FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto by się spodziewał.... geniusz. Real by wygrał LM bez Navasa? AtM by wygrało bez Oblaka?
0
Taktyk.
3
Fabiański, obok De Gei, to najlepszy bramkarz w PL od 5 lat. Przecież taki Ederson jest od niego tylko lepszy w grze nogami
0
Ale to były jakieś tapingi, że tak twierdzisz? Wgl ciekawie co zrobią dla Cole? Riddle by go wypromować?
1
Wg mnie to wszystko idzie do triple threat match: Gargano vs Black vs Ciampa
21
Bez chwili wątpliwości De Ligta.
17
Suarez oprócz meczu z PSG i minięciu Luiza( wtedy był bez formy) nikogo nie umie minąć.
2
A jaka była ta konkurencja??? Real, który do listopada grał taką kupę, że olał rozgrywki już wtedy?
3
Nie, będziemy go chwalić, że większość usypia na meczu Barcelony. Na razie to on wygrał tylko ligę, gdzie wgl nie było konkurencji.
1
Jakby miał tyle na transfery co Klopp, Guardiola czy Mourinho by wygrali spokojnie ta ligę
0
Krakatau to jest ten co kiedys miał największy wybuch w historii?
8
Tylko ślepy stwierdzi, że Barcelona Valverde gra atrakcyjny futbol
0
A w jakiej sytuacji niby mieli go włączyć???
11
Lepiej odpaść z Chelsea w takim stylu, niż z Roma( zespołem 2 klasy niżej niż tamtesza Chelsea) bez stylu.
0
W Barcelonie styl jest również ważny co wyniki.
18
Ale tych meczy byli zdecydowanie mniej. Porównywanie ery Valverde i Guardioli to obraża dla tego drugiego. Nie ma absolutnie żadnych czynników, w których Valverde choć w małym stopniu jest zbliżony do Pepa. Styl, szkółka,pressing, brak gry na czas, gra piłką na połowie rywali i jeszcze kilka rzeczy można wymienić
0
Dokładnie, Omega jest genialny, ale przy Ospreay wygląda na zwykłego gościa :D
0
W temacie wrestlingu, ale nie WWE, widzieliście main event NJPW Road to Tokyo dome Night2? Top 3 tag team match jakie kiedykolwiek widzialem
0
Jak to co? " Niech ogrywają się w rezerwach, mają jeszcze czas" i tak przez kilka sezonów
0
Najlepsze widowisko: Tottenham vs BVB,
Zaskoczenie: Ajax vs Real
Rozczarowanie: Liverpool vs Bayern( AtM vs Juventus nikt nie oczekuję super meczu)
Najszybszy awans: City
0
Faworytem meczu Ajax vs Real na ten moment jest zdecydowanie Ajax
0
Bo każdy ma tu oczy, i każdy widzi jak gramy, chociaż słowo gramy to akurat tutaj zdecydowanie za dużo
0
Barcelona B również gra w 11, i tam ktoś jednak gra na pozycji prawego obrońcy. Normalny trener, by wystawił właśnie piłkarza z rezerw, a nie jakieś głupie eksperymentu przeciwko rewelacji
5
Dawno nie pisałem nic o Valverde, bo nie chce kolejnych banów, ale dziś znowu pokazał jakim jest "genialnym" trenerem. Najpierw przez 2msc Malcom nie gra, bo jest słaby w obronie, Dembele lepszy w defensywie nie jest, a przeciwko rewelacji rozgrywek gra jako wahadłowy... przecież tego się nie da się wytłumaczyć
0
Ja bym najbardziej nie chciał Ajaxu. Wiadomo, Liverpool mocniejszy, ale na nich nasi by się zmotywowali. A Ajax to nie najwyższą półka, a nasi już pokazali, że do takich często nie mają nastawienia, by im się chcialo
0
Probierz i Guardiola są tacy sami :D
0
Nie jestem fanem NBA, e czasami tak sędziowie dają cztery litery przestrzenne Jamesem, że aż się cieszę że coś gsizdneli przeciwko niemu. Może i jest wybitny, ale nie ma drugiego koszykarza, którego bym tak nie lubial, o wszystko ma pretensje do sędziów
0
Dla chętnych: dzisiaj ostatnia gala PPV wrestlingu w Ring od honor. Cały rok słaby, ale dziś kilka walk może być ciekawych: debiut Zack Sabre jr, Scurll vs Daniels nie powinno ringowo zawieść, Cobb vs Page też raczej siądzie. Ale show skarżenie bezdyskusyjnie ladder match
1
Ciężki mecz o nic
3
Te Twoje argumenty są coraz lepsze :D to wina trenera rezerw, że Valverde nie daje szans młodym....dobre dobre