FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Może i Semedo zagrał bardzo dobre zawody, ale Viniciusa i tak zagrał dobre zawody jak na pierwszy mecz o takiej renomie. Przy Coutinho i Suarezie wyglądał jak profesor
4
Coutinho był słaby, ale przy Suarez wyglądał na gwiazdę
2
Modric to chyba pakiet Casemiro kupił. Ile on miał dziś fauli?
0
No jak gra najgorszy sezon w karierze to nie będziemy go chwali za nazwisko
1
Najgorsze jest to, że po pierwszej połowie można wyróżnić jedynie Malcoma i Semedo. Niestety Messi wejdzie za tego pierwszego, bo święte krowy muszą grać( Suarez i Coutinho)
0
Chętnie bym wymienił Suareza+ Coutinho na tego przereklamowane Viniciusa
2
Busquets trzyma poziom z całego sezonu
0
Za Suareza trzeba natychmiast kogoś kupić. Gość od kilku msc jest całkowicie bez formy. I żadne pojedyncze przebłyski tego nie zmienią
3
Ostatnio jakoś decyzję Valverde odnośnie składu mi się podobały ( z wyjątkiem braku gry dla Puig), ale dziś? Gość kisi na ławce Malcoma przez kilka msc, prawie wgl nie gra, a jak gra to po 5-10minut, a teraz go wystawia na Real? Idealna okazja by go do końca spalić. Już lepiej byłoby wystawić Alena
0
Oceniamy ten sezon. Z tych co wymieniłeś to tylko Messi jest lepszy, no ale to inna bajka. Z Hazardem prezentują ten sam poziom. A pozostała 3 w tym sezonie nie ma startu do Reusa
0
Reus co ma formę w tym sezonie. Bez wątpienia w tym okresie Top 5 na świecie
2
Wiem, że człowiek może być niecierpliwy, ale bez przesady. Skoro na komentarz 10min temu nikt nie odpowiedział to raczej bez sensu pisać ponownie. Nie lepiej spróbować za 2 godziny?
5
Liniowi w Premier League są gorsi niż na wf w szkołach. Na całe szczęście w szkołach nie ma liniowych
2
Ten sędzia boczny to debil.
13
Bez jaj. Można by go usprawiedliwić, gdyby to chodziło o 20cm a nie o 2 metry
3
Albo ja mam pecha albo tak jest. Co oglądam mecz Liverpool w lidze to sędziowie im bardzo sprzyjają
1
O to chodzi. 25 min....prawda jest taka że w jego wieku powinien grać tyle co 2-3 mecze. Alena już grał kilka lat za długo w Barcelonie B
0
Sa jacyś neutralni kibice, którzy go lubią?
0
Z Realem na pewno nie wystąpi Alena, także jak dziś nie zagra to dostanie nagrodę za dobre ostatnie mecze.
11
Tracą tylko 7pkt do Liverpool, oba zespoły już dawno niczego nie wygrywały, a tylko z Tottenham jest śmiech. Bardziej śmieszne jest to, ile Liverpool wydaję na transfery, a gablota z pucharami jest cały czas pusta od 5lat
1
Kawa, kebab, piwo( wódka), Nike, komedia, siatkówka, FIFA, żelki
0
Jeżeli Puig ma zacząć grywać za 3-4 lata, to warto kupić tego Eriksena. Już przykład Aleni pokazał/pokazuję że o te 2 sezony za długo siedzial w rezrwach
0
Jesteś pewien? Mam wrażenie, że on często tych karnych nie trafial?
0
Xavi miał mnóstwo genialnych podań, ale wg mnie, jakby to powiedzial Mourinho: To nie jest najlepsze, ale pokażcie mi lepsze
3
Ale z tymi spalonymi to dobrze, że sędziowie wiedzą jak się zachowywac
0
Wystarczy, jak słyszałem, że Gomes na treningu czarował a potem, magia prysła jak grał
0
Jakbyśmy nie chcieli odpaść to Busquets by nawet powołany nie został. Gość jest genialny, ale w tym sezonie gra beznadziejnie. Chcemy awansować i wychodzi Coutinho? Już nawet strzały z dystansu go nie bronią od 2msc
0
Niestety mam takie samo wrażenie. Messi może i by te 2 gole wcisnął, niestety w ataku raczej nikt inny nic nie zdziała. A przy Pique, Busquetsie, Roberto( Semedo) niemożliwe jest byśmy nie stracili gola przeciwko Sevilli
0
Zależy kto co lubi. Ja osobiście wolę znakomite walki ringowe ( bez dobrego feudu, promo) niż dobre feudy z poziomem ringowym.....no słabym. PWG to dla mnie jest osobna bajka, bo tam publika robi mega wiele
0
Tam gdyby publika była bardziej żywa to już byłoby zbyt dobrze