0

@Nieznajomy kontuzje są w każdym klubie. Nie można ograniczać słabej formy Liverpoolu do tego. Na moje nawet z nim byłoby tam gdzie są teraz

0

@Bobo25 ja nie lubię ich obecnych kilku piłkarzy oraz nienawidzę Kloppa, jeszcze 5lat temu lubiłem Liverpool, jak odejdzie od nich Niemiec i kulki piłkarzy to znowu będę neutralny

1

W lato Kabak idzie do nas. Idealnie by się wpasował xd

0

@maatiixx nie odnalazł się na ten moment wgl. Strasznie długo holuje piłkę jak na zespół prowadzony przez drużynę Kloppa

3

No i taki meczyk to ja rozumiem w sobotnie południe :D

0

@Maciasek to chyba ślepy jesteś. Zajebisty mecz. Fajnie by było gdyby w La Liga było takich 5meczy przez cały sezon

0

Super sprawa, że Leicester po zdobyciu mistrzostwa nagle nie zaczął walczyć o utrzymaniu i już na stałe zagościł w top6.

3

@Admin030 tak. Na pewno doznaje specjalne kontuzji, po której idzie do lekarza klubowego i daje mu w łapę i se jedzie do siostry. Co za idiotyzm

0

@BarcaInfo i 1672 straty albo i więcej

4

Ale niesamowicie szkoda tej kontuzji Klaya Thompsona....Curry w formie jak w sezonie MVP, Green Pan asysta, Oubre po fatalnym początku się nawet ogarnął....mogliby powalczyć mocno o wygranie

0

@Roobo absolutnie nie, nie którzy za bardzo już wszędzie widzą pomyłki sedziow

2

@Stasiuburza nie watpie byś sobie poradził gorzej od Umtiti i Lenglet

0

@Mr8lack jak Lahoz mówi A to znaczy że jest całkiem odwrotnie xd to nie jest żaden sędziowski autorytet

0

@Vebrol a Icardiego i Kaena kto upilnuje

0

@Mr8lack widziałes tu zapasy?? xD wg mnie dwóch gosci wywróciło się tak jak ja gdy miałem 5lat.....

1

@Lub567 moze nie porównujmy kontuzji Neymara do Dembele xD u nas jak grał to wiekszosc czasu był zdrowy, w Ligue1 po prostu są rzeźnicy

0

@Pogba nie bylo zadnego faulu. to nie szachy czy snooker ze nie ma zadnego kontaktu z rywalem. Za takie coś ma być karny? to od razu by było po 14 karnych na mecz

12

@DaPi a ja bym za takie coś pochwalil tego szejka.

1

@Gall jezeli ktoś uwaza, ze Neymar nie zachowywał profesjonalizmu jak był u nas to nie ma co gadac. Lepiej udaj się do lekarza, bo pamięc nie ta.

1

widzę, że niektórzy tu popadają w skrajność. Jak można doszukiwać się wczoraj karnego na Albie i co lepsze czerwonej kartki za faul na Dembele przez Escudero chyba.

1

@Janiama jak się mozna cieszyć ze top3 piłakrz na swiecie nie trafił do Twojego klubu....gosc jak grał u nas zachowywyał pełny profesjonalizm. Na pewno większy niż np Messi w wakacje. Z Neymarem w skladzie wygralibyśmy o wiele wiele więcej niż z Dembele i Griezmann razem wziętymi

5

@Wilczeq jednak wczoraj był piekny dzien

1

czy okreslenie na postac w filmy/serialu/ksiazki "czarny charakter" jest rasistowskie?

0

@KacperVEB u nas nikt nie płakał za Neymarem czy Suarezem xD

0

@Tomek54321 no ja mam nadzieję, że to była jaka ironia, albo po prostu sam jest dunczykiem co sobie siedzi tu i broni kolegi z kraju

0

@Mns21 zostaniemy z Pique, który jak był zdrowy trzymał równie fatalny poziom co Lenglet. Z niedoświadczonym Garcią, popełniającym błędy Mingueza i super prezentującym się, ale równie mało doświadczonym Araujo....słabo

0

@cules100pro kazdy obronca ma wylewy, nie oglądam Bayernu co tydzien, ale te 20 spotkan w sezonie raczej zobacze i Alaba wygląda co najmniej solidnie

0

@Tomek54321 nie ja ich nazwałem tak :D tylko autor komentarza do któego to była odpowied :)

0

@cules100pro jak nie mamy hajsu to Alaba, sprzedając kilka bezużytecznych piłkarz ( a ich mamy wielu) by spokojnie starczyło. W miarę szybki, umie wyprowadzać piłke i nie potyka się o własne nogi. Jak będzie hajs ze sprzedaży to np Bastoni albo Upamecano. Z potencjałem ale już obyci na arenie międzynarodowej

1

też bym chciał zobaczyćm Garcie u nas, młody z dużym potencjałem. Ale on nie jest potrzeby. Potrzebny jest obronca, który nie ma wylewu co mecz. Nie ma hajsu? Trudno- trzeba sprzedać Griezmanna, Coutinho czy Dembele. Bez klasowego obroncy nic nie zrobimy. Mamy 4 beznadziejnych obrónców- Lenglet, Mingueza, Umtiti i Pique (przed kontuzją nie odbiegał formą od Lengleta za bardzo). z czym to ludzi....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?