0

czy ktoś się orientuje ile się leczy tak w 100% skręcenie i naderwanie środstopia? bo czytam, że jakies 3tyg, a mam już prawie 4tyg i w butach cały czas cholernie boli

6

Ale fajnie widzieć, że gdy przegrywamy z ławki wchodzi Pedri i Pjanic, którzy wychodzą do piłki, myślą niestandardowo, a nie wchodzi Vidal i Rakitic i elo

0

Pedri kurna strzelaj.....

9

Z całą sympatią dla Puig....Pedri go niszczy

2

Pedri Ty wariacie......wyprzedzasz umysłów kolegów xd

0

Pjanic to jest must have w ważnych meczach

2

Halloween!!!!! Cukierek albo Griezmann

0

Messi......podobno kocha ten klub, a gra tak jakby grał za kare w tym sezonie.

2

Griezmann i Lenglet na plus, reszta źle lub fatalnie, ale cała pierwsza połowa....wyglądała dobrze. W 3-4 sytuacjach powinni strzelić gola

0

Jak Messi ma tak grać cały czas to niech nowy prezydent ma jaja i go sprzeda, bo z nimw defensywie od dawna graliśmy w 10, ale teraz to i w ataku gówno daje w tym sezonie

0

Dembele właśnie się kiwa na 30m na własnej połowie i traci. Tylko fart sprawił, że ta trafiła do nogi Roberto. Macie odpowiedz czemu on nie gral. Takie rzeczy może robić tylko Messi

2

Ale ostatnim naszym skrzydłowym który tak wychodził na podania był chyba Pedro....swoją drogą, że od 5lat nasza pomoc i tak by takiej piłki nie podała

0

O co chodzi Wam z tym Busqeuts...w tym sezonie z dwójki on i De Jong to zdecydowanie Holender zawodzi i gra gorzej.

0

@Ronnie1992 ale nie może Puig zagrać na pozycji którejś z tej dwójki

0

@Ronnie1992 a powiedz Ty mi za kogo ten Puig miałby grać. Sam byłem wielkim fanem jego talentu, ale to nie przypadek, że u tyle trenerów nie gra. Pedri kilka tygodni w klubie i gra z Realem i Juventusem

0

Beckham- piłkarz niedoceniany, przeceniany czy ani jedno ani drugie? co o nim sądzicie jako o piłkarzu?

1

Pedri Ty **** dalej mi Cuadrado przesladuj

2

Co z tego że Griezmann odebrał wcześniej....to jest napastnik i on musi strzelać. Gość się nadaje do jakiś rezerw kompletnych i tyle. Nie chwalmy go za odbiór gdy sekundy później się ośmieszył

0

Griezmann w tym meczu idzie na hat tricka tylko po swojemu

0

To wyjście spod pressingu jest przerażające......

1

Araujo nie może grać tylko gdy czerwo zobaczy Legnlet czy Pique....talent wielki

8

Spalony i ręka Morągu ale w Hiszpanii to ja bym miał spore wątpliwości czy by go nie uznali

0

@DaPi dostałem czerwoną Casemiro- przebilem

1

Fajny ten Var xdd

1

@Dosq ta liga by rozwaliła te beztalencie z naszej ligi. Oglądam MLS bardzo dużo 2 sezony temu i poziom sportowy najlepszych drużyn był na poziomie Porto czy Olympiacos Pireus

1

@kerouac będe za Justinem, ale jednak nie daje mu większych szans

4

De Jong super asysta, ale taką piłę jaką podał wczoraj piłkarz Borussi Monchegladbach przy drugiej bramce- cudeńko!!!!!

1

Jakby to powiedział Arnold Boczek: " Panie Zidane afera jest"

1

Ciekaw ile było meczy w LM by dwóch niepełnoletnich piłkarzy strzeliło gola

4

Oo baben.... Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?