La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

30

Ale śmieszni jesteście. Już sraka przed Sevilla. Co dalej? Lęk przed Villareal? Spazmy przed Atletico? Gramy słabo, ale jesteśmy w stanie wygrać z każdym, zawsze i wszędzie. Dokładnie odwrotnie niż real, który jest stanie przegrać z każdym i wszędzie :]

konto usunięte

0

@arasz1819 real to stan Unysłu XD

2

@arasz1819
Teraz to żeś walnął frazą na zasadzie
"Wybielamy wpadki Barcy", bo Real w tym sezonie wyglada gorzej. Obie ekipy graja w kratke i trzeba o tym głośno powiedzieć.

0

@AmigoBlancos w kratke to tez dosc lagodne okreslenie. Czasami niektore mecze jednych czy drugich przypominaja sytuacje z Kosmicznego Meczu, gdzie "potowarsy" ukradly talent zawodnikom :)

14

@arasz1819 co??? przecież my tez mozemy w tym sezonie przegrać z kazdym i wszędzei....przeciez my prawie przegraliśmy z Ibizą xDDDD

1

@AmigoBlancos jak chcesz płaczu nad formą realu to nie ta strona i nie to forum. Gra w kratkę nie usprawiedliwia marudzenia i strachu przed Sevillą, która w ostatnich 10 meczach wygrała 3 razy. Barca w kryzysie i z kadrą krótką jak wizja bartomeu to wciąż wielka Barca.

1

@arasz1819 U siebie może i z każdym... na wyjeździe obecnie to zleje nas nawet drugoligowiec, także spazmy przed sevilla w pełni uzasadnione:)

2

@arasz1819
"Płacz", nie ta strona wszystko to już mnue nudzi uderzanie w takie tony nie jest na miejscu, przy obecnej "formie" obu ekip. Lider moze sie zmieniać co tydzień. Jeśli tego nie widzisz to Ty masz problem, a nie ja :)

1

@AmigoBlancos nie no Księciunio wybaczy, że nie jest mu zapewniana rozrywka na takim poziomie co by go nie nudziła :] ja jednak jako kibic lidera La Liga nie będę się bał ani Sevilli, ani Atletico, ani Realu (zawsze możemy się spotkać w LM, chociaż w dobie VAR-u czuje, że skończą przygodę na sprawiedliwej fazie 1/8).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?