0

Mbappe to tak słabo w tym zestawieniu wypada, jak weźmiemy pod uwagę rywali PSG w lidze

6

Bardzo silnej Barcelony xD to było dobre

0

Tego się nigdy nie dowiemy jakby było u nas, bo takiego meczu po prostu nie zagrał

0

Uważasz, że River w tym przypadku jest całkowicie bez winy?

0

River powinno przegrać walkowerem i zakaz uczęszczania do rozgrywek na 5 lat. Taki mecz trzeba zobaczyć, a po wczorajszym, nie ważne kiedy, ale Boca musi im złoić ****

1

No z Valverde na ławce to żaden z nich. Prędzej Rafinha z zerwanym więzadłem

1

Bardzo ciężko się gra przeciwko takiej obronie, ale Atletico tak gra od kilku sezonów, a nasz "taktyk" postawił na grę 4 pomocnikami, którzy mega kreatywni nie są, a posadził na ławce Dembele i Malcoma. Coś tu jest nie tak

6

Valverde zjadł taktycznie Simaone- tutaj powinno się pojawić największe XD w historii La Rambli. Przecież to my graliśmy tak jak Atletico chciało, a nie na odwrót. Do momentu straconej bramki my też nie oddaliśmy strzału. Kapitalne zmiany? No tak o 20 za późno

2

Był to dramatyczny mecz w naszym wykonaniu.

5

Już widzę jak wszystkie siły są rzucone w tym sezonie na LM.... Jakim kasztanem trzeba być, by nie widzieć tego co widzi 100% oglądających? Ma 3m od boiska i wg niego wszystko gra, pięknie gra zespół

0

Widząc Twojego avatara nie ma sensu gadać z Tobą bo to nie ma sensu

0

Oglądam futbol od 11 lat i tak nudnego meczu nie widziałem. Kibice na Wanda powinni dostać hajs przed wyjściem

6

Ja prdl........tylko nie Rafinha. Malcom, Munir, Dembele, Alena, już nawet Lenglet i zmiana ustawienia byłaby lepsza

0

Czemu River vs Boca jest opóźnione?

6

Johnny Depp= Piraci z Karaibów

0

Polecacie stronę Amazon? Miał ktoś z nimi problem?

0

wiem wiem, ale własnie mam wrażenie ze kiedyś czytałem/słyszałem, że istniej opcja bez założenia konta

0

czy żeby coś kupić na amazonie trzeba mieć tam konto? może głupie pytanie, ale ale jestem blady w tym temacie, a są strony gdzie można kupić bez logowania( PS: polecacie tą stronę?)

6

Ale nie prezentuję się bo na trening jest spóźniony, bo miał kontuzję mięśniową bo olał presezon w tamtym roku. Neymar jest profesjonalistą, a Dembele dzieciakiem

1

Fajnie by było jakbyś skonkretyzował o co Ci chodzi dokładnie

3

Też tak macie, że jak Lewandowski gra w meczu reprezentacji to jakoś mniej kibicujecie? Nie chcę by to źle zabrzmiało, jako antypatriota, ale jak on gra to jak strzela karnego to wolę by przestrzelił i nawet Szczęsny strzelił z dobitki

0

Ja byłem tego pewien, ale teraz mam coraz większe wątpliwości, teraz wydaje mi się że Young Bucks są najbliżsi

0

Pytanie do fanów wrestlingu: myślicie, że ktoś z obecnego Bullet club the Elite odejdzie do WWE na gali royal rumble?

0

bardzo wyrównan walka pomiędzy brandami...... xD jakim cudem w NXT robią takie walki, a w głównym robią idiotów, głownie z siebie. Do Royal Rumble nie warto oglądać główny roster, a na RR każdy oczekuje na jednego Pana

0

Podobno gala roku narazie bez podziału na federację, potwierdzacie?

1

Malcolm

5

W Bayernie by strzelił

0

może inaczej to napiszę: reszty bym nie chciał oglądać, ale nie prze kontuzje. A no widzisz, ja od niej zacząłem tą 5-6. Genialna była

0

nie żebym się cieszył, ale tak naprawdę to szkoda mi tylko 5-6 z nich

0

bez podziału na lewych i prawych? Alves, Marcelo, Cole, może Piszczek jako rodak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?