0

Pogba co gra. Top 5pomocnikow na świecie (dałbym top3 ale nie chcę prowokować) :P

0

Ależ Semedo wyczyścił Mbappe. Top

1

Boże jaki żałosny ten Lahoz....miał kilka meczy dobrych to teraz znowu daje dupy

12

Ludzie którzy piszą, że tu nie ma karnego no mają ból dupy o gola Ronaldo to powinni wejść pod zimny prysznic bo im słońce za mocno weszło.

1

Ale ten Lewy jest przereklamowany

2

@MesQueUnClub96 błędy w ataku oraz złe rozegranie

0

ilosc gry dziś srodkiem jest tragiczna. Gramy środkiuem gdy przyjecie jest na 3m, ale gdy jest 0,5m od siatki to gramy na podwojne bloki do Leona czy Kurka. Beznadziejna taktyka Drzyzgi

0

szkoda, że Nowakowski już ma pewny awans na IO (tak się mówi). Z czwórki Kłos, Nowakowski, Bieniek, Kochanowski- Nowakowski zdecydownaie najsłabszy

0

@Encore dokladnie, tym bardziej że Ngapeth czy Patry to niezłe bomby dają.

2

Strasznie mało gramy środkiem.jak.na takie nawet dobre przyjęcie.

0

duet Kurek LEon w 1,5 seta łącznie juz chyba pona 10 zagrywek zepsutych

0

@Vebrol ale tylko ostatnie 4-5 meczy. Wczesniej prezentował fatalny poziom, niczego nie konczyl

1

Kurek oby miał to co na MS w 2018. Ostatnie 4 mecze genialne, ale wczesniej cały turniej beznadziejny. Oby teraz też bez formy i na koncówkę IO złapie rytm

0

Leon oprócz meczu z Serbią i Ruskimi jest najgorszy na zagrywce z całej naszej kadry. Ogólnie mam wrażenie, że po pierwszych 5-6 meczach nasza zagrywka mocno spadla

0

@michal26 u nas bez Zatorskiego także nie galowo :P

2

oby Kurek złapał forme przed IO, bo w tej LN to słabo gra, a z Kaczmarkiem czy Muzajem to cięzko bedzie

0

@priest9999 jak nie lubie Kaczmarka, uważam go za słabego atakujacego to wg mnie powinien on jechac. Muzaj jak ma dzień jest lepszy, ale ma rzadko takie dni, a jak mu źle idzie to wali na oślep i wtedy są "monster block". Kaczmarek (pomimo statystyk) na moje ma też lepszą zagrywkę.

0

@Sulimo i aż tak będzie Cię to bolało?

0

Modric złota piłka jak nic

0

@MarcelNJ11 najlepszy napastnik na świecie.

0

jak zyje 25lat to takiej burzy w krk jeszcze nie widziałem, nic nie widac przez okno :D

3

Bartek wróc, za Twojej kadencji nie było jakis chorych LGBT na stronach/twitterach Barcelony. Laporta się kompromtuje

0

@Vebrol stawiam, ze Sliwka pojedzie, aczkolwiek wolalbym Fornal.

0

@Encore nie ma go dziś za co chwalić, ale tez trzeba przyznac, ze gosc nie ma zadnego wsparcia od trenera. Heynen nie ukrywa, ze ma do niego niechęć i w takiej sytuacji ma mega cięzko

0

0

@Encore na moje to jest najlepsza opcja.

0

@Encore wybór między Muzaj a Kaczmiarkiem jest wyrównany. Zaden z nich nie chce jechać.

0

@Encore ale maja po naszej stronie Muzaja :P dużo im daje dziś

1

większość tak narzeka na Drzyzge, a jednka i tak jest 2-3 klasy wyżej niż Łomacz.

12

@PatriBarca mysle, ze to oczywiste tylko nie ma debila, który go kupi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?