0

Wgl tak patrząc na obecna formę: kto wg Was jest faworytem w dwumeczu Atalanta vs Real i Lipsk vs Liverpool

3

@Thomas99PL myślę, że będzie nowym Arturem, a taki Pirlo, Xavi i Ineista będą mogli mu buty czyścić. Xd

3

Ocampos po sezonie raczej. Za mecze z Getafe piłkarze powinni mieć płacone podwójnie za mecze w niekorzystnych warunkach

2

@michal26 za mało wypiłeś xd

0

Semedo czy Bellerin, który lepszy? :D

0

@PatrykBarca oj będzie tam grał pierwsze skrzypce, spokojnie. Ale nie oczekujmy, że jak nie grał noc nagle Arteta wystawi go od pierwszych minut

0

@Tasde Atalanta na ten moment faworytem? Chyba tak

0

@BarcaInfo Lenglet i Mingueza jutro, liga przegraną to nie ma co ryzykować zdrowiem Araujo i Umtiti

0

@marcin62 no ma tak jak każdy np Messi, czy de Jong. Nigdzie nie mówił o sobie jak o Bogu itp. stawianie tu Neymara czy Bale to idiotyzm

1

@LeoMessi1994 Neymar i ego? Xd widzę że jego "uwielbienie" już jest chore na tej stronie. Za chwilę tu człowiek przeczyta, że Neymar to średni grajek, słaby itp

1

@tomek8756 fajnie siada jak na domówce się pusci jeden kawałek na smianie, ale by tego sluchac na codzien to nie

0

@Barca1992 z Bilbao w dwumeczu byłoby znacznie łatwiej niż w jendym meczu, ale 2 mecze rzeźni o to 2 mecze za duzo :P

0

@Bobo25 to Twoje zdanie. Dla mnie to sa dwie zupełnie rózne półki. To tak jakby porównać Xavi do Modricia. Chorwat super, no ale jednak trochę słabo przy nim by wyglądąl

0

@Encore Oubre się ni z ogarnął po początku sezonu. 7/10 za trzy to na początku 7trojek miał chyba w 5 meczach

14

@PatrychoO porównywanie ich to brak szacunku dla Alvesa. Marcelo był super, był zdecydowanie najlepszym LO w ostatniej dekadzie, ale Alves to inna półka.

0

@Getek ale jak odwrócą kolejność i pierwszy mecz będzie w Liverpool to jak RB Lipsk po meczu wróci do Niemiec xd

0

@FC1899Barca oczywiscie ze byly. Juz nie przesadzaj. Wczoraj przy stanie 2-0 jakoś nie dawał pozytywnej energii.

0

@Pawel13sz Soldado.

2

Komentarz usunięty

0

@Mathew86 jeżeli utrzyma taki poziom i ominą go kontuzje to Licho musi go zabrać na Euro. Nie ma innej opcji, to nie czasy Iniesty, D. Silvy, Maty, Fabregasa itp by mieli mega duży wybór na tej pozycji

2

@kamilop nie oglądałem go w Bradze, ale ludzie chyba za dużo w nim widzieli, od razu drugiego Nani. U nas na razie się jeszcze absolutnie niczym nie wyróżnił. Mam wrażenie, że on nawet szybki nie jest. Niech usiądzie na kilka meczy, pomyśli i może mu to dobrze zrobi. Koeman już z Dembele, Griezmann zrobił wartościowych piłkarzy to i może z niego coś "wyskrobie"

4

@DonAndresFCB Umtiti ostatnio nie odstawał szybkościowo od Inaki Williams. Lenglet w tym sezonie miał tyle baboli, że przez 5meczy nie powinien podnosić się z ławki by coś sobie przemyślał

12

@Kapitan_SW bardzo dobrze ujęta postać Minguezy. Warto mieć takiego zawodnika który pokryje dwie pozycje w obronie. Na średnie drużyny absolutnie wystarczy, a milionów pobiera

4

@Chakalaka mając takie warunki fizyczne mieć tyle odbiorów to trzeba się Kante nazywać.....albo Pedri :P

11

Wygrać CdR, zakończyć La Lige na drugim miejscu odrabiając kilka punktów do Atletico (strata jest za duża by myśleć o mistrzu) i odpaść z LM z honorem i walka, a nie po 8-2 (choć najlepiej byłoby wygrać :P). To wtedy ten sezon uznałbym za dobry. Po tym co się działo w poprzednim pod względem sportowym, po tym co jest teraz z kasą, aferami, problemami zdrowotnymi, wyborami. +ten sezon może zrobić nam Araujo oraz Pedri fundamenty na dluuuugie lata

1

@Haxen może porównamy minuty Firpo i Dembele? Prawie tak samo podobne pozycje

0

Nie jestem jakimś fanem Griezmann (aczkolwiek trzeba docenić jego formę w 2021), ale gość bardzo dobrze trzyma linię spalonego. Jestem pewien, że gdyby taka piła szła do Dembele, Trincao czy Konrada to Ci byliby na spalonym

0

@david89 tu jestem. Do końca tamtego roku grał jak kaleka więc należało go krytykować notorycznie, warto powiedzieć, że na razie notuje tylko dobry miesiąc, gdy fatalnych miał z 20. Spokojnie

1

@BarcaInfo mentalność to jest to czego tej drużynie zabrakło po 6-1 z PSG, potem chyba w żadnym meczu tego nie było

2

Nie wiem jak Wy ale po takim meczu to ja to se muszę drinka walnąć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?