogromnej klasy, ale Hazard jest lepszy od Francuza i tylko osoba nie oglądająca ich w akcji się z tym nie zgodzi
21
@plutonio ma zmienić klub, bo napisał prawdę?
0
@Michael_20 zero emocji w LM i przy każdym meczu ligowym
0
@daniel32778 Izreal może zamykać ryja drużynom takim jak Łotwa czy Szkocja....
0
@KmN fajny ten manager
1
@Rewolucja123 wiem, że niemożliwe, ale wg mnie powinna wyglądać tak:
1. Messi
2. VVD
3. Bernando
2
@Thierno taki Dembele też poszedł za kasą i wydymał swojego ówczesnego pracodawcę, ale jakoś na sposób przeprowadzenia jego transferu się nikt nie czepia
1
@Gaucho ooo będzie zemsta - tym razem 9 defensywnych zawodników