FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale tu chodzi o styl.
1
Gramy tak nudno, tak beznadziejnie, w każdym meczu ratuje nas albo Messi albo ter Stegen, bez pomysłu.......a i tak wygrywamy. Faktycznie wygramy ta LM, przecież z takim fartem to jest pewne
0
I teraz czy na te 20minu nie może wejść młody Alena, zamiast Vidala?? Nie, nie może bo na alwce jest "genialny" Valverde
0
Dlatego nie napisałem nr 99
3
Ter Stegen lub Messi ratujący mecz Valverde odcinek nr 87
0
To teraz Umtiti i Vidal. Koniecznie
2
Jak można grać 3 defensywnych pomocników a i tak grać beznadziejnie w obronie, a w ataku wielkie g****. Tylko przy Valverde na ławce takie cos
0
Niech ten gościu na ławce odejdzie jak najszybciej. Mając taką kadrę gramy jak amatorzy
0
Teraz 30sekund Suarez podpierał się o kolana bo nie miał siły, po 30minutach!!! Ale trzeba mieć jaja by go posadzić na ławce. A i tak będzie grał w następnych 20meczach
23
I uwierzyć, że są jeszcze którzy chcą Valverde na przyszły sezon....
2
Matko boska ile ten Rakitic podań zwalniających....
1
Przecież teraz był karny xd
8
Casemiro numero uno
0
Szkoda, że w takim meczu znowu nie zagra odpowiedniej ilości minut Alena. Z ławki na pewno wejdą Vidal, Coutinho oraz Arthur
4
Gość gra wszystko w jednym z najlepszych klubów na świecie, jest tam jednym z kluczowych piłkarzy, a u nas Puig nie zagra 15min w lidze z Huesca na Camp Nou. Najpierw spójrzmy na siebie
5
Coutinho za Dembele, Vidal za Roberto
1
Prawda jest taka, że nawet zmiany możemy podać jakie będą
6
A to już nie można być kibicem i stwierdzić że gramy beznadziejny dla oglądania futbol??
0
To niech kibice zaczną oglądać i chodzić na mecze bilarda lub szachy
1
Bardzo dobra decyzja. Już tak się srają o te celebrację bramek w futbolu, że za nie długo trzeba będzie rywala przepraszać za trafienie
0
No, ale tutaj jest tak samo jak strzelić w ten sposób Suarez, Dembele czy kto inny. Jak Piątek strzeli w takiej sytuacji to tak właśnie wszyscy piszą
2
No tak, bo po co Alena, który gra znacznie lepiej niż Roberto czy Vidal
2
60% socios nie ogląda meczu w tym sezonie
0
Genialny jesteś xd
0
Za co??
3
Nie mają zadnych argumentów? To w nagrodę będą grac zamiast tych, którzy zasługują
20
Gość ma dużo racji. Nie ma co ich porównywać
1
Nie ma logicznych argumentów by grac znowu Busi-Rakitic-Vidal, a jak nie ma powodów oraz argumentów by tak zagrać, to Valverde właśnie tak ustawi zespół
0
Na ile go wyłączy z gry?
0
A jaki jest tego powod? Bo dopiero teraz włączyłem