FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart James możliwe ze nie zagra. Ale Bucks vs Heat to będzie ciekawe.
0
jakie przewidywania macie na Play In w NBA? GSW da rade LAL, którzy mogą być bez James? Wizards pokona Boston?
3
@pele1282 polska liga stoi przed nimi otworem
0
@mkord nikt, ogólnie słabo to widze. Nie twierdze, że przez powołania będzie ewentualny słaby wynik
2
tak patrze sobie na tą kadrę.....wyjscie z tej grupy uznam za sukces xD Hiszpania porażka wysoka, ze Szwecja też raczej stawiam na przegraną, a Słowacja remis. Tak przypuszczam
4
@FCBeSeM róznica jest taka, ze Drągowski powinien byc pierwszym bramkarzem
21
Drągowski powinien być podstawowym bramkarzem, a nie jest nawet powołany...w tym sezonie znacznie lepszy od przereklamowaneo Szczęsnego i lepszy od Fabiański
0
@Encore pewnie tak, ale za rok znowu jak na moje wrócą do grona faworytów. Oczywiście o ile nie będzie jakieś kontuzji poważnej. Curry, Klay i Green to jednak klasa. A co do Utah to nie byłbym tego taki pewien :P
0
@Criss18Barca jeśli ktoś dalej pisze, że nie wiadomo czemu Puig nie gra to mnie śmieszy.
1
Byłem zwolennikiem Koemana ale chyba trzeba się go pozbyć jednak. Ale też trzeba przyznać że z tą kadrą to i Guardiola by nie wiele więcej zdołał zdziałać
0
Świątek może zdominować tenis jak to robiła przez dekadę Williams.
1
We Włoszech nie ma szpaleru dla mistrza?
2
@Nazio87 bo ludzie są normalni i chcą wyjść do ludzi. Stan umysłu to Ci ludzie którzy to wszystko zamknęli
1
@MesQueUnClub96 ja się z brązu bym nie cieszył :D
0
@meteo100 niby tak, ale uważam, że wted mieliśmy mniej wyrównaną kadrę. O ile pierwsza 6 może i była mocniejsza lub na takim samym poziomie to obecnie, oprócz atakującego, mamy niesamowity potencjał. Oby Kurek był w formie bo nie ma kto go zastąpić. Muzaj i Kaczmarek są na mnie przeciętni, a Muzaj wręcz słaby, kończą baaaardzo mało piłek jak na atakujących
0
@zurek1207 w drugim pytaniu daj trzecią opcje: niestety tak :D
2
ale będzie pompowanie balonika przed IO na siatkarzy. Kazdy wynik inny niz zloto będzie niezadowalający, a brak medalu będzie katastrofą chyba :D oczywiście mówie o moich nadziejach
0
@clyde ciekawe czy miejsce na parkingu na miotle znalazla
5
@kryhaa jakby Ozil miał taką głowę jak de Bruyne....talent większy miał Ozil i w swoim prime byl zdecydowanie lepszy od KDB wg mnie, ale Belg zapierdziela po całej szerokości boiska.
4
już się nie moge doczekać kolejnego wpierniczu z Bayernem czy innym City za rok w LM z Pique i Lengletem. Czy Laporta serio jest az tak beznadizjeny jak Bartek i ich zostawi?
0
@Encore no wiem niestety
0
@Pablit ale Muzaj gra we Włoszech :P
0
@EdinsonCavani dodać jeszczetu jakiegoś srodkowego i ta odrzucona "6" smialo by wywalczyła ćwiercfinał MS czy IO :D najbardziej szkoda Kwołka, bo sezon miał zajebisty ale no nie miał szans z pozostałymi. I wolałbym Konarskiego zamiast Muzaja, ten dla mnie jest totalną klapą i nie wiem czemu gra
5
@Encore solidność?? Zdecydowanie to słowo umniejsza mu. Chłop jest kompletny. Top 5napastnikow od kilku lat co rok
0
@daniel32778 bez przesady :P wystarczy jeden słaby dzień i elo
0
@analitykTaktyki szok, że większość woli Valverde
2
@Encore gramy chyba jakimś trzecim składem a i tak ten skład mógłby rywalizować z najlepszymi. To jest jakiś kosmos jaką mamy szeroką kadrę
0
@Messibestplayerintheworld po Trincao jeszcze dalej chcą jakieś wynalazki z ligi portugalskiej jak ten Nunez?...to na szczyt my szybko nie wrócimy
2
@Deltta i bardzo dobrze większość chciała. Gdyby nie akcje Messi+Suarez to takiego tartaku się nie ogląda w trzeciej lidze angielskiej.
1
@Pilka_jest_okragla ja tam go nigdy nie chciałem. Gosc to taki drugi Mourinho z zachowanie. Wszystko mu przeszkadza, wszyscy winni jak coś nie idzie po jego mysli tylko nie on i piłkarze