FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy ktoś się orientuje ile się leczy tak w 100% skręcenie i naderwanie środstopia? bo czytam, że jakies 3tyg, a mam już prawie 4tyg i w butach cały czas cholernie boli
6
Ale fajnie widzieć, że gdy przegrywamy z ławki wchodzi Pedri i Pjanic, którzy wychodzą do piłki, myślą niestandardowo, a nie wchodzi Vidal i Rakitic i elo
0
Pedri kurna strzelaj.....
9
Z całą sympatią dla Puig....Pedri go niszczy
2
Pedri Ty wariacie......wyprzedzasz umysłów kolegów xd
0
Pjanic to jest must have w ważnych meczach
2
Halloween!!!!! Cukierek albo Griezmann
0
Messi......podobno kocha ten klub, a gra tak jakby grał za kare w tym sezonie.
2
Griezmann i Lenglet na plus, reszta źle lub fatalnie, ale cała pierwsza połowa....wyglądała dobrze. W 3-4 sytuacjach powinni strzelić gola
0
Jak Messi ma tak grać cały czas to niech nowy prezydent ma jaja i go sprzeda, bo z nimw defensywie od dawna graliśmy w 10, ale teraz to i w ataku gówno daje w tym sezonie
0
Dembele właśnie się kiwa na 30m na własnej połowie i traci. Tylko fart sprawił, że ta trafiła do nogi Roberto. Macie odpowiedz czemu on nie gral. Takie rzeczy może robić tylko Messi
2
Ale ostatnim naszym skrzydłowym który tak wychodził na podania był chyba Pedro....swoją drogą, że od 5lat nasza pomoc i tak by takiej piłki nie podała
0
O co chodzi Wam z tym Busqeuts...w tym sezonie z dwójki on i De Jong to zdecydowanie Holender zawodzi i gra gorzej.
0
@Ronnie1992 ale nie może Puig zagrać na pozycji którejś z tej dwójki
0
@Ronnie1992 a powiedz Ty mi za kogo ten Puig miałby grać. Sam byłem wielkim fanem jego talentu, ale to nie przypadek, że u tyle trenerów nie gra. Pedri kilka tygodni w klubie i gra z Realem i Juventusem
0
Beckham- piłkarz niedoceniany, przeceniany czy ani jedno ani drugie? co o nim sądzicie jako o piłkarzu?
1
Pedri Ty **** dalej mi Cuadrado przesladuj
2
Co z tego że Griezmann odebrał wcześniej....to jest napastnik i on musi strzelać. Gość się nadaje do jakiś rezerw kompletnych i tyle. Nie chwalmy go za odbiór gdy sekundy później się ośmieszył
0
Griezmann w tym meczu idzie na hat tricka tylko po swojemu
0
To wyjście spod pressingu jest przerażające......
1
Araujo nie może grać tylko gdy czerwo zobaczy Legnlet czy Pique....talent wielki
8
Spalony i ręka Morągu ale w Hiszpanii to ja bym miał spore wątpliwości czy by go nie uznali
0
@DaPi dostałem czerwoną Casemiro- przebilem
1
Fajny ten Var xdd
1
@Dosq ta liga by rozwaliła te beztalencie z naszej ligi. Oglądam MLS bardzo dużo 2 sezony temu i poziom sportowy najlepszych drużyn był na poziomie Porto czy Olympiacos Pireus
1
@kerouac będe za Justinem, ale jednak nie daje mu większych szans
4
De Jong super asysta, ale taką piłę jaką podał wczoraj piłkarz Borussi Monchegladbach przy drugiej bramce- cudeńko!!!!!
1
Jakby to powiedział Arnold Boczek: " Panie Zidane afera jest"
1
Ciekaw ile było meczy w LM by dwóch niepełnoletnich piłkarzy strzeliło gola
4
Oo baben.... Xd