2

Vardy jak na zespół w którym gra to trzeba przyznać że bardzo fajne staty

1

No bo jak wyjdzie Suarez, Rakitic, Vidal, Roberto Coutinho na skrzydle to przecież trzeba będzie chwalić, by użytkownicy nie narzekali, że inny narzekają na Vakverde

0

Widziałem tylko jedna powtórkę: czy przy golu dla Atletuco Morata nie był na spalonym?

0

Z tym " robią swoje" się ciężko nie zgodzic, gdyż nie mają z kim przegrać za bardzo

0

Hannah Montana gra Miley Cyrus

1

Juventus ostatnio też gra slabo

35

Jeżeli w takim meczu nie jest powoływany Puig to niech on ucieka z tego klubu. Jestem pewien, że przy Valverde on nie zadebiutuje w lidze. " Niech najpierw rezegra sezon w rezerwach bla bla bla bla". Ostatnio co chwilę w wielkich klubach europejskich grają 18letni goście. Nie grają dużo, ale grają. Narzekam? Tak, bo mam prawo i wiele argumentów ku temu

1

Na jesieni nie zachwycał, ale podobno teraz gra bardzo dobrze. Tak czytałem

1

Brak Pochettino przy postawieniu na Conte czy Emerym jest smieszne

42

Bo są tu ludzie, którzy oglądają Barcelonę trochę kilka lat i dla nich to jest smiesze, że mając takich zawodników gramy tak nudno i nijak

4

Stylu

0

Dlatego powinien odejść po sezonie, jak preferuję taki style to niech idzie do Juventus lub Chelsea

0

Ale u nas z Puig jest tak samo, i wtedy jakoś Ci to nie przeszkadzał, nie wiem czy akurat Ty, ale znaczna większość piszę, że ma jeszcze czas. Także pod tym względem są tacy sami

2

City gra podobnie do nas????? Teraz możemy tylko marzyć by grać chociaż w połowie tak widowiskowo jak City

0

Ale niech nie przegrają. Serio, tutaj każdy będzie trzymał kciuki za takie mocne 2-2

0

Dla nich ewentualne( po 3-0) odpadnięcie z LM to idealne rozwiązanie, jakkolwiek śmiesznie by to brzmiało

0

Teraz to żadnego spalonego nie zagwizdze....

0

Ale w sumie dziwne, że 50min w ciężkim meczu LM a Casemiro dalej nie ma min 5 fauli na żółta kartkę. Co więcej, on nie ma żadnego takiego faulu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale to skoro gola nie było to aż dziwne, że ci sędziowie nie dali czerwonej kartki dla Tagliafico

31

Bez jaj!!!!! 4 LM już można być pewnym dla kogo

0

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Co Ci w studiu pieprzą......Mbappe piłkarz meczu? 2 gole? De Gea popełnił błąd przy pierwszym golu?????? W ciągu minuty 3 idiotyczne stwierdzenia

4

Tymczasem w PSG będzie dziś grał 10min debiutant przeciwko siłowym piłkarzom United. Puig nie zagra na Camp Nou z Huesca, bo go zdemolują....kolejny trener pokazuje, że argument wielu tutejszych ekspertów, że " ma jeszcze czas, niech zagra sezon w rezerwach" jest idiotyczny.

0

A wiesz, że VAR takich sytuacji nie sprawdza?

0

Wiem wiem, chodziło mi bardziej o " dobrą" politykę transferową PSG. Niech dalej kupują napastników, chcą kolejnych Dembele, czy Insigne, czy Dybala a w pomocy niech biega Alves

0

To jest niemożliwe jaka pomoc( a raczej jej brak) posiada PSG.... Pogba w formie to Top5 pomocników na świecie, a kogo ma dziś za rywala? Nikogo, bo Verratti to już dawno nie był w formie

0

To logiczne,że to by zależało od wyników i stylu

2

Alba-Cancelo

0

Jak to zobaczyłem to byłem w szoku. może i po odejściu Omegi potrzebowali mocnego pushu dla gaijin ( czy jak to się pisze) ale wg mnie trochę za mocno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?