FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt tiaaaa
0
@DanielOOL nie? A oglądasz ten mecz czy jak Marciniak to od razu nie? Gość jak chce grać w siatkówkę to niech na galę się przeniesie
0
@NeroTFP dlaczego?
0
@NeroTFP w sumie ciekawe czemu jest taki regulamin....co to przeszkadza. rozumiem jakieś pierścnionki czy wisiorki, ale maska na twarz?
5
@BarcaInfo no skoro musi grac jako bramkarz i pomocnik jednocześnie to dziwne, by nie prosił
3
@DonAndrzejos się smiejcie z niego, ale przynajmniej robi cokolwiek na tym skrzydle....u nas gra tam Vidal, którego to i ja bym dogonił
0
@rafik300010 raczej brak logiki zarządu; brak odpowiednich transferach (tyczy się to i nas i Realu) i bak motywacji
14
@arasz1819 co??? przecież my tez mozemy w tym sezonie przegrać z kazdym i wszędzei....przeciez my prawie przegraliśmy z Ibizą xDDDD
0
@mekston a to zmienia postać rzeczy, gdzieś czytałem, ze najwcześniej w połowie kwietnia
0
@lukaszbarca15 Bayern oD kilku tygodni tak, ale pytanie: czy jak przyjdzie im grać w LM z np Liverpoolem (jak awanasuje) to czy bez Lewego są w stanie powaznie zagrozić? Mam wątpliwości, że jak przyjdzie im grac w Bundeslidze z kimś soldnym to już będą problemy. City dla mnie jest trochę niewiadomą, bo po meczach ligowych ja ich nie oceniam, bo i tak już tam o nic nie grają.
1
@TheNekro94 yyyyy tak.
5
tak dziwnego sezonu w piłce europejskiej to nie pamiętam. Wszytkie druzyny, które sa uznawane za Top mają/mieli problemy. Barcelona- bez skrzydeł, bez kreatywnych pomocników, jaja w zarządzie, konflikty piłkarzy z zarządem, niewypały transferowe. Real- w ataku podobny dramat, transfery chyba na jeszcze gorszym poziomie niz u nas, na Bernabeu nikt juz nie jedzie ze strachem. Juventus- zero pomysłu na grę (jak druzyny w/w) + niepewność odnosnie koronawirus. PSG niby mocne się wydawało, ale BVB, dryżyna bądź co bądź pólka niżej niż Top, może ich wyeliminować. Bayern teraz się spisuje najsolidniej, ale mieli gorszy okres, a obecnie bez Lewego z powaznym rywalem moga miec problem. Liverpool- drużyna wydawała sie bez problemów, a mogą odpaść z LM z najgorszym Atletico od lat. O druzynach typu Tottenham, BVB czy Napoli nie pisze, bo to jedank nie jest Top. Na to wychodzi, że w LM najlepiej spisuje się Atalanta xD
1
Już końcówka sezonu zasadniczego więc pytanie do fanów NBA: kto zrobił na was do tej pory największe pozytywne zaskoczenie? Wg mnie to OKC, Miami i bądź co bądź niespodziewanemu się, że bez Leonard Toronto będzie takie dobre
0
@mlody_gniewny nie napisałem, że jest genialny, ale gorszy zapewne by nie był
1
@KamQiX u nas musiał zagrać Braitwhite, bo został kupiony....a wcale nie jest lepszy od Fati. Ale został kupiony i to jest jedyny argument. Jaki jest logiczny argument na grę De Jonga i Rakiticia kosztem Puiga? Żaden...oprócz kwoty transferu
1
Nie dość, że wchodzi Vidal, czyli dalej zero kreatywności to jeszcze schodzi Rakitic, który miażdżył de Jonga grą
0
Messi to już z czerwoną powinien dawno być
0
Czemu chociaż raz nie może zagrać Puig czy Collado kosztem tych statystów w środku pola
0
@CalcioFan do Romy nikt nic nie ma ...ale Liverpool to już zupełnie inna para kaloszy
2
A może wkoncu niech nie zagrają miliony i ludzie bez formy....de Jong ława, Puig do składu- może i się będzie odbijać od rywali, ale gorszy niż Holender nie będzie
2
@AllBundy może i nie jest w szczytowej formie, ale na ten moment z trójki pomocników dostępnych na Napoli to on jest o 3poziomy lepszy od Rakiticia i De Jonga. Ta dwójka grą nie zasługuje na powołanie nawet
0
@Chwytliwy chodzi o ten ladder match?
1
@Chwytliwy AEW wkoncu się doczekało 5* :D chodzi mi o tag team z Revolution
1
Co ten sędzia w meczu Cracovia vs Wisła widział? Xe
0
@kkbarca ja bym się mocno zdziwił, gdyby cała piątka (licząc Vidala) miała 10 takich podań
1
@kkbarca Messi
4
to co się dzieje w tej druzynie to jest dramat....wczoraj znowu bysmy zrobili rzut rożny Livepool 2.0 wersja- niemal wszyscy piłkarze nie wykazuja za grosz profesjonalizmu na boisku....zero charakteru, walki, skupienia czegokolwiek
0
@kamilop ja proponuję Edersona i ter Stegena na pomocnika
0
Carlos Vela to w obecnej sytaucji miałby pewne miejsce w Barcelonie
0
@pero1983 był bardzo kulturalny w tym stwierdzeniu....