FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe to tak słabo w tym zestawieniu wypada, jak weźmiemy pod uwagę rywali PSG w lidze
6
Bardzo silnej Barcelony xD to było dobre
0
Tego się nigdy nie dowiemy jakby było u nas, bo takiego meczu po prostu nie zagrał
0
Uważasz, że River w tym przypadku jest całkowicie bez winy?
0
River powinno przegrać walkowerem i zakaz uczęszczania do rozgrywek na 5 lat. Taki mecz trzeba zobaczyć, a po wczorajszym, nie ważne kiedy, ale Boca musi im złoić ****
1
No z Valverde na ławce to żaden z nich. Prędzej Rafinha z zerwanym więzadłem
1
Bardzo ciężko się gra przeciwko takiej obronie, ale Atletico tak gra od kilku sezonów, a nasz "taktyk" postawił na grę 4 pomocnikami, którzy mega kreatywni nie są, a posadził na ławce Dembele i Malcoma. Coś tu jest nie tak
6
Valverde zjadł taktycznie Simaone- tutaj powinno się pojawić największe XD w historii La Rambli. Przecież to my graliśmy tak jak Atletico chciało, a nie na odwrót. Do momentu straconej bramki my też nie oddaliśmy strzału. Kapitalne zmiany? No tak o 20 za późno
2
Był to dramatyczny mecz w naszym wykonaniu.
5
Już widzę jak wszystkie siły są rzucone w tym sezonie na LM.... Jakim kasztanem trzeba być, by nie widzieć tego co widzi 100% oglądających? Ma 3m od boiska i wg niego wszystko gra, pięknie gra zespół
0
Widząc Twojego avatara nie ma sensu gadać z Tobą bo to nie ma sensu
0
Oglądam futbol od 11 lat i tak nudnego meczu nie widziałem. Kibice na Wanda powinni dostać hajs przed wyjściem
6
Ja prdl........tylko nie Rafinha. Malcom, Munir, Dembele, Alena, już nawet Lenglet i zmiana ustawienia byłaby lepsza
0
Czemu River vs Boca jest opóźnione?
6
Johnny Depp= Piraci z Karaibów
0
Polecacie stronę Amazon? Miał ktoś z nimi problem?
0
wiem wiem, ale własnie mam wrażenie ze kiedyś czytałem/słyszałem, że istniej opcja bez założenia konta
0
czy żeby coś kupić na amazonie trzeba mieć tam konto? może głupie pytanie, ale ale jestem blady w tym temacie, a są strony gdzie można kupić bez logowania( PS: polecacie tą stronę?)
6
Ale nie prezentuję się bo na trening jest spóźniony, bo miał kontuzję mięśniową bo olał presezon w tamtym roku. Neymar jest profesjonalistą, a Dembele dzieciakiem
1
Fajnie by było jakbyś skonkretyzował o co Ci chodzi dokładnie
3
Też tak macie, że jak Lewandowski gra w meczu reprezentacji to jakoś mniej kibicujecie? Nie chcę by to źle zabrzmiało, jako antypatriota, ale jak on gra to jak strzela karnego to wolę by przestrzelił i nawet Szczęsny strzelił z dobitki
0
Ja byłem tego pewien, ale teraz mam coraz większe wątpliwości, teraz wydaje mi się że Young Bucks są najbliżsi
0
Pytanie do fanów wrestlingu: myślicie, że ktoś z obecnego Bullet club the Elite odejdzie do WWE na gali royal rumble?
0
bardzo wyrównan walka pomiędzy brandami...... xD jakim cudem w NXT robią takie walki, a w głównym robią idiotów, głownie z siebie. Do Royal Rumble nie warto oglądać główny roster, a na RR każdy oczekuje na jednego Pana
0
Podobno gala roku narazie bez podziału na federację, potwierdzacie?
1
Malcolm
5
W Bayernie by strzelił
0
może inaczej to napiszę: reszty bym nie chciał oglądać, ale nie prze kontuzje. A no widzisz, ja od niej zacząłem tą 5-6. Genialna była
0
nie żebym się cieszył, ale tak naprawdę to szkoda mi tylko 5-6 z nich
0
bez podziału na lewych i prawych? Alves, Marcelo, Cole, może Piszczek jako rodak