FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Leon co za dzik
1
Drzyzga nie rozgrywa wybitnie, ale zagrywkę ma piekielnie dobrą
5
Zatorski co obronił tak trochę na odwal się
0
Ciekawe mnie para Kubiak Semeniuk na przyjęciu.
1
@michal26 no przyjęcie mamy na niesamowitym poziomie, nawet Brazylia na początku tego wieku aż takiej równej 4 nie mieli
0
Strasznie szkoda, że nie został format z klubowej siatkówki i są przerwy techniczne
0
@itmustbejoke niech jeszcze kurde kuzynki brata szwagra matki dostanie hajsik bo czemu nie
1
@AmigoBlancos Beckham przereklamowany
0
@Encore nie jestem fanem Bostonu, ale jeszcze bardziej nie lubię Hardena i Duranta więc....lets go Tatum
1
@Criss18Barca ja sobie pije przeciętnie 2/3 monsterki na miesiąc i się czuje z tym zajebiście
0
@takisobiektos w Dallas bardziej polagak na Kleber i HarDawaj. W sumie nie ma co się dziwić
0
@magic10 Neymar. Drugi to Coutinho- myślałem że to idealny następca Iniesty
0
@michal26 ma dobrą zagrywkę i dobrze obroni, ale skończy 2/10. Fajnie było to widać w meczu z Trentino gdy Nimir kończył niemożliwe akcje, a Kaczmarek na pojedynczym bloku miał problem czasami
2
@michal26 oprócz Kurka potworna lipa jest na ataku. I Muzaj i Kaczmarek są po prostu słabi. Trzeba się modlić by Kurek był zdrowy i w formie
1
@michal26 ale też np w tie-breaku z USA na ostatnich MS zyskaliśmy 5pkt przy zagrywce Drzyzgi
0
@michal26 no ja nie mówię, że powinien grać Drzyzga, ale rozumiem czemu on gra kosztem Lomacza. Aż tak dużej proporcji nie ma wg mnie względne tego jak są oceniani
0
@michal26 Drzyzga jest znacznie lepszy w bloku i zagrywce. Lomacz lepiej rozgrywa
12
@weld141 wolę jednego normalnego użytkowania i kibica Realu niż takie coś jak Ty....
0
@D10SLEO my potęga xd
0
@Kettger ale Alba byłby zazdrosny
1
@barcamember dwa najlepsze trio w pomocy i kazdy sobie moze wybrac. Moze i nasze lepiej wyglądało, ale ciekawe jakby Madryckie grało gdyby jeszcze miało Messiego.
1
@Encore oby to było najlepsze lato w historii polskie siatkówki, bo potencjał jest cholerny.
1
nie znałem tego Jasia od Kapeli, ale z ciekawosci słucham tego HP i po 10min to jest lepsze niz z Najmanem
0
@neeed nie no, Brajtmen to niech sobie biega ale z Peszko w Wieczystej
1
@itmustbejoke i bede wtedy pisał tak głupio jak Ty? nie dzieki xD
1
z tym Messim sa juz takie jaja, że już chce by odszedł. Zachowuje się gorzej niz Dembele czy Coutinho wymuszający transfery w swoich poprzednich klubach i tylko fanboye tego nie przyznają. Jakby grali Ci co są w formie a nie jego amigosi to by i projekt sportowy był....
1
@FC1899Barca wg La Rambli przereklamowany xd
0
Kim jest ten cały gość w HP że taki ruch tu jakby Najman był
1
@kewin Raczej pewniak pierwsze miejsce, Serbia by musiała mieć swój dzień by nas pokonać, w grupie C raczej na drugim Holandia
0
@Verema ale oni nie wyrzucają tych medali, nie kopia ich itp. jak dla mnie to czepianie się na siłę