FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro temat Stuani jest taki poważny, to może i Alvesa wypożyczymy, by wkoncu te jego wrzutki miały adresata
0
W PK też już nie zagra. W rewanżu Valverde nie ma na tyle "jaj" by na niego postawić, a ewentualnie w następnych rundach tym bardziej
0
Nic. Nie gra, bo podobno ma jeszcze czas. Od tamtego sezonu powinien wchodzić w takim meczu jak wczorajszy, by grać te 30min, niestety nic nie gra. Za długo siedział w rezerwach, i to samo będzie z Puiq
1
Styl też "prawie" taki sam
2
To się Alena nagra w tym sezonie.... Po co w takim meczu go wpuścic. Jeszcze by dobrze zagrał, strzelił gola jak z Villareal i znowu 10 meczy ławeczka
0
Ale te wyniki ratują Valverde. W takim klubie nie chodzi tylko o wyniki, ale też o styl. Ale to wszystko statycznie w środku pola
0
Suarez wychodził sama na sam. Brak presji że strony rywala + łatwa sytuacja= Suarez by nie trafił
0
Gra lepiej niż Portugalczyk i chyba tyle
2
Albo jak to mówią The Elite: Fuck The revival
0
Za Eriksen???? Sorry ale jak Dembele ponad 100mln euro kosztował, to Duńczyk te 150mln funtów to co najmniej
1
Jakby to 100mln była prawda to by była promocja jak w Black Friday
0
Jak na wypożyczenie to Morąga nie jest zła opcją, jednak jeśli transfer definitywny to zdecydowanie nie
0
Akurat chodziłem przez jakiś czas. Nikt mi nie powie, że np takie KSW nie jest ustawione
0
Jak prawie wszystkie "sporty walki"
0
A nie miało być tak, że Puiq będzie się ogrywał w CdR? Znowu kolejny talent będzie siedziałem w rezerwach 5 lat, by potem go wypożyczać przez kolejne 5. Gorzej od Busquetsa, Aleni, czy Malcoma by nie zagrał
2
Najlepszy: Edward Norton ( może dlatego że jest bardzo niedoceniany)
Ulubiony: Johnny Depp (tylko ze względu na Kapitana Sparrowa)
1
Przecież tego nikt normalny nie wytłumaczy, nikt nie zrozumie. Tych zmian, tych decyzji nawet najwięksi na tej stronie zwolennicy Valverde nie wytłumaczą
0
Pamiętam, ale znając Valverde wystawi w pomocy Busquets-Vidal-Rakitic i na skrzydle Roberto by bronić wyniku
0
Fajnie, przegrywamy 2-0 i wpuszcza 2 obrońców....to jest najśmieszniejszy trener w wielkich klubach
0
Alena to chociaż raz podał nie do najbliższego? W tym wieku powinien już 2 lata grać sporadycznie w pierwszej drużynie. To samo będzie z Puiq, "dajmy czas" jest tak idiotycznym argumentem. Alena miał mega talent, ale niestety słowo"miał" jest tu kluczowe
8
Jak Coutinho ma grać cały czas na skrzydle, to na serio trzeba zacząć myśleć nad jego sprzedażą. Gość jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, ale właśnie.....na swojej pozycji, a nie tam gdzie gra
3
Nikt mi nie powie że z takim Puiq ta gra by wyglądała gorzej. Może i by go zniszczyli fizycznie, ale najpierw musieli być go dogonić
0
Brak Dreama to porażka, nawet jeżeli szykujągo do Royal Rumble match. Mogliby dać walkę z Riddle, oczywiście z podbudowa
2
Wague powinien zagrać od pierwszej minuty, kiedy jak nie w takim meczu
0
To proste, Ci co oglądali PWG czy NJPW będą oglądać AEW, bo wiedzą na co tych zawodników stać. A fani WWE zapewne zobaczą 3-4 pierwsze show i wtedy zdecydują. AEW musi bardzo mocno zacząć, bo wszyscy danie wrestlingu zobaczą początek tej federacji, choćby z ciekawości
0
Czy jest jakaś możliwość by na telefonie zainstalować jakąś aplikację, jakaś strona, która umożliwi ściągnięcie piosenek bezpośrednio na telefon?
1
Ale tak szczerze to na tej konferencji to nic nowego. Zakładają nowa federację, to wg mnie powinni z jakąś bombą, chociaż ta jedną, by zachęcić fanów. A tu co? Jericho, SCU, Janela, Pac- to wszystko było wiadomo, że dołącza
1
Sędzia poczekał z akcją, gdy piłka wyszła po za boisko, dopiero wtedy odgwizdał spalonego. Spalonego nie było, także odgwizdał karny. Idealny przykład jak to powinno działać
1
Bez jaj. Taki klub jak Liverpool, z tak szerokim składem, musi wygrać taki mecz, nie mogą sobie od tak odpuścić pucharu.
3
Ale ludzie mają problem by zrozumieć, że ludzie, którzy krytykują Valverde nie krytykują go za wyniki tylko za styl, irracjonalne zmiany oraz dawanie sznas gry dla młodych