FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin i taki bramki zasługują na jakies wyróżnienia, a nie bramki z wolnego czy po prsotu bomba z 30m. Majstersztyk
3
@JarekS ale ty piszesz o jakim gościu który nic nie osiągnął, 90% ludzi, którzy interesują się piłką o nim nie słyszało, że wygryzie gościa, który w ubiegłym sezonie był zdecydowanie najlepszym LO na świecie. Jak będzie jego zmiennikiem to już będzie dobrze
0
@ElKamil bo nie ma zbyt wielu trofeum jako piłkarz i trener?
0
@Encore jako asystent były zdecydowanie za. Ale jako główny stanowcze nie, nie ma autorytetu.
1
@BarcaInfo nawet nie wiedziałem, że są takie nagrody dla trenerów. myślałem, żę tylko co miesiąc
0
@Messibestplayerintheworld i 15mln na dzień dobry za sezon
28
będziesz szedł ze swoimi wspolnikami
0
@Colon już byłem pewien że CR tam będzie xd
0
@Triv44 no to zignoruje i elo xd
0
@VeB 1899 za chwilę strzeli z karnego i będzie zachwyt
5
@szymon6847 na pewno był lepszy w obronie, a chyba to jest kluczowe jeśli oceniamy obrońców
3
@Pilka_jest_okragla ja bym chciał Moribe, ale niestety obawiam się że będzie Griezmann
2
@matirix20 genielni są. Co sobotę i niedziele pierwsze co zrobię jak wstanę to patrzę co wrzucili. Idzie się mega pośmiać na ich filmach. Nigdy nie sądziłem, że 4gosci, którzy bekają na filmach mnie będzie śmieszyć
3
@Esteban_ szkoda, że tamtego nie rozpatrują. Powinien dostać zawieszenie na 10meczy, skoro Cavani za nic dostał chyba 5
0
@Matelel z takim kontraktem jaki on ma to może być problem się go pozbyć
6
@FCMichalo powinniśmy przestać z trenerami z przypadku.
0
@against_modern_football obaj prezentują taki sam poziom i obecnie jest to poziom Levante czy Eibar
3
@Gregsky10 jeden mecz z dwoma asystami i już ludzie zapomnieli jak gra..
0
I teraz Lenglet nie faulował, ale w tym sezonie już kilka takich karnych dyktowali dla naszych rywali
0
@Michael24 nie ma co mówić, Granerud w tej formie i tak powinien prowadzić po tej serii gdyby wytrzymał psychicznie. Niszczył wszystkich w tym sezonie w każdych warunkach i wg mnie dziś właśnie tak skoczył przez psychike
2
Żył jakby dziś jednak wygrał....to w drużynowce może nie wystartować bo tak poszaleje
0
@Cariones i tak de Jong zagra gorzej
4
Ale Moyes stworzył drużynę w WHU. Soucek gra jak top5 pomocników na świecie. Obrona cholernie ciężka do przejścia, każdy zna swoje miejsce i zadania. City bez żadnych okazji, gdyby nie geniusz de Bruyne to by nie mieli gola dziś raczej
0
@Messibestplayerintheworld Vinicius bardzo dużo
1
@Rewolucja123 ja swoją Fifę sprzedałem, i raz na miesiąc rozegram sobie 5/7meczy w FUT u kolegi na koncie......w taki sposób ta gra jest super
4
@BarcaInfo strasznie niedoceniany. A ostatnie dwa sezony, do momentu kontuzji to był cyborg lepszy od Casillasa
0
@busquets5 gość wygrał tryplet u był jednym z top3 piłkarzy przez okres gdy u nas. Wiele goli i asysty. Jak dla mnie bezapelacyjnie legenda.
0
@Transu96 walnąłem te nazwiska pierwsze z brzegu, już wtedy było wiele głupich transferów
0
@Transu96 może widział, że po transferach Gomesa , Paulinho, Boatenga itp że to idzie w zla stronę. Zdobyl dla klubu wszystko, został legendą i chciał spróbować sił gdzie indziej
0
@Rewolucja123 ktoś pamięta jaka potem była kartka za faul na Messim?