0

Skoro temat Stuani jest taki poważny, to może i Alvesa wypożyczymy, by wkoncu te jego wrzutki miały adresata

0

W PK też już nie zagra. W rewanżu Valverde nie ma na tyle "jaj" by na niego postawić, a ewentualnie w następnych rundach tym bardziej

0

Nic. Nie gra, bo podobno ma jeszcze czas. Od tamtego sezonu powinien wchodzić w takim meczu jak wczorajszy, by grać te 30min, niestety nic nie gra. Za długo siedział w rezerwach, i to samo będzie z Puiq

1

Styl też "prawie" taki sam

2

To się Alena nagra w tym sezonie.... Po co w takim meczu go wpuścic. Jeszcze by dobrze zagrał, strzelił gola jak z Villareal i znowu 10 meczy ławeczka

0

Ale te wyniki ratują Valverde. W takim klubie nie chodzi tylko o wyniki, ale też o styl. Ale to wszystko statycznie w środku pola

0

Suarez wychodził sama na sam. Brak presji że strony rywala + łatwa sytuacja= Suarez by nie trafił

0

Gra lepiej niż Portugalczyk i chyba tyle

2

Albo jak to mówią The Elite: Fuck The revival

0

Za Eriksen???? Sorry ale jak Dembele ponad 100mln euro kosztował, to Duńczyk te 150mln funtów to co najmniej

1

Jakby to 100mln była prawda to by była promocja jak w Black Friday

0

Jak na wypożyczenie to Morąga nie jest zła opcją, jednak jeśli transfer definitywny to zdecydowanie nie

0

Akurat chodziłem przez jakiś czas. Nikt mi nie powie, że np takie KSW nie jest ustawione

0

Jak prawie wszystkie "sporty walki"

0

A nie miało być tak, że Puiq będzie się ogrywał w CdR? Znowu kolejny talent będzie siedziałem w rezerwach 5 lat, by potem go wypożyczać przez kolejne 5. Gorzej od Busquetsa, Aleni, czy Malcoma by nie zagrał

2

Najlepszy: Edward Norton ( może dlatego że jest bardzo niedoceniany)
Ulubiony: Johnny Depp (tylko ze względu na Kapitana Sparrowa)

1

Przecież tego nikt normalny nie wytłumaczy, nikt nie zrozumie. Tych zmian, tych decyzji nawet najwięksi na tej stronie zwolennicy Valverde nie wytłumaczą

0

Pamiętam, ale znając Valverde wystawi w pomocy Busquets-Vidal-Rakitic i na skrzydle Roberto by bronić wyniku

0

Fajnie, przegrywamy 2-0 i wpuszcza 2 obrońców....to jest najśmieszniejszy trener w wielkich klubach

0

Alena to chociaż raz podał nie do najbliższego? W tym wieku powinien już 2 lata grać sporadycznie w pierwszej drużynie. To samo będzie z Puiq, "dajmy czas" jest tak idiotycznym argumentem. Alena miał mega talent, ale niestety słowo"miał" jest tu kluczowe

8

Jak Coutinho ma grać cały czas na skrzydle, to na serio trzeba zacząć myśleć nad jego sprzedażą. Gość jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, ale właśnie.....na swojej pozycji, a nie tam gdzie gra

3

Nikt mi nie powie że z takim Puiq ta gra by wyglądała gorzej. Może i by go zniszczyli fizycznie, ale najpierw musieli być go dogonić

0

Brak Dreama to porażka, nawet jeżeli szykujągo do Royal Rumble match. Mogliby dać walkę z Riddle, oczywiście z podbudowa

2

Wague powinien zagrać od pierwszej minuty, kiedy jak nie w takim meczu

0

To proste, Ci co oglądali PWG czy NJPW będą oglądać AEW, bo wiedzą na co tych zawodników stać. A fani WWE zapewne zobaczą 3-4 pierwsze show i wtedy zdecydują. AEW musi bardzo mocno zacząć, bo wszyscy danie wrestlingu zobaczą początek tej federacji, choćby z ciekawości

0

Czy jest jakaś możliwość by na telefonie zainstalować jakąś aplikację, jakaś strona, która umożliwi ściągnięcie piosenek bezpośrednio na telefon?

1

Ale tak szczerze to na tej konferencji to nic nowego. Zakładają nowa federację, to wg mnie powinni z jakąś bombą, chociaż ta jedną, by zachęcić fanów. A tu co? Jericho, SCU, Janela, Pac- to wszystko było wiadomo, że dołącza

1

Sędzia poczekał z akcją, gdy piłka wyszła po za boisko, dopiero wtedy odgwizdał spalonego. Spalonego nie było, także odgwizdał karny. Idealny przykład jak to powinno działać

1

Bez jaj. Taki klub jak Liverpool, z tak szerokim składem, musi wygrać taki mecz, nie mogą sobie od tak odpuścić pucharu.

3

Ale ludzie mają problem by zrozumieć, że ludzie, którzy krytykują Valverde nie krytykują go za wyniki tylko za styl, irracjonalne zmiany oraz dawanie sznas gry dla młodych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?