0

Oby nie. Bo wtedy inne walki by zostaly skrocone o kilka minut, a po za tym sama walka byłaby po prostu slaba ringowo

2

oby, bo Tottenham obok City jest najładniej grającą druzyna w Anglii

0

Przez ostatniw 10 lat ogladalem 3 walkk i kazda byla fatalna, wiem kiedyś to bylo :D

2

Wielkanoc nie Wielkanoc, ale nie dam siebie obrażać, no ale tez zycze powodzenia

1

Komentarz usunięty

0

nooo ja uważa, ze futbol to jeden z nudniejszych sportów, ale ma to "coś" w sobie co ciągnie i na stadion i przed TV

0

noo te legendarne potyczki w M jak Miłość: Kisiel vs Lucjan, tam to czuć było energię i atmosferę

0

ja napisałem tylko jakie ja mam odczucia co do tego sportu i oczywiście nie mam zamiaru umniejszać osobom, które to "jara"

2

Komentarz usunięty

0

powiem Ci, że nie wiem czy by nie były ciekawsze dla mnie

6

Komentarz usunięty

7

teraz już wiem czemy nienawidzę boksu. Podziwiam ludzi, którzy to oglądają na codzień, bardzo nudny sport

0

no w rugby to jest zajebiste dla mnie, ale juz w koszykówce i futbolu troche słabiej wygląda

0

przez ostatnie 10 lat obejrzałem 2 walki boksu, dzisiajsza jest trzecią :D myślałem, że tylko w sportach drużynowych tańczona jest Haka

4

w samym tym meczu miał kilka lepszych zagrań. Ja nie wiem co on musi zrobić by zostać tutaj docenionym. Przez te 15min co był na boisku był najlpeszym naszym piłkarzem

1

bez urazy, ale po dzisiejszym meczu to trochę głupie pytanie. Messi zaliczył chyba 10 strat i naprawdę tylko ułomność napastników Sevilli niedopuściła to Manity

9

co Ibra odwalil w debiucie w MLS!!!!!! polecam serdecznie obejrzeć gole( a głownie pierwszego) :D

0

wnosi więcej do gry niż Gomes i Paulinho razem wzięci

1

Denis najlepszy odkad wyszedł na boisko. Moze na Rome za Messiego, ktory ma chyba juz 11 strat?

5

Moze Paulinho ma jakis zapis w kontrakcie, ze musi rozegrac odpowiednia ilosc minut? Bo od 4msc zagral 2 mecze dobre a caly czas jest na boisku

0

Napewno bylby lepszy od Iniesty, Rakiticia, Paulinho czy Luisa

0

Naprawdę mógłby wpuścić Denisa, gorzej by napewno nie zagral...

0

Jak to mowia do juniorow? Nigdy nie atakuj pilki na raz? No to Pique i Umtiti juz dzisija min 6x tak zrobili

1

Coutinho do wolnych, a nie Suarez!!!!! Czy oni widzieli co on robil w Liverpoolu?

0

Vermaelen gral wysmienicie pod nieobecnosc Umtitiwgo. Teraz znowu powinien grac, nawet z Romą, gosc jest napewno pewniejszym punktem niz Umtiti i Pique na stan dzisiejszy

0

Nie troche tylko całkowicie

3

Czemu Coutinho nawet nie podszedl do tego wolnego?

0

Proste do zrozumienia. Bo to jest Bayern

22

W Niemczech nawet z Varem Bayernowi pomagają. Ewidentny spalony

3

Ale przez pryzmant rozegranych meczy w Barcelonie i Interze to juz mozna stwierdzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?