FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojtek_debiec4 gośc jakby zapomniał jak się gra w piłke po odejsciu Xaviego i przede wszystkim Iniesty
0
ostatnio na meczykach ( wiem wiem, słaby portal, ale czasami sobie go poczytam) był artykuł o Jacku Wilshere. Co oni myslicie? Oglądałem go w Arsenalu gdy wchodził do tego klubu i jak mówimy o piłakrzach, któremu kontuzję zniszczyły karierę to bez wątpienia dla mnei on musi być w trójce. Gośc miała niesamowity potencjał. Miał papiery na bycie, wg mnie, najlpeszym pomocnikiem na swiecie przez dłuuuugie lata
0
@Janiama troche dziwne jest porównywanie Dembele i Coutinho. Jeden nie grał przez prawie nigdy i dopiero teraz grywa regularnie, a jak grywał w zeszłych sezonach to miał po 50strat na mecz. Coutinho zazwyczaj jest zdrowy. Na razie Dembele jest gorszym trasnferem
1
@messi564 bo tak xD szkoda
0
@messi564 a jak ide w piątek, a w weekedny nie pracuje to moge liczyć na poniedziałek wolny czy to zalezy od miejsca pracy?
1
@SamuraJack fajnie jest sobie usiąśc przed lapkiem ze znajomymi przy piwku czy czyms i zobaczyc , bo to całkiem smieszne jest. Byłem nawet na dwóch galach i było prze fajnie. Ale to dla osób z duzym dystansem, nie mozna brac tego na serio
0
@FanKFC albo bedzie grał Konrad
1
te kontuzje Pjanic i Braitwhite to super wiadomość wbrew pozorom. Nie chce by to zabrzmialo, że cieszę się z ich kontuzji, ale w najbliższych meczach Moriba czy Konrad pewnie pograją więcej (mam nadzieję, że Moriba jest wyzej postawiony niż ten brazylisjki Matheus).
4
ale tu jest lizanie tyłka Puigowi. Zagrał beznadziejnie, ale i tak kazdy szuka 2359124 arugmentów by okazać jaki to on wspaniały i ze zagrał tak jak Pedri
6
@itmustbejoke dokładnie. Powinni już LM, Serie A odwołać, przecież to bez sensu by brali z takim Juve xd
23
Real to ma fajnie. Przed sezonem i tak wiedzą że mają 6pkt z takim Getafe. Dobrze, że nie ma Espanyol bo by były już 12
17
@itmustbejoke dobry nick, idealny :D
1
@jakub1906 chyba należy pomału przestać z określeniem top6. Arsenal, Chelsea i Koguty są zbyt niestabilne. United od połowy zeszłego sezonu jest dobre. Tylko City i Liverpool trzymają poziom. Chyba że big 3 z Leicester xd
0
@tmQbassive w Afryce tylko Mane
0
@mientusek1407 ja tam za nim tesknie od pierwszego dnia. Gosc nie miał prawa odjsc z tego klubu, zwłaszcza za tyle.
0
@A_Gomesinho_21 Marcin Najman
1
@Jonyx na strate punktów z pupilkami swoimi bym nie liczył. Ciekawe mnie tylko czy nagle banda bordalasa się dziwnym trafem opamięta i przestaną faulować jak poje, czy Realowi też zrobią rzeź
1
@kkbarca ja to byłbym zadowolony i z Depaya i z Aguero. Moze i jest ostatnio często kontuzjowany, ale gośc jest w top5 napastników dekady (chyba nie przesadzam) i ma nosa do strzelania bramek, czyli czegoś czego w wielu meczach brakowało
1
@BarcaInfo obok Allegriego chyba najbardziej pragmatyczny trener
0
@kkbarca no ale lepszy on niz dunski brozek. Suarez się u nas już wypalił i w tym sezonie jakby u nas został byłby również słaby co sezonn-dwa temu
2
@kkbarca ale co w tym dziwnego? każdy kto oglądął mecze Suareza chciał się go pozbyć bo po prsotu był fatalny. Ale wtedy nikt nie przypuszczał, że zostaniemy z Dunczykiem tylko na ataku, a Suarez pójdzie do Ateletico. Kazdy kto go sprzedawał liczył, że przyjdzie jakiś Depay, a Suarez odejdzie do MLS, czy jakiegoś Milanu lub Tottenhamu
3
@kkbarca sama chęć sprzedaży Suareza była ok, ale nie do Atletico i zostaniem z samym Braitwhite
0
wiem, że to tylko gdybanie, ale czy uważacie, ze gdyby Alena dołączył do pierwszej druzyny, którą trenował by np Guardiola lub inny trener, który umie rozwijać piłkarzy to Carles zostałby pomocnikiem z topu? Miał na tyle potencjał czy wg Was nie
5
Jak stracą punkty jeszcze w dwóch meczach, a my do tej pory wszystko wygramy to dopiero wtedy można marzyć o lidze
3
@tomek8756 jeśli to nastąpi to Morawiecki i Ci wszyscy debile co się wypowiadaja o Covid powinni zostać zesłani na Alaskę albo od razu jakiejś harakiri zrobić. Nic nie otwierają a pozwolą na randomowe przyjazdy
0
@Kamiloza91 Araujo+ Pique, w obwodzie Garcia, Umtiti i Mingueza. Nie ma co marzyć o Upamecano itp. Lenglet jest stosunkowo młody i jednak jakąś renomę ma, więc warto by na nim coś zarobić.
1
@Pilka_jest_okragla nie ma sensu ich poównywać. Pedri to już piłkarz pęłną gębą. Puig stara się być wszędzie na boisku, ale przez to jest na nim nigdzie.
0
@ryba84 gosc jest dobry, nie przesadzaj. Jeden z pewniejszych punktów w obronie. Ale rzadko ma wsparcie od Dembele i tak się wydaje
0
@Barca1992 Barcelona vs Sevilla zapewnie w interencie. Bez Polaka no i dopiero pierwszy mecz, we Włoszech juz rewanze
0
@PatrykBarcelona tak jak Halilovic, Bojan, Deulofeu