FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie. Bo wtedy inne walki by zostaly skrocone o kilka minut, a po za tym sama walka byłaby po prostu slaba ringowo
2
oby, bo Tottenham obok City jest najładniej grającą druzyna w Anglii
0
Przez ostatniw 10 lat ogladalem 3 walkk i kazda byla fatalna, wiem kiedyś to bylo :D
2
Wielkanoc nie Wielkanoc, ale nie dam siebie obrażać, no ale tez zycze powodzenia
1
Komentarz usunięty
0
nooo ja uważa, ze futbol to jeden z nudniejszych sportów, ale ma to "coś" w sobie co ciągnie i na stadion i przed TV
0
noo te legendarne potyczki w M jak Miłość: Kisiel vs Lucjan, tam to czuć było energię i atmosferę
0
ja napisałem tylko jakie ja mam odczucia co do tego sportu i oczywiście nie mam zamiaru umniejszać osobom, które to "jara"
2
Komentarz usunięty
0
powiem Ci, że nie wiem czy by nie były ciekawsze dla mnie
6
Komentarz usunięty
7
teraz już wiem czemy nienawidzę boksu. Podziwiam ludzi, którzy to oglądają na codzień, bardzo nudny sport
0
no w rugby to jest zajebiste dla mnie, ale juz w koszykówce i futbolu troche słabiej wygląda
0
przez ostatnie 10 lat obejrzałem 2 walki boksu, dzisiajsza jest trzecią :D myślałem, że tylko w sportach drużynowych tańczona jest Haka
4
w samym tym meczu miał kilka lepszych zagrań. Ja nie wiem co on musi zrobić by zostać tutaj docenionym. Przez te 15min co był na boisku był najlpeszym naszym piłkarzem
1
bez urazy, ale po dzisiejszym meczu to trochę głupie pytanie. Messi zaliczył chyba 10 strat i naprawdę tylko ułomność napastników Sevilli niedopuściła to Manity
9
co Ibra odwalil w debiucie w MLS!!!!!! polecam serdecznie obejrzeć gole( a głownie pierwszego) :D
0
wnosi więcej do gry niż Gomes i Paulinho razem wzięci
1
Denis najlepszy odkad wyszedł na boisko. Moze na Rome za Messiego, ktory ma chyba juz 11 strat?
5
Moze Paulinho ma jakis zapis w kontrakcie, ze musi rozegrac odpowiednia ilosc minut? Bo od 4msc zagral 2 mecze dobre a caly czas jest na boisku
0
Napewno bylby lepszy od Iniesty, Rakiticia, Paulinho czy Luisa
0
Naprawdę mógłby wpuścić Denisa, gorzej by napewno nie zagral...
0
Jak to mowia do juniorow? Nigdy nie atakuj pilki na raz? No to Pique i Umtiti juz dzisija min 6x tak zrobili
1
Coutinho do wolnych, a nie Suarez!!!!! Czy oni widzieli co on robil w Liverpoolu?
0
Vermaelen gral wysmienicie pod nieobecnosc Umtitiwgo. Teraz znowu powinien grac, nawet z Romą, gosc jest napewno pewniejszym punktem niz Umtiti i Pique na stan dzisiejszy
0
Nie troche tylko całkowicie
3
Czemu Coutinho nawet nie podszedl do tego wolnego?
0
Proste do zrozumienia. Bo to jest Bayern
22
W Niemczech nawet z Varem Bayernowi pomagają. Ewidentny spalony
3
Ale przez pryzmant rozegranych meczy w Barcelonie i Interze to juz mozna stwierdzić