6

Karnego nie ma, ale dobrze się patrzy na tego "Pogbe"

0

@koszol gra Trincao stawia jedno ważne pytanie: jakikolwiek skrzydłowy z La Liga > Trincao?

0

jako nowy klient gdzie najlepiej kupić telewizje+internet? wgl się w tym nie orientuje

0

kurcze jakoś oglądając częsciej Portugalczyków, czytaj Gomes, Semedo i Trincao, to słabo widzę to najbliższe Euro z trenerem

0

@trolownik na kilka meczy czemu nie? dostał swoją szansę, nie wykorzystał je to teraz szanse powinien dostać Collado lub Konrad, a Portugalczyk może wtedy przemysli swoją grę. Jezeli to miało byc go pogrązyć, to sprzedać jak najszybciej bo gość z taką słabą psychiką nie ma miejsca w takiej druzynie

0

@ksobi moze i Pogba miał/ma wiele momentów w swojej karierze, gdzie jest dzbanem, ale od kilku meczy to on ciągnie United, a nie Bruno i teza, że jest najlepszym pomocnikiem w 2021 nie jest jakoś strasznie przesadzona

0

ten Trincao to musi mieć jakieś tasmy lub w kontakcie zapis, że musi w kazdym meczu grac. Tylko nie piszcie, że kiedy się ma przełamac jak nie w takim meczu, bo okazji juz miał zbyt wiele na to

0

@student97r z takim składem to brak mistrzostwa to będzie sezon nieudany. Ale z tą obroną.....nie zdziwie sie jak z Miami czy Sixers odpadną

0

@Nolife1899 oby kolejny sukces GSW i noc będzie udana :D

0

@Pawelec7 jeblem xddd cudenko

0

@Kidd z tym Top bym nie przesadzał. Zabłysnął podczas mundialu w Rosji, gdzie Meksyk pokonał Niemcy, ale tamte Niemcy to....no takie 2/10

1

W tym tvp sport mocno poje***.... Superpuchar Włoch < Real vs jakiś drugoligowiec......w wczesnej fazie CDR

0

@Coutinho007 o co chodzi z jakimś rekordem Tasmanii?

1

@Rothan1 Mateu Gil Hernadndez

0

@VeB 1899 wg Ciebie Kimmicha i Ronaldo nie powinni się znaleźć w tej 11?????

0

@takisobiektos spokojnie, grają o 1:00, do tego czasu może mu się zmienić w główce coś

0

@Lub567 jak już Goretzka to bardziej za Messiego

0

@Encore ja tam uważam, że to robienie pod publikę i próba poprawy swojego zepsutego na maxa wizerunku.

3

@Kapitan_SW ja akurat jestem pewien, ze z Romą i Liverpoolem byśmy wtedy awansowali, oczywiście gdyby Valdek nie obsrał zbroi i grałby MSN w ataku, a nie z Rakitic, Vidal, Busquets, Roberto i De Jongiem. Neymar, w porównaniu do całego naszego obecnego składu jak przegrywa to stara się cos zrobić w ataku, a nie zwiesza głowe w dół i czeka na ostatni gwizdek

0

@Avatarr fajny meczyk z Trincao i Braithwhite? xD

0

@tristan87 no właśnie, ma więcej pracy i przez to ma więcej udanych interwencji i przez to może działać na podświadomość, że jest lepszy. Nie chcę jakoś obniżać talentu Niemca, tylko bardziej pokazać jak Valdes był niedoceniany.

2

@LeoMessi1994 odnoszę wrazenie, że Valdes jest strasznie niedoceniany. Ter Stegen ma średnio 5/6 okazji na mecz gdzie musi się wykazać. Valdes miał max dwie (oczywiście z wyjątkami). Wiele się pamięta jego baboli, ale wydaje mi się, że Niemiec jeszcze nie osiągnął poziomu, który Victor prezentował w ostatnich dwóch sezonach u nas (chyba dwa ostatnie, możliwe że lata mi się pomyliły)

0

@DonMatteo901 gosc stawia warunki jakby wygrał cokolwiek w swojej karierze

0

@Dembouz1899 tylko Depay jest liderem w Lyonie i nie poradził sobie z presją w United, Garcia jest tylko utalentowanym piłkarzem i nie ma pewnosci czy wejdzie kiedyś na światowy poziom, jedynie Wijnaldum jest tu solidnym piłakrzem. Pytanie czy lepiej mieć jednego klasy swiatowej (Alaba) czy dwóch średnich?

1

@kamilop jeżeli mamy nieograniczony budżet to Kimmich, De Bruyne i Kante. Jednak de Jong dobre występy ma od 5/7meczy. Wcześniej totalna padaka

0

@lucca87 każdy bez Trincao i Braitwhite

3

a ja tam dalej jestem za Koemanem. Z tą kadrą to żaden trener by niczego nie osiągnął. Jakiś Duńczyk, jakis portuglaski Kucharczyk, jeden Francuz, który wlai babola z ababolem w obronie, drugi który wczoraj zagrał pierwszy dobry mecz u nas, Messi, który raz zagra dobrze, a raz zniknie bo mu kolegów zabrali i strzela focha, o Albie i Busquetsie nie warto pisać. Kontuzje Fatiego, Dembele, Pique, Roberto też nie pomagają. Wyciska wiele z niczego, a to nie jego wina, że Francuzki celebryta z duńskim wikingiem nie potrafią strzelać, bo sytuaji jes twiele

1

A przepraszam czemu on sobie teraz tego nie przyjął tylko jebnal z pierwszej???

1

Gdyby nie ta głupią strata w pierwszej połowie to kurcze Griezmann nie ma co się przyczepić

0

Xddddd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?