0

Kto by się spodziewał.... geniusz. Real by wygrał LM bez Navasa? AtM by wygrało bez Oblaka?

0

Taktyk.

3

Fabiański, obok De Gei, to najlepszy bramkarz w PL od 5 lat. Przecież taki Ederson jest od niego tylko lepszy w grze nogami

0

Ale to były jakieś tapingi, że tak twierdzisz? Wgl ciekawie co zrobią dla Cole? Riddle by go wypromować?

1

Wg mnie to wszystko idzie do triple threat match: Gargano vs Black vs Ciampa

21

Bez chwili wątpliwości De Ligta.

17

Suarez oprócz meczu z PSG i minięciu Luiza( wtedy był bez formy) nikogo nie umie minąć.

2

A jaka była ta konkurencja??? Real, który do listopada grał taką kupę, że olał rozgrywki już wtedy?

3

Nie, będziemy go chwalić, że większość usypia na meczu Barcelony. Na razie to on wygrał tylko ligę, gdzie wgl nie było konkurencji.

1

Jakby miał tyle na transfery co Klopp, Guardiola czy Mourinho by wygrali spokojnie ta ligę

0

Krakatau to jest ten co kiedys miał największy wybuch w historii?

8

Tylko ślepy stwierdzi, że Barcelona Valverde gra atrakcyjny futbol

0

A w jakiej sytuacji niby mieli go włączyć???

11

Lepiej odpaść z Chelsea w takim stylu, niż z Roma( zespołem 2 klasy niżej niż tamtesza Chelsea) bez stylu.

0

W Barcelonie styl jest również ważny co wyniki.

18

Ale tych meczy byli zdecydowanie mniej. Porównywanie ery Valverde i Guardioli to obraża dla tego drugiego. Nie ma absolutnie żadnych czynników, w których Valverde choć w małym stopniu jest zbliżony do Pepa. Styl, szkółka,pressing, brak gry na czas, gra piłką na połowie rywali i jeszcze kilka rzeczy można wymienić

0

Dokładnie, Omega jest genialny, ale przy Ospreay wygląda na zwykłego gościa :D

0

W temacie wrestlingu, ale nie WWE, widzieliście main event NJPW Road to Tokyo dome Night2? Top 3 tag team match jakie kiedykolwiek widzialem

0

Jak to co? " Niech ogrywają się w rezerwach, mają jeszcze czas" i tak przez kilka sezonów

0

Najlepsze widowisko: Tottenham vs BVB,
Zaskoczenie: Ajax vs Real
Rozczarowanie: Liverpool vs Bayern( AtM vs Juventus nikt nie oczekuję super meczu)
Najszybszy awans: City

0

Faworytem meczu Ajax vs Real na ten moment jest zdecydowanie Ajax

0

Bo każdy ma tu oczy, i każdy widzi jak gramy, chociaż słowo gramy to akurat tutaj zdecydowanie za dużo

0

Barcelona B również gra w 11, i tam ktoś jednak gra na pozycji prawego obrońcy. Normalny trener, by wystawił właśnie piłkarza z rezerw, a nie jakieś głupie eksperymentu przeciwko rewelacji

5

Dawno nie pisałem nic o Valverde, bo nie chce kolejnych banów, ale dziś znowu pokazał jakim jest "genialnym" trenerem. Najpierw przez 2msc Malcom nie gra, bo jest słaby w obronie, Dembele lepszy w defensywie nie jest, a przeciwko rewelacji rozgrywek gra jako wahadłowy... przecież tego się nie da się wytłumaczyć

0

Ja bym najbardziej nie chciał Ajaxu. Wiadomo, Liverpool mocniejszy, ale na nich nasi by się zmotywowali. A Ajax to nie najwyższą półka, a nasi już pokazali, że do takich często nie mają nastawienia, by im się chcialo

0

Probierz i Guardiola są tacy sami :D

0

Nie jestem fanem NBA, e czasami tak sędziowie dają cztery litery przestrzenne Jamesem, że aż się cieszę że coś gsizdneli przeciwko niemu. Może i jest wybitny, ale nie ma drugiego koszykarza, którego bym tak nie lubial, o wszystko ma pretensje do sędziów

0

Dla chętnych: dzisiaj ostatnia gala PPV wrestlingu w Ring od honor. Cały rok słaby, ale dziś kilka walk może być ciekawych: debiut Zack Sabre jr, Scurll vs Daniels nie powinno ringowo zawieść, Cobb vs Page też raczej siądzie. Ale show skarżenie bezdyskusyjnie ladder match

1

Ciężki mecz o nic

3

Te Twoje argumenty są coraz lepsze :D to wina trenera rezerw, że Valverde nie daje szans młodym....dobre dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?