0

@Rastafarnianin i taki bramki zasługują na jakies wyróżnienia, a nie bramki z wolnego czy po prsotu bomba z 30m. Majstersztyk

3

@JarekS ale ty piszesz o jakim gościu który nic nie osiągnął, 90% ludzi, którzy interesują się piłką o nim nie słyszało, że wygryzie gościa, który w ubiegłym sezonie był zdecydowanie najlepszym LO na świecie. Jak będzie jego zmiennikiem to już będzie dobrze

0

@ElKamil bo nie ma zbyt wielu trofeum jako piłkarz i trener?

0

@Encore jako asystent były zdecydowanie za. Ale jako główny stanowcze nie, nie ma autorytetu.

1

@BarcaInfo nawet nie wiedziałem, że są takie nagrody dla trenerów. myślałem, żę tylko co miesiąc

0

@Messibestplayerintheworld i 15mln na dzień dobry za sezon

28

będziesz szedł ze swoimi wspolnikami

0

@Colon już byłem pewien że CR tam będzie xd

0

@Triv44 no to zignoruje i elo xd

0

@VeB 1899 za chwilę strzeli z karnego i będzie zachwyt

5

@szymon6847 na pewno był lepszy w obronie, a chyba to jest kluczowe jeśli oceniamy obrońców

3

@Pilka_jest_okragla ja bym chciał Moribe, ale niestety obawiam się że będzie Griezmann

2

@matirix20 genielni są. Co sobotę i niedziele pierwsze co zrobię jak wstanę to patrzę co wrzucili. Idzie się mega pośmiać na ich filmach. Nigdy nie sądziłem, że 4gosci, którzy bekają na filmach mnie będzie śmieszyć

3

@Esteban_ szkoda, że tamtego nie rozpatrują. Powinien dostać zawieszenie na 10meczy, skoro Cavani za nic dostał chyba 5

0

@Matelel z takim kontraktem jaki on ma to może być problem się go pozbyć

6

@FCMichalo powinniśmy przestać z trenerami z przypadku.

0

@against_modern_football obaj prezentują taki sam poziom i obecnie jest to poziom Levante czy Eibar

3

@Gregsky10 jeden mecz z dwoma asystami i już ludzie zapomnieli jak gra..

0

I teraz Lenglet nie faulował, ale w tym sezonie już kilka takich karnych dyktowali dla naszych rywali

0

@Michael24 nie ma co mówić, Granerud w tej formie i tak powinien prowadzić po tej serii gdyby wytrzymał psychicznie. Niszczył wszystkich w tym sezonie w każdych warunkach i wg mnie dziś właśnie tak skoczył przez psychike

2

Żył jakby dziś jednak wygrał....to w drużynowce może nie wystartować bo tak poszaleje

0

@Cariones i tak de Jong zagra gorzej

4

Ale Moyes stworzył drużynę w WHU. Soucek gra jak top5 pomocników na świecie. Obrona cholernie ciężka do przejścia, każdy zna swoje miejsce i zadania. City bez żadnych okazji, gdyby nie geniusz de Bruyne to by nie mieli gola dziś raczej

0

@Messibestplayerintheworld Vinicius bardzo dużo

1

@Rewolucja123 ja swoją Fifę sprzedałem, i raz na miesiąc rozegram sobie 5/7meczy w FUT u kolegi na koncie......w taki sposób ta gra jest super

4

@BarcaInfo strasznie niedoceniany. A ostatnie dwa sezony, do momentu kontuzji to był cyborg lepszy od Casillasa

0

@busquets5 gość wygrał tryplet u był jednym z top3 piłkarzy przez okres gdy u nas. Wiele goli i asysty. Jak dla mnie bezapelacyjnie legenda.

0

@Transu96 walnąłem te nazwiska pierwsze z brzegu, już wtedy było wiele głupich transferów

0

@Transu96 może widział, że po transferach Gomesa , Paulinho, Boatenga itp że to idzie w zla stronę. Zdobyl dla klubu wszystko, został legendą i chciał spróbować sił gdzie indziej

0

@Rewolucja123 ktoś pamięta jaka potem była kartka za faul na Messim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?