FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@emeu strzał Paragwaj i Kolumbia
9
Po blamażu z Napoli: "sezon jest ciężki, nie mieliśmy czasu na regenerację, mieliśmy ciężki wyjazd na wschód, należy pogratulować Napoli, perfekcyjnie wykorzystała nasze błędy. Wynik jest niesprawiedliwy, ponieważ kontrolowaliśmy przebieg gry. Wiemy gdzie popełniliśmy błędy, i spróbujemy je zlikwidować, ponieważ jest jeszcze walka o ligę i CdR"
1
@dziaraka Modric też chciał iść tylko do Barcelony jak Isco na przykład
0
@Oddajpada jakby grali z Barceloną na wstecznym to by oczy bolały jeszcze bardziej
1
@andrzpol przecież taki James to by nasza pomoc zbawił
4
@emeu RPA.
1
@Hiacynk dziwi mnie trochę obecność Valencia i Clichy
0
@koszol w miarę regularnie oglądałem MLS 2 sezony temu. Ówczesne Toronto miałoby spore szanse w top 5 ligach europejskich by walczyć o czołowe miejsca
0
Ta drużyna bez Messiego i ter Stegena byłaby na jakimś 15miejscu i nikt kto ogląda ta drużynę od paru miesięcy temu nie zaprzeczy. Pomoc jest tak żałosna, że najlepszym na tej pozycji byłoby wystawienie ter Stegena. I ten ktoś na ławce.....trener bez niczego. Trener? To za duże slowo
4
Graja drużyny z dwóch różnych biegunów tabeli. Można pieprzyć głupoty "derby rządzą się własnymi prawami", ale ta Barcelona rządzi się stylem Valverde- czyli niczym. Ta drużyna jest po prostu żałosna do oglądania i komentarze "to nie oglądaj" są głupie.
2
Już za niecała godzinę najważniejsza gala w NJPW (wrestling). Pierwszy raz dwudniowa
0
@Hiacynk ile ludzi tyle opinii. Moze i bym tak powiedział, gdyby nie to, że po rzucie czeka aż poczuję wiatr rywala, wywala nogi do przodu by źle wylądować, a sędziowie na to idą. Poza tym: czy oglądania 30 rzutów wolnych przez jednego za odbija jest atrakcyjne do oglądania?
0
@Hiacynk ale oglądanie jego gry jest przykre dla oczu. To wymuszanie fauli jest chore- wiem wiem, to też sztuka, ale ileż można nabierać każdego
0
@Worny i potem laga do obrony przez 80min
0
@Messibestplayerintheworld a żaden nie opuści....
1
@MarioVeB! Gorszy od Valdka nie będzie
0
@SuperPatsonFCB ich każdy mecz? Ostatni mecz z wilkami? Mecz z City?
0
@Gaucho taka, która traktuje wszystkie kluby równo.
0
@Gaucho wilki grały 40h wcześniej z City. No trochę dziwne
0
@Gaucho wilki, które zawsze są groźne grali na zmęczeniu.....dziwnym trafem z Liverpoolem, nikt nie uwierzy, że to przypadek, że sędziowie też zawsze się mylą na korzyść nich. Liverpool jest najlepszy obecnie, ale ich faworyzowanie jest idiotyczne
0
@DonAndresFCB raczej Michał Pol po rocznej umowie z Mendesem
0
@Pablopicasso27 oby oby, przed sezonem były pytania czy Luca doprowadzi Mavs do Play off- mimo, że wiele do końca to jednak wg mnie to pewniak
0
@Chwytliwy w kick off bym się nie obraził
4
TAA ma zadatki by być najlepszym PO w historii
0
@BarcaInfo Rakitic nie odejdzie, Vidal nie odejdzie, Valverde nie odejdzie....czyli odejdzie Alena i pewnie Puig xd
1
Dziwne by nie miał najwięcej skoro dziesiątki razy ratował mu tyłek
12
Myślałem, że słyszałem już najgorszych komentatorów, ale dziś Szczęsny i ten drugi przebili wszystko, geniusze
0
Co Mahrez kręci.....
17
@Janiama pierwsze zdanie pokazuję, jak beznadziejnie gra Barcelona skoro już takie argumenty są wymyślane na próbę obrony takiej postawy
10
Alena gra zbyt dobrze, nie boi się podać do przodu....dlatego w przerwie wejdzie za niego Semedo