2

@Piorun Pewnie się skończy 0-0 xd

0

@Chwytliwy To jest nieuniknione, ale wydaje mi się, że na następnym take over. Na tą już nie ma czasu by podbudować taka walkę, a poza tym to musiałby być Maine Event, a na tej gali Maine Event będzie musi być war games mężczyzn

0

@Chwytliwy ale ogólnie gala mnie zawiodła, Young Bucks vs LAX dużo bardziej poniżej oczekiwań. Wgl jak myślisz jak będzie wyglądać war games mężczyzn? Dodadzą team Balor i kto to dołączy do ciamoy?

0

@levz0r seria z ter Stegen miała więcej odcinków

2

Niby gra Inter, ale jakby sędzia z Turynu

1

@itmustbejoke Busquets xd jest dwóch trenerów, którzy mają jaja posadzić swoje gwiazdy na ławce gdy są pod formą i zmierzą się w hicie PL

0

@Rewolucja123 Valverde sam powinien z taką chodzić od kilku miesięcy

1

@monsterrize to jest śmieszne. Gość, który co mecz przy prowadzeniu 1-0 wpuszcza defensywnych piłkarzy i chce bronić eyniku, ma pretensje, że ktoś nie atakuje? Xd

0

@BarcaInfo zobaczył kto trenuje Barcelonę to zrezygnował, nie ma co się dziwić

1

@kamilop żeby dalej być, trzeba nim najpierw być

0

@Encore na razie to Luka idzie po to jak po swoje :P

1

To jest porąbane. Ten Valverde doprowadził genialnych piłkarzy na taki poziom, że gdyby nie Messi i ter Stegen to od 3sezonow by się bili o utrzymanie, 15 miejsce w tabeli max

19

To co? W 60min Busquets, w 75min Alba i w 85min Rakitic?

1

@NaFazieHitman Juventus lubi to

2

Ale jedno trzeba przyznać Arsenalowi. Jak są mecze top6 to tylko gdy gra Arsenal można być pewnym, że to będzie ciekawy mecz: a to się ośmiesza, a to zagrają genialnie z przodu, by potem się skompromitować z tyłu, zawsze coś jest ciekawego. Nawet mecze Liverpool vs City były nudne rok temu

1

@Encore Się nie zmienia, a potem po meczu z Romą Suarez przyznaje, że nie ma sił

2

@NeroTFP za to niemiecka to potęga xd

1

@Oskar00 co ludzie mają szczęście xd ja trafiłem najwyżej to Skriniara a potem Martial :D

0

Gdzie na starym mieście w Gdańsku można zjeść burgera/kebaba w środku i napić się piwa? Bo już tym google nie ufam :D

0

@adaminhoo genialny sport. Dla mnie nie ma lepszego do oglądania niż rugby

1

@Messibestplayerintheworld poniekąd jednym z najważniejszych zadań trenera to motywowanie zawodników

1

@matirix20 już wolę powrót Martini od Valverde

0

@Mario96w chyba ośmieszał rywali

0

@student97r ale mi się marzy, by Dallas zrobili jakaś wielka niespodziankę w tym sezonie. Konkurencja potężna, ale potencjał mają ogromny.

1

Komentator od rugby jest genialny

0

Jakaś strona do live z NBA? Najlepiej do tej multitligi z Canal Plus sport, ale normalnie na pojedyncze strony po amerykańsku też przyjmę, będę wdzięczny

0

@Hudson Toronto bez Leonarda to będzie walczyć o Play off, Boston o 3-4 miejsce. Śmiało bym stawiał na Celtów

0

@teacherakademicki stereotyp. Całe życie mieszkam na Nowej Hucie i jeszcze nigdy nie widziałem nożownika, nie było momentu bym czuł niepokój.

0

@Chwytliwy balor jako face był dramatyczny....jako heel już w NJPW pokazał że może wymiatać. Ciamoa vs Cole i Gargano vs Balor.....kolejne 5* dla nxt

2

Kto jest bardziej ślepy: Bartek, który nie widzi jak nisko upadł klub pod wodzą Valverde czy Valvek, który nie widzi jak fatalnie ustawia taktykę, motywuje itp?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?