La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

konto usunięte

6

Ale was bolą te porażki, zarówno Roma jak i Liverpool po prostu były lepsze a wy się zachowujecie jakby te kluby były wrogami na poziomie Realu

0

@CalcioFan do Romy nikt nic nie ma ...ale Liverpool to już zupełnie inna para kaloszy

konto usunięte

9

@CalcioFan To nie można po prostu nie lubić Liverpoolu. Okej.

6

@CalcioFan nie tyle lepsze. Po prostu my się zesraliśmy metr przed kiblem dwa razy.

0

@VamosRakieta No tak, przegraliśmy 4:0, ale nie byli lepsi. Masz rację.

2

@CalcioFan Mi się wydaje, że niechęć do Liverpoolu wynika z innych rzeczy, a nie głupiego dwumeczu w LM.

konto usunięte

1

@krzychu1526 nie mozna. Braithwaita tez nie mozna. Braithwaita trzeba lubic i mu zyczyc zeby gral zamiast wychowankow hahah

konto usunięte

5

@krzychu1526 Liverpool trzeba uwielbiać teraz do końca świata.Złego słowa nie można też powiedzieć,jeśli tego nie wiesz to nie jesteś kibicem tylko cieciem.

1

@FCB24 do Romy nikt nic nie ma, bo Roma niczego nie wygrywa.

0

@FDJ Ty masz chyba jakiś problem z tym Braithwaitem.

0

@aras17_VeB ani pół słowa nie napisałem o tym, że nie byli lepsi ;).
Byli lepsi, ale nawet mimo tego powinniśmy w obu przypadkach obronić przewagę z pierwszego meczu ;).

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada nie sądzę żeby to był powód

konto usunięte

1

@Witekk10 a skad. To moj ulubiony pilkarz

0

@CalcioFan A co Ci takiego zrobił Real że jest wrogiem?

0

@aras17_VeB Jakby nie patrzeć to w pierwszym meczu dostali 3-0

0

@CalcioFan Niechęć do Liverpoolu jest powodem ich zachowania. Wygrali LM i kozaczą, jakby osiągnęli coś niewyobrażalnego i myślą, że są najlepszą drużyną XXI wieku. Oby AM ich zgasiło i koniec będzie "wielkiej" ery ekipy Kloppa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?