FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Vardy jak na zespół w którym gra to trzeba przyznać że bardzo fajne staty
1
No bo jak wyjdzie Suarez, Rakitic, Vidal, Roberto Coutinho na skrzydle to przecież trzeba będzie chwalić, by użytkownicy nie narzekali, że inny narzekają na Vakverde
0
Widziałem tylko jedna powtórkę: czy przy golu dla Atletuco Morata nie był na spalonym?
0
Z tym " robią swoje" się ciężko nie zgodzic, gdyż nie mają z kim przegrać za bardzo
0
Hannah Montana gra Miley Cyrus
1
Juventus ostatnio też gra slabo
35
Jeżeli w takim meczu nie jest powoływany Puig to niech on ucieka z tego klubu. Jestem pewien, że przy Valverde on nie zadebiutuje w lidze. " Niech najpierw rezegra sezon w rezerwach bla bla bla bla". Ostatnio co chwilę w wielkich klubach europejskich grają 18letni goście. Nie grają dużo, ale grają. Narzekam? Tak, bo mam prawo i wiele argumentów ku temu
1
Na jesieni nie zachwycał, ale podobno teraz gra bardzo dobrze. Tak czytałem
1
Brak Pochettino przy postawieniu na Conte czy Emerym jest smieszne
42
Bo są tu ludzie, którzy oglądają Barcelonę trochę kilka lat i dla nich to jest smiesze, że mając takich zawodników gramy tak nudno i nijak
4
Stylu
0
Dlatego powinien odejść po sezonie, jak preferuję taki style to niech idzie do Juventus lub Chelsea
0
Ale u nas z Puig jest tak samo, i wtedy jakoś Ci to nie przeszkadzał, nie wiem czy akurat Ty, ale znaczna większość piszę, że ma jeszcze czas. Także pod tym względem są tacy sami
2
City gra podobnie do nas????? Teraz możemy tylko marzyć by grać chociaż w połowie tak widowiskowo jak City
0
Ale niech nie przegrają. Serio, tutaj każdy będzie trzymał kciuki za takie mocne 2-2
0
Dla nich ewentualne( po 3-0) odpadnięcie z LM to idealne rozwiązanie, jakkolwiek śmiesznie by to brzmiało
0
Teraz to żadnego spalonego nie zagwizdze....
0
Ale w sumie dziwne, że 50min w ciężkim meczu LM a Casemiro dalej nie ma min 5 fauli na żółta kartkę. Co więcej, on nie ma żadnego takiego faulu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale to skoro gola nie było to aż dziwne, że ci sędziowie nie dali czerwonej kartki dla Tagliafico
31
Bez jaj!!!!! 4 LM już można być pewnym dla kogo
0
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
Co Ci w studiu pieprzą......Mbappe piłkarz meczu? 2 gole? De Gea popełnił błąd przy pierwszym golu?????? W ciągu minuty 3 idiotyczne stwierdzenia
4
Tymczasem w PSG będzie dziś grał 10min debiutant przeciwko siłowym piłkarzom United. Puig nie zagra na Camp Nou z Huesca, bo go zdemolują....kolejny trener pokazuje, że argument wielu tutejszych ekspertów, że " ma jeszcze czas, niech zagra sezon w rezerwach" jest idiotyczny.
0
A wiesz, że VAR takich sytuacji nie sprawdza?
0
Wiem wiem, chodziło mi bardziej o " dobrą" politykę transferową PSG. Niech dalej kupują napastników, chcą kolejnych Dembele, czy Insigne, czy Dybala a w pomocy niech biega Alves
0
To jest niemożliwe jaka pomoc( a raczej jej brak) posiada PSG.... Pogba w formie to Top5 pomocników na świecie, a kogo ma dziś za rywala? Nikogo, bo Verratti to już dawno nie był w formie
0
To logiczne,że to by zależało od wyników i stylu
2
Alba-Cancelo
0
Jak to zobaczyłem to byłem w szoku. może i po odejściu Omegi potrzebowali mocnego pushu dla gaijin ( czy jak to się pisze) ale wg mnie trochę za mocno