FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W tym sezonie było już kilka/kilkadziesiąt meczy, w której francuskie duo powinno miec po kilka goli a kończyli z zerowym dorobkiem. Po takich meczach jak pierwszy mecz z Betisem, gdzie Griezmann powinien miec 5goli (chłop nie trafił z 2m bo mu bramkardz dotknął piłki na 2cm- ale idiotyczne tłumaczenie) to było wiadomo, że w najważniejszych meczach Ci francuzi zawiodą, oprócz Lenglet bo wczoraj super grał pomimo tego głupiego karnego
4
Odpadli, ale ten mecz, zwłaszcza pierwsza połowa powinna być puszcza przed każdym ważnym meczem. Jak chcą to potrafią. Tylko wywalić francuskie trio
7
77min, 1-1 a Ci cały czas pressing. Może i Koeman nie jest jakimś bogiem trenerskim, ale jeżeli on nie rozpocznie następnego sezonu w roli trenera to będzie beznadziejna informacja wg mnie.
0
Messi to musi strzelić. Skuteczność z tego sezonu nas w dzisiejszym meczu pogrążyła
0
Griezmann do środka za Pedri i Trincao za Pedriego
8
Moga i nie awansować dziś. Ale takiej połowy nie widziałem w żadnym meczu gdy zespołu nie prowadził Guardiola. Nawet za Enrique tak dobrze w większości meczy nie grali
0
I to jest ta skuteczność francuskich gwiazdek która dla wielu nie była problemem w meczach z Betis, Cadiz czy innymi Elche. Powinno tu już być jakieś 5-1 dla nas
0
Główne zadanie Laporty na presezon: pozbyć się francuskiego kabaretu w postaci Lenglet i Griezmann
0
@Yoshi94 staniecie na pięcie rywala to nie jest karny? Ok xd
0
15min na plus wszyscy oprócz Pedri i skuteczności Dembele
0
Było 3na2....Dembele musi to strzelić albo podać w takim meczu
1
10min Busquetsa jak za Guardioli xd
0
Mmmmm Lenglet xd
0
@JimMorrisonFCB powinien mieć 20goli więcej, ale napastnik za 120mln nie umie dziesiątek setek wykorzystać
0
@Ronmes uwzględniając jego jakiś 40meczy gdzie był beznadziejny można wywnioskować, że nie będzie wcale lepiejej dzs
2
Griezmann to porażka, ja nie wiem po co on gra. Chyba tylko przez jakąś klauzulę w kontrakcie. Innego logicznego argumentu nie ma
0
@wroclawianin89 ja juz wole Pjanicia niz Griezmanna xD a Moriba to oczywisty wybór za niego. Umtiti tez lepszy
4
mało wierze w awans ale wierze w wygraną. Z Griezmann w składzie przestanę wierzyć w gola zdobytego
0
@Janas11224 Busquets miał jedna parszywą symulkę i ludzie my to wypominają do dziś mimo, że są piłkarze, którzy znaczniej więcej symulują. Pepe miał 1/2 sezony gdzie grał brutalnie i ludzie mu to pamiętają. A od dawna już jest spokojny
0
@swiergol2 Nasi w rewanżu z Sevillą grali też pod koniec na czas, a np dziś jakby w 80min było 0-3 to by im się spieszyło jak cholera. I kazdego zawodnika z PSG przy zmianie to by sami njachetniej znosili
8
@swiergol2 ale powiem Ci, ze kazdy zespol tak by zrobił xD dziwne, że mu się nie spieszyło gdy wygrywali, i jeszcze dziwniejsze, że poganiał rywala gdy przegrywlai. Normalnie szok
0
@JohnnyBarca tak jak się zastanawiam nad tym co napisałeś to nie wiem czy czerwona kartka dla PSG to nie jest najgorsze co moze dla nas byc. Wtedy to cała druzyna by się broniła na 25m.
3
@DonMatteo901 tylko dlatego, że to Polak jet tak chroniony tu. Gdyby takiego gola wpuscil Oblak, ter Stegen czy Ederson byłby wielki pocisk na nich. Mur zachował się fatalnie, ale skoro Szczesny chce być wymieniany jako jeden z najlepszych to musi to obronić. Strzał z 30m po ziemi....
1
@KORTIS moze i Kowal gada głupoty, ale kurde z nim, Paczulem i Piela na wódeczke to by chętnie człowiek poszedł :D
0
przed meczem 6-1 powtarzałem sobie: co z tego jak może i damy radę strzelić te 4 jak stracą min 2. skonczylo się historycznie. Dziś sobie myśle: co z tego, że może i damy rade strzelić te 4, jak stracimy tyle samo.... ciężko mi sobie wyobrazić by się obyło bez jakiś wylewów w obronie
0
@Mr8lack za kopnięcie piłki jak najbardziej sie należała
0
@GeraltzKatalonii absolutnie słuszna żółta kartka. Totalny idiota w Porto i nie można winić za nic sędziego
0
Pepe mimo swojego wieku dziś wybitny mecz.
3
Przecież temu gościowi z Porto co teraz dostał czerwo to powinni pensje na cały sezon uciąć. Jaki debil
0
@sebo939 po golu z nami wszyscy z niego zrobili najlepszego obrońcę świata. Nie dziwię się jak trochę psycha sitting, aczkolwiek potencjał ma kolosalny