4

Leon co za dzik

1

Drzyzga nie rozgrywa wybitnie, ale zagrywkę ma piekielnie dobrą

5

Zatorski co obronił tak trochę na odwal się

0

Ciekawe mnie para Kubiak Semeniuk na przyjęciu.

1

@michal26 no przyjęcie mamy na niesamowitym poziomie, nawet Brazylia na początku tego wieku aż takiej równej 4 nie mieli

0

Strasznie szkoda, że nie został format z klubowej siatkówki i są przerwy techniczne

0

@itmustbejoke niech jeszcze kurde kuzynki brata szwagra matki dostanie hajsik bo czemu nie

1

@AmigoBlancos Beckham przereklamowany

0

@Encore nie jestem fanem Bostonu, ale jeszcze bardziej nie lubię Hardena i Duranta więc....lets go Tatum

1

@Criss18Barca ja sobie pije przeciętnie 2/3 monsterki na miesiąc i się czuje z tym zajebiście

0

@takisobiektos w Dallas bardziej polagak na Kleber i HarDawaj. W sumie nie ma co się dziwić

0

@magic10 Neymar. Drugi to Coutinho- myślałem że to idealny następca Iniesty

0

@michal26 ma dobrą zagrywkę i dobrze obroni, ale skończy 2/10. Fajnie było to widać w meczu z Trentino gdy Nimir kończył niemożliwe akcje, a Kaczmarek na pojedynczym bloku miał problem czasami

2

@michal26 oprócz Kurka potworna lipa jest na ataku. I Muzaj i Kaczmarek są po prostu słabi. Trzeba się modlić by Kurek był zdrowy i w formie

1

@michal26 ale też np w tie-breaku z USA na ostatnich MS zyskaliśmy 5pkt przy zagrywce Drzyzgi

0

@michal26 no ja nie mówię, że powinien grać Drzyzga, ale rozumiem czemu on gra kosztem Lomacza. Aż tak dużej proporcji nie ma wg mnie względne tego jak są oceniani

0

@michal26 Drzyzga jest znacznie lepszy w bloku i zagrywce. Lomacz lepiej rozgrywa

12

@weld141 wolę jednego normalnego użytkowania i kibica Realu niż takie coś jak Ty....

0

@D10SLEO my potęga xd

0

@Kettger ale Alba byłby zazdrosny

1

@barcamember dwa najlepsze trio w pomocy i kazdy sobie moze wybrac. Moze i nasze lepiej wyglądało, ale ciekawe jakby Madryckie grało gdyby jeszcze miało Messiego.

1

@Encore oby to było najlepsze lato w historii polskie siatkówki, bo potencjał jest cholerny.

1

nie znałem tego Jasia od Kapeli, ale z ciekawosci słucham tego HP i po 10min to jest lepsze niz z Najmanem

0

@neeed nie no, Brajtmen to niech sobie biega ale z Peszko w Wieczystej

1

@itmustbejoke i bede wtedy pisał tak głupio jak Ty? nie dzieki xD

1

z tym Messim sa juz takie jaja, że już chce by odszedł. Zachowuje się gorzej niz Dembele czy Coutinho wymuszający transfery w swoich poprzednich klubach i tylko fanboye tego nie przyznają. Jakby grali Ci co są w formie a nie jego amigosi to by i projekt sportowy był....

1

@FC1899Barca wg La Rambli przereklamowany xd

0

Kim jest ten cały gość w HP że taki ruch tu jakby Najman był

1

@kewin Raczej pewniak pierwsze miejsce, Serbia by musiała mieć swój dzień by nas pokonać, w grupie C raczej na drugim Holandia

0

@Verema ale oni nie wyrzucają tych medali, nie kopia ich itp. jak dla mnie to czepianie się na siłę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?