FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli Irving nie odwali czegoś w swoim stylu to Brooklyn musi być minimum w finale wschodu.
1
@Mns21 ogólnie to każdy mecz się zapowiada mega ciekawie, jak dla mnie najmniej Miami vs Orlean, ale ze względu na porę warto zobaczyć
0
Trzeba przyznać, że jeśli PSG zatrudni Pochettino to awans do kolejnej fazy LM będzie już wgl bardzo bardzo ciężki. Gość może i nie wygrał żadnego trofeum, ale jednak jest w top10trenerow na świecie
0
@student97roby starczyło do 10 następnego miesiąca
0
@Encore ku*** tysiące reklam, że nawet meczu się nie da wybrać.
0
@Encore masz może jakiś link do Reddit? Chciałem zobaczyć 76 vs Wizards, a tam gdzie zawsze ogladam mi nie działa dziś
1
@NaFazieHitman nie no, ale przecież Griezmann bramkarz przeszkodził, nie jego wina tylko pech xd
0
w sumie smieszne z tym Mustafim, ale kurczę taka para Mustafi-Lenglet....ależ by robili show
0
@BarcaInfo nie no, to by podsumowało ostatni genialny okres w funkcjonowaniu tego roku.
0
@joloskyy nie ma zawodnika w naszej kadrze który nie traci głupich i ryzykownych pilek
0
@NeroTFP Boniek+ Bartomeu= pier**** kolabo
1
@Rust_Cohle cóż, Dynamo Kijów to jednak poziom lepszy niż Eibar a z nimi bez problemu sobie radzili bez Leo. O ile z drużynami jak Atletico, Real, RSSS czy Sevilla Messi jest niezbędny, tak mam wrażenie, że z tymi drużynami poniżej 13miejsca lepiej by się grało bez Messiego. więcej odpowiedzialności na większej liczbie piłkarzy
11
@PatrychoO każdy kto ignoruje to Black bla bla bla powinien dostać nagrodę
0
@Encore myślałem, że tylko z trójkami będą mieli ogromny problem, a tu spod kosza też nic, oprócz tych wsadów Oubre
2
Golden bez Curry i Greena to nie wygrają żadnego meczu. Ja to już bym więcej trafiał xe
1
@kamiVeB wielką szkoda, że bez Greena. Byłoby znaczniej ciekawie, zarówno sportowo jak i mentalnie wojna Durant Vs Green byłaby smaczkiem
0
Ciekawe ile przez ostanie 2msc pojawiło się na La Rambli hasło Puig
0
@IronSanHybrid jakby tak wyglądała szkoła na TVN to bym sobie nawet włączył
7
@Encore wszystko co jest przeciw Juve jest zasłużone :D
7
@eydem nie ma miasta bardziej tętnącego zyciem niz Los Santos
1
@TylkoBarca7273 Griezmann i to bez zawahania. Niech gdzieś indziej pudłuje 37252846sytuacji stuprocentowych
1
@MaziFCB niby tak, ale szkoda że w tym nie wiem jaki to może mieć wpływ na psychikę jego dzieci. Wiadomo, hajs z tego ma taki że są ustawione na długo długo, ale no co przeżyją w szkole to ich
5
@vangoor wtedy nie byłoby Suareza
0
@zadafcb xD no ale już nie bede zmienial, kazdy wie o co chodzi
1
@BartqRKO Najlepszy bilans w sezonie regularnym na wschodzie:
Bucks
Najlepszy bilans w sezonie regularnym na zachodzie:
Bucks
Najgorszy bilans w sezonie regularnym na wschodzie:
Lakers
Najgorszy bilans w sezonie regularnym na zachodzie:
Knicks
Która drużyna najbardziej zaskoczy względem oczekiwań:
Atlanta/Wizard
Która drużyna najbardziej zawiedzie względem oczekiwań:
Miami (w PO będą groźni, ale w zasadniczej mam wrażenie, ze az tak zachwycać nie będą)
MVP sezonu zostanie:
Luka Magic
Rookie sezonu zostanie:
Ball
Obrońcą sezonu zostanie:
Davis
Największy postęp poczyni:
Tyler Hero
Najlepszym szóstym zawodnikiem zostanie:
Schroeder
Trenerem roku zostanie: Ten z Bucks (zawsze mam problemy z jego nazwiskiem)
W finale konferencji wschodniej zagrają:
Lakers vs Portland
W finale konferencji zachodniej zagrają:
Brooklyn vs Boston
W finale NBA zagrają:
LA vs Brooklyn
Kto zostanie mistrzem NBA:
LA
Kto zostanie MVP finałów:
James
James Harden zostanie wytransferowany w trakcie sezonu:(tak/nie):
Tak
Zion Williamson zostanie ogłoszony All-Starem(tak/nie):
Tak (niezasłużenie, ale przez hype na niego)
Golden State Warriors awansują do play offów(tak/nie): Tak
1
@MesQueUnClub96 zależy od wielkości stodu siana.
0
@robsesh najman to debil i geniusz jednoczesnie.
0
@Rust_Cohle słynne jak "yes, we can" i "pomożecie?Pomozemy"
2
@robsesh Stanowski pokazuje tu jakim debilem jest Najman. Nic złego nie robi.
4
@bixmix co ty Pierdo**** człowieku. Marcin jest pożanym obywatelem i chciał problem rozwiązać jak prawdziwy facet, czyli stanąć do walki a potem przegrać/uciec