1

Ale tu chodzi o styl.

1

Gramy tak nudno, tak beznadziejnie, w każdym meczu ratuje nas albo Messi albo ter Stegen, bez pomysłu.......a i tak wygrywamy. Faktycznie wygramy ta LM, przecież z takim fartem to jest pewne

0

I teraz czy na te 20minu nie może wejść młody Alena, zamiast Vidala?? Nie, nie może bo na alwce jest "genialny" Valverde

0

Dlatego nie napisałem nr 99

3

Ter Stegen lub Messi ratujący mecz Valverde odcinek nr 87

0

To teraz Umtiti i Vidal. Koniecznie

2

Jak można grać 3 defensywnych pomocników a i tak grać beznadziejnie w obronie, a w ataku wielkie g****. Tylko przy Valverde na ławce takie cos

0

Niech ten gościu na ławce odejdzie jak najszybciej. Mając taką kadrę gramy jak amatorzy

0

Teraz 30sekund Suarez podpierał się o kolana bo nie miał siły, po 30minutach!!! Ale trzeba mieć jaja by go posadzić na ławce. A i tak będzie grał w następnych 20meczach

23

I uwierzyć, że są jeszcze którzy chcą Valverde na przyszły sezon....

2

Matko boska ile ten Rakitic podań zwalniających....

1

Przecież teraz był karny xd

8

Casemiro numero uno

0

Szkoda, że w takim meczu znowu nie zagra odpowiedniej ilości minut Alena. Z ławki na pewno wejdą Vidal, Coutinho oraz Arthur

4

Gość gra wszystko w jednym z najlepszych klubów na świecie, jest tam jednym z kluczowych piłkarzy, a u nas Puig nie zagra 15min w lidze z Huesca na Camp Nou. Najpierw spójrzmy na siebie

5

Coutinho za Dembele, Vidal za Roberto

1

Prawda jest taka, że nawet zmiany możemy podać jakie będą

6

A to już nie można być kibicem i stwierdzić że gramy beznadziejny dla oglądania futbol??

0

To niech kibice zaczną oglądać i chodzić na mecze bilarda lub szachy

1

Bardzo dobra decyzja. Już tak się srają o te celebrację bramek w futbolu, że za nie długo trzeba będzie rywala przepraszać za trafienie

0

No, ale tutaj jest tak samo jak strzelić w ten sposób Suarez, Dembele czy kto inny. Jak Piątek strzeli w takiej sytuacji to tak właśnie wszyscy piszą

2

No tak, bo po co Alena, który gra znacznie lepiej niż Roberto czy Vidal

2

60% socios nie ogląda meczu w tym sezonie

0

Genialny jesteś xd

0

Za co??

3

Nie mają zadnych argumentów? To w nagrodę będą grac zamiast tych, którzy zasługują

20

Gość ma dużo racji. Nie ma co ich porównywać

1

Nie ma logicznych argumentów by grac znowu Busi-Rakitic-Vidal, a jak nie ma powodów oraz argumentów by tak zagrać, to Valverde właśnie tak ustawi zespół

0

Na ile go wyłączy z gry?

0

A jaki jest tego powod? Bo dopiero teraz włączyłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?