FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale.idiotyczne zachowanie Bednarka....
1
@norbi77 3msc?? Optymista xd
0
Zieliński mecz od bardzo, bardzo dawna w którym coś gra
3
@IronSanHybrid Najman by padł po tym drugim ciosie, ta przynajmniej dotrwała do chyba czwartego
5
Szpakowski proszę przestań nas prześladować. "Włączenie gei"....
0
@Fenelon Kasjo to menel, ale na Najmana bycie menelem starczy. 2 szybkie ciosy i lezy Najman....o ile dotrwa do drugiego ciosu
0
@escarabajo optymista :D
0
@messi564 tyle wychodzi, ale żeby wyjśc z 3 miejsca trzeba będzie raczej te 3pkt zdobyć, a ja nie bardzo widze z kim. Z Słowacją jedyne co, ale tu się bardziej nastawiam na remis. Plus trzeba pamiętać, że nasz bilans bramkowy po meczu z Hiszpanią pewnie będzie -4.
0
wczoraj Święcicki zadał w Food trucku dobre pytanie do obecnych w programie: czy brak awansu z grupy będzie dla Was kompromitacją, klęską, porażką czy normą? Jak Wy uważacie? wg mie wyjscie z grupy będzie coś na zasadzie miłego, aczkolwiek dużego zaskoczenia
0
Chciałbym zobaczyć jakiś mecz z poważnym rywalem bez Zielińskiego, Lewandowskiefo i Krychowiaka. Od kilku meczy mam wrażenie, że oni zawsze są najsłabsi w meczach kadry
5
@MarioVeB! Najważniejsze, że panowie z gwizdkiem zawsze im pomogą, jak np w meczu z City
6
@Yosemite znając Tottenham i Jose to jedyna porażka tu będzie z Crystal
0
@Szakalaka12369 boli was dupa po Neymarze. Każdy by go tu chciał bo jest top5 najlepszym piłkarzem na świecie, w formie top 3. Messi też wypiął 4litery. Neymar byłby dla nas zbawieniem i z nim na pewno wygralibyśmy ligę w zeszłym sezonie, a i z Bayernem 8-2 byśmy nie polegli, bo Bayern miałby się kogo obawiać. Tylko głupiec by nie chciał go
1
@BarcaInfo juz myslalem, ze bedzi "Xavi Hernandez nie był ani dobrze zbudowany pod względem fizycznym, nie był również wysoki, ale był o krok od podpisania umowy z Arsenalem.
0
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo aha to fajne "kocham ten klub nad zycie"....
2
@Prezes_sycylijczyk mecz otwarcia San Marino vs Wyspy Owcze
0
Hamsik, Duda, lobotka...ależ piłeczka będzie chodziła w potencjalnym meczu z nami
0
@bixmix to jest tylko lizanie czterech liter ludzi starszych by zagłosowali na nich w nastepnych wyborach, bo wiedzą, żę na głos młodszych ludzi nie mają szans
0
cześto pojawia się tu temat seriali, ale rzadko widze tytuł Czarna lista. Ktoś oglądał? polecacie? bo jak czytam o czym to jest to moze byc petarda
0
tak z ciekawości- jak wg Was powinna wyglądac podstawowa 11 Angli? bo pokolenie mają super, ale wyników.....
0
Już się nie mogę doczekać Kowala po meczu komentujący występ Zielińskiego. Tak jak Busqeuts czy Roberto mają taśmy na naszych trenerów, że ciągle grają, tak Pioter chyba też takie ma
0
@Senyer obrona taka nie za dobrą, ale obecnie jest ten Miazga i on pewnie będzie liderem tej formacji
1
@xBoMBoWiECx Gaya w top 3 to wg mnie obowiązek
0
jakie krzesło gamingowe polecacie? kupie jakieś takie w miarę dobre do 400zł? np https://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/krzesla-gamingowe/krzeslo-gamingowe-havdrup-czar-czer
0
@Rewolucja123 ale my mamy napastnika, który potrzebuje 5sytuacji 110% by je wykorzystać :D mecz z Getafe pokazał doskonale jak się kończy spotkanie gdy się nie wykorzystuje takich okazji.
0
@Bykunn no tylko gdyby po pierwszej polowie miał 4gole, a tyle powinien mieć to by nie było remisu i np Messi by mógł odpoczywać cały mecz
3
nie uważacie, że to bronienie Griezmanna po każdym meczu co nie strzeli 3-4 sytuacji i dawanie mu oceny 6 czy wyżej jest żałosne? Bronienie napastnika, który nie strzela goli to tak jakby bronić bramkarza co poda dokładnie, ale każdą piłke przepuści lecącą w światło bramki.
0
@Daviix7 jakieś 18meteow przed polem karnym Liverpoolu, czyli w miejscu gdzie taki Gundogan lub De Bruyne mogą strzelić
5
30sekund wcześniej Sterling był faulowany, ale oczywiście sędzię nie zagwizdał. To pchanie Liverpool.....