FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale ten Lipsk chodzi. Byłoby pięknie gdyby zdobyli majstra.
2
Haaland Mbappe kto to? Tylko jeden zdobywca ZP jest
3
ZAKSA demoluje Skrę w drugim secie. Kiedy jak nie w tym roku LM ma jechać do Polski
4
@JohnnyBarca Kane.
0
@fcbarcafan19 Mur był fatalny, to fakt. Ale bramkarz nie może przepuścic strzału z 35m po ziemi, który nie miał siły jakby Roberto Carlos uderzał
0
@takisobiektos No w top30 jest. Ale wiele goli traci co bramkarze z top10 by nie stracili. Np ten gol z Porto z wolnego. Gdyby nie był Polakiem to byłby winny bramkarz a nie mur.
0
@DonMatteo901 Nie oglądałem ojca, ale trochę nie rozumiem pisaniu o Wojtku jak o bramkarzy światowej klasy. W top 10 nie jest
0
@jakub1906 bo? Coś więcej bym prosił
0
@kuz tak. Na pewno rozmawiali o pogodzie i o tym czy podoba im się polityką gospodarcza w Zimbabwe xd
0
Mnie to ciekawi jakim cudem osoby, które mówiły na Neymara, że poszedł za hajsem, że judasz, że się sprzedal, że ma chorego ojca chcą teraz Haalanda, którego ojciec robi licytację a on pójdzie tam gdzie najwięcej dadzą.
0
Oglądam NBA od jakiś 2/3 lat ale nie rozumiem jednego. Jak działa to całe salaty cap? Że takie Brooklyn ma 3 supergwiazdy, ściągnęło Aldrigie i Griffina i nic.
0
@Pawel13sz Myślę że nie. Kane raczej jak odejdzie to do City, by móc pobić rekord goli w premier league
1
@Pawel13sz ja jestem tego pewien. Ktoś kiedyś powiedzial że Brytyjczycy w La Liga to nie wypaly i teraz to jest powtarzane
2
@cules100pro Kane by nie pasował? Oprócz narodowości pod jakim względem by nie pasował?
0
@pt9 ok xd.
0
@Coutinho007 tylko Asension osmieszal rywali w La Liga na początku swojej "wielkiej" kariery. Alen kiwał w chorwackiej
1
O 21 na eleven jest meczyk Championship. Jakby ktoś chciał zobaczyć przyszłego zwycięzcę ZP to polecam włączyć bo w akcji wielki Alen Halilovic
1
@pt9 nie byl. I rączkę chodziło Ci nie o ten rok
4
@xBoMBoWiECx VVD to ten obronca co nie dał się minąc przez rok tylko dlatego, że przed kazdym się cofał?
0
@LUPR i slusznie. Bez niego Real by zdobył z 6pkt mniej.
2
@Rewolucja123 zbędny przed transferem był Griezmann. Nie potrzebny był. Coutinho miał być za Inieste, Dembele za Neymara. Miały sens. Griezmann nie
0
@Bocheno1 Ja to bym wolał Moribe za Roberto. Jeden zasłużył swoją grą, drugi nie grał przez kilka miesięcy
3
dla mnie de Jong tak kapitalnie spisuje się na tej pozycji, że broń Boże go nie ruszać. Wiadomo, jak gramy z kimś słabym to można zagrać 4-3-3 i wtedy bez niego na srodku obrony. Ale z trudnymi przeciwnikami w ustawieniu 3-5-2 jak dla mnie konieczność to de Jong, Araujo i Pique, chociaz problemy szybkościowe Pique sprawiają, że też bym widział Mingueze za niego
4
@MesQueUnClub96 tak.
4
powinien grać z Realem Valladoid od pierwszej minuty....
3
@Yosemite Falcao zdrowy i w formie to top 3 napastników jakich widziałem, czyli tak od 2005roku. Gośc miał absolutnie wszystko oprócz zdrowia :/
0
@Kengo jaki mariachi
0
@Rewolucja123 ale ze Roberto jako ten libero na srodku obrony?
0
nie moga zagrać. De Jong jest kluczowy w ustawieniu 3-5-2 a Messi to wiadomo. Nie możemy się obawiać Realu Valladoid bez tej dwójki xD Niech francuskie duo chociaż raz udowodni, ze bez Messiego coś zrobi w ataku
2
Bilbao vs RSSS w finale CdR bez kibiców. Ale tam by się działo na trybunach gdyby byli