0

@Hushovt tiaaaa

0

@DanielOOL nie? A oglądasz ten mecz czy jak Marciniak to od razu nie? Gość jak chce grać w siatkówkę to niech na galę się przeniesie

0

@NeroTFP dlaczego?

0

@NeroTFP w sumie ciekawe czemu jest taki regulamin....co to przeszkadza. rozumiem jakieś pierścnionki czy wisiorki, ale maska na twarz?

5

@BarcaInfo no skoro musi grac jako bramkarz i pomocnik jednocześnie to dziwne, by nie prosił

3

@DonAndrzejos się smiejcie z niego, ale przynajmniej robi cokolwiek na tym skrzydle....u nas gra tam Vidal, którego to i ja bym dogonił

0

@rafik300010 raczej brak logiki zarządu; brak odpowiednich transferach (tyczy się to i nas i Realu) i bak motywacji

14

@arasz1819 co??? przecież my tez mozemy w tym sezonie przegrać z kazdym i wszędzei....przeciez my prawie przegraliśmy z Ibizą xDDDD

0

@mekston a to zmienia postać rzeczy, gdzieś czytałem, ze najwcześniej w połowie kwietnia

0

@lukaszbarca15 Bayern oD kilku tygodni tak, ale pytanie: czy jak przyjdzie im grać w LM z np Liverpoolem (jak awanasuje) to czy bez Lewego są w stanie powaznie zagrozić? Mam wątpliwości, że jak przyjdzie im grac w Bundeslidze z kimś soldnym to już będą problemy. City dla mnie jest trochę niewiadomą, bo po meczach ligowych ja ich nie oceniam, bo i tak już tam o nic nie grają.

1

@TheNekro94 yyyyy tak.

5

tak dziwnego sezonu w piłce europejskiej to nie pamiętam. Wszytkie druzyny, które sa uznawane za Top mają/mieli problemy. Barcelona- bez skrzydeł, bez kreatywnych pomocników, jaja w zarządzie, konflikty piłkarzy z zarządem, niewypały transferowe. Real- w ataku podobny dramat, transfery chyba na jeszcze gorszym poziomie niz u nas, na Bernabeu nikt juz nie jedzie ze strachem. Juventus- zero pomysłu na grę (jak druzyny w/w) + niepewność odnosnie koronawirus. PSG niby mocne się wydawało, ale BVB, dryżyna bądź co bądź pólka niżej niż Top, może ich wyeliminować. Bayern teraz się spisuje najsolidniej, ale mieli gorszy okres, a obecnie bez Lewego z powaznym rywalem moga miec problem. Liverpool- drużyna wydawała sie bez problemów, a mogą odpaść z LM z najgorszym Atletico od lat. O druzynach typu Tottenham, BVB czy Napoli nie pisze, bo to jedank nie jest Top. Na to wychodzi, że w LM najlepiej spisuje się Atalanta xD

1

Już końcówka sezonu zasadniczego więc pytanie do fanów NBA: kto zrobił na was do tej pory największe pozytywne zaskoczenie? Wg mnie to OKC, Miami i bądź co bądź niespodziewanemu się, że bez Leonard Toronto będzie takie dobre

0

@mlody_gniewny nie napisałem, że jest genialny, ale gorszy zapewne by nie był

1

@KamQiX u nas musiał zagrać Braitwhite, bo został kupiony....a wcale nie jest lepszy od Fati. Ale został kupiony i to jest jedyny argument. Jaki jest logiczny argument na grę De Jonga i Rakiticia kosztem Puiga? Żaden...oprócz kwoty transferu

1

Nie dość, że wchodzi Vidal, czyli dalej zero kreatywności to jeszcze schodzi Rakitic, który miażdżył de Jonga grą

0

Messi to już z czerwoną powinien dawno być

0

Czemu chociaż raz nie może zagrać Puig czy Collado kosztem tych statystów w środku pola

0

@CalcioFan do Romy nikt nic nie ma ...ale Liverpool to już zupełnie inna para kaloszy

2

A może wkoncu niech nie zagrają miliony i ludzie bez formy....de Jong ława, Puig do składu- może i się będzie odbijać od rywali, ale gorszy niż Holender nie będzie

2

@AllBundy może i nie jest w szczytowej formie, ale na ten moment z trójki pomocników dostępnych na Napoli to on jest o 3poziomy lepszy od Rakiticia i De Jonga. Ta dwójka grą nie zasługuje na powołanie nawet

0

@Chwytliwy chodzi o ten ladder match?

1

@Chwytliwy AEW wkoncu się doczekało 5* :D chodzi mi o tag team z Revolution

1

Co ten sędzia w meczu Cracovia vs Wisła widział? Xe

0

@kkbarca ja bym się mocno zdziwił, gdyby cała piątka (licząc Vidala) miała 10 takich podań

1

@kkbarca Messi

4

to co się dzieje w tej druzynie to jest dramat....wczoraj znowu bysmy zrobili rzut rożny Livepool 2.0 wersja- niemal wszyscy piłkarze nie wykazuja za grosz profesjonalizmu na boisku....zero charakteru, walki, skupienia czegokolwiek

0

@kamilop ja proponuję Edersona i ter Stegena na pomocnika

0

Carlos Vela to w obecnej sytaucji miałby pewne miejsce w Barcelonie

0

@pero1983 był bardzo kulturalny w tym stwierdzeniu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?