FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Piorun Pewnie się skończy 0-0 xd
0
@Chwytliwy To jest nieuniknione, ale wydaje mi się, że na następnym take over. Na tą już nie ma czasu by podbudować taka walkę, a poza tym to musiałby być Maine Event, a na tej gali Maine Event będzie musi być war games mężczyzn
0
@Chwytliwy ale ogólnie gala mnie zawiodła, Young Bucks vs LAX dużo bardziej poniżej oczekiwań. Wgl jak myślisz jak będzie wyglądać war games mężczyzn? Dodadzą team Balor i kto to dołączy do ciamoy?
0
@levz0r seria z ter Stegen miała więcej odcinków
2
Niby gra Inter, ale jakby sędzia z Turynu
1
@itmustbejoke Busquets xd jest dwóch trenerów, którzy mają jaja posadzić swoje gwiazdy na ławce gdy są pod formą i zmierzą się w hicie PL
0
@Rewolucja123 Valverde sam powinien z taką chodzić od kilku miesięcy
1
@monsterrize to jest śmieszne. Gość, który co mecz przy prowadzeniu 1-0 wpuszcza defensywnych piłkarzy i chce bronić eyniku, ma pretensje, że ktoś nie atakuje? Xd
0
@BarcaInfo zobaczył kto trenuje Barcelonę to zrezygnował, nie ma co się dziwić
1
@kamilop żeby dalej być, trzeba nim najpierw być
0
@Encore na razie to Luka idzie po to jak po swoje :P
1
To jest porąbane. Ten Valverde doprowadził genialnych piłkarzy na taki poziom, że gdyby nie Messi i ter Stegen to od 3sezonow by się bili o utrzymanie, 15 miejsce w tabeli max
19
To co? W 60min Busquets, w 75min Alba i w 85min Rakitic?
1
@NaFazieHitman Juventus lubi to
2
Ale jedno trzeba przyznać Arsenalowi. Jak są mecze top6 to tylko gdy gra Arsenal można być pewnym, że to będzie ciekawy mecz: a to się ośmiesza, a to zagrają genialnie z przodu, by potem się skompromitować z tyłu, zawsze coś jest ciekawego. Nawet mecze Liverpool vs City były nudne rok temu
1
@Encore Się nie zmienia, a potem po meczu z Romą Suarez przyznaje, że nie ma sił
2
@NeroTFP za to niemiecka to potęga xd
1
@Oskar00 co ludzie mają szczęście xd ja trafiłem najwyżej to Skriniara a potem Martial :D
0
Gdzie na starym mieście w Gdańsku można zjeść burgera/kebaba w środku i napić się piwa? Bo już tym google nie ufam :D
0
@adaminhoo genialny sport. Dla mnie nie ma lepszego do oglądania niż rugby
1
@Messibestplayerintheworld poniekąd jednym z najważniejszych zadań trenera to motywowanie zawodników
1
@matirix20 już wolę powrót Martini od Valverde
0
@Mario96w chyba ośmieszał rywali
0
@student97r ale mi się marzy, by Dallas zrobili jakaś wielka niespodziankę w tym sezonie. Konkurencja potężna, ale potencjał mają ogromny.
1
Komentator od rugby jest genialny
0
Jakaś strona do live z NBA? Najlepiej do tej multitligi z Canal Plus sport, ale normalnie na pojedyncze strony po amerykańsku też przyjmę, będę wdzięczny
0
@Hudson Toronto bez Leonarda to będzie walczyć o Play off, Boston o 3-4 miejsce. Śmiało bym stawiał na Celtów
0
@teacherakademicki stereotyp. Całe życie mieszkam na Nowej Hucie i jeszcze nigdy nie widziałem nożownika, nie było momentu bym czuł niepokój.
0
@Chwytliwy balor jako face był dramatyczny....jako heel już w NJPW pokazał że może wymiatać. Ciamoa vs Cole i Gargano vs Balor.....kolejne 5* dla nxt
2
Kto jest bardziej ślepy: Bartek, który nie widzi jak nisko upadł klub pod wodzą Valverde czy Valvek, który nie widzi jak fatalnie ustawia taktykę, motywuje itp?