0

@Lokoo dzięki za info, pewniaczek na taśmę poleci :D

0

@gimmeq1 wywalić z tego składu Griezmann, de Jong i Dembele i wtedy można coś grać. O dwóch pierwszych nie ma co dyskutować bo grają fatalnie, natomiast nie można z Dembele robić gracza podstawowej 11 i na niego liczyć

0

@Encore noo, wytradeowac go do Europy z powrotem. Za słaby na NBA xd ale debil

0

@krajana gorszy system niż w 20 i 19. Wiadomo, jak masz Varane czy Dijka to łatwo odebrać, ale już słabszymi obrońcami (nie słabymi, tylko gorszymi jak ta dwójka +Gomez) to czasami nie da się odebrać bo tak się odbija. No i faule to nigdy nie wiadomo czy są czy nie

1

@kamiVeB mogę prosić o oznaczenia? Apropo Houston...są w tak czarnej dupie że głowa mała

0

@DonMatteo901 no ale to prostopadle podanie takie, które w Barcelonie ostatnio widziałem u Iniesty z pomocników

1

@BarcaInfo tragedia......

0

@NeroTFP młode pokolenie jest jedynym normalnym w tym kraju, a mam wrażenie, że 90% ludzi starszych ma beton zamiast mózgu

0

@KapiFCB w sumie Kawhi po zimnym Toronto i San Antonio, ktore nie ma dostępu do morza/oceanu wkoncu wrócił do "domu". Ma wszystko plus ziomka PG wiec nie zdziwilbym sie

0

@barcowy1899 między nimi jest taka różnica jak między Messim a Peszko

0

@student97r moze i siebie nie lubią, ale obaj tego potrzebują. Giannis potrzebuje kogoś kto przejmie pałeczkę od niego i torchę presji, a Harden gościa, który pod koszem zniszczy każdego

4

@PatrykBarcelona znaczy od Lipska to na pewno jestesmy gorsi na ten moment :D co do tego nie mam zadnych watpliwosci

1

wgl nie uważacie, że my nawet nie jesteśmy najlpesyzm zespołem w tym drugim koszyku? takie City wydaje mi się, że woli na nas trafić niż na RB Lipsk, Ateltico czy chociaż Atalantę

0

@TheGoldenEleven a Lenglet był liczony w barwach Barcelony czy jako piłkarz Juve? bo jesli Juve to takie 8.0 powinien dostać

0

@UncleDrew znaczy tu nie ma co się łudzić na awans, chyba ze przez te kilka msc zmieni się coś diametralnie. Na ten moment trzeba się modlić byśmy nie zostali kolejny raz upokorzeni

1

@Criss18Barca ufff uspokoiłeś. Dawać ten Bayern Flicka

0

@avanes ale my z Borussia M. również nie mamy szans za wielkich

1

@bari_94 brak skrzydeł nie pozwala grać 4-3-3, tak jak 4-2-3-1

0

@Rewolucja123 znaczy ja to też tak postrzegam, że jak nie ma kibiców to stadion aż takiej różnicy nie ma

3

@Barcza223 Valverde miał Messiego i Suareza i tyle w temacie. Nic więcej nie trzeba pisać jesli ktoś chce porównywać Valverde do Koemana

1

też już te kompromitacje w LM nie dziwią? kilka lat temu po takim meczu byłbym wkur*** to jutra, a wczoraj było "ok, dziś tylko trzy". Tu już zaden trener nic nie pomoże. Połowa tego składu jest obsrana przed waznymi meczami myślać o Bayernie, Livepool czy Romie. Myślą by stracić jak najmniej goli, z wyjątkiem Lengleta, który wgl nie mysli.

5

@pafcioxxx ale z takim składem nawet Gaurdiola czy Klopp nic nie zrobią. Co Ci po taktyce gdy masz w obronie takich stoperów jak Pique czy Lenglet, gdy Alba to jedynie co umie to drżeć mordę do sędziego, gdy de Jong i Busqeuts to karykatury pomocników, masz 4 dziesiątki w składzie i jedyny skrzydłowy ma 17lat i nie masz poważnego zawodnika na atak

0

@insp1re ale idiotyczne gadanie

5

Najlepsze to hajs za wyjście z grupy

0

@FafitFCB no i kogo obchodzi kto był lepszy w tej durnej rywalizacji? Xd

0

Nie no Lipsk nie rób dziadostwa jak my.

0

Xdddd Griezmann cudenko

0

Nie dostanie żółtej bo sędzia nie chce Juve osłabiać

1

Lenglet ty dzbanie xd

3

Hahahaha nawet terazszukali Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?