2

i ten pamiętny komentarz bardzo obiektywnego Dudka

0

Ja to mam wrazenie, ze kazdemu z nich bardziej chodzi o $$$ niz o dobro swoich klientów

0

Ja nie mowie ze nie sa ustawiane, tylko ze poza jedna federacja w innych naorawde ciezko przewidzieć rezultaty

0

Zack Sabre jr zwycięzca New Japan Cup i zawalczy z Okada. Sensacja, a ktos tu wczoraj pisał ze wrestling jest latwy do przewidzenia kto wygra

2

Przypominam, ze zalozylem.opcje ze Iniesta po sezonie odchodzi. To w taki przypadku widze Eriksena koło Rakiticia i Busquetsa

0

Zakladajac ze Iniesta odchodzi, to kto jest podobny? Coutinho bardziej jest widziany jako skrzydlowy

3

Nam nie potrzebny???? Chyba kazdy rozsądny kibic stwierdzi, ze to wlasnie piłkarze o jego profilu są nam teraz najbardziej potrzebni, a nie Griezmann

0

Nawet nie mam możliwości:D a linku nawet nie ma. Ale pytam tak z ciekawości

0

Pisza o meczach faworytach mundialu i wymienili mecze Holandii i Włoch? Czy ja czegos nie wiem

0

"Transcoding permanent error"- taka wiadomosc dostałem sms od nieznanego numeru. Dostał ktos kiedys taką, albo podobna? Mam w T-Mobile

0

A jaki dowod jest najlepszy? Bo w sumie nigd nie czytalem ich dowodow

0

mi się wydaje, że i tak odejdzie za nie długo. ROH i tak wyrażało nim ciągłe zainteresowanie, a tam nie ma takich ograniczonych przepisów jeśli chodzi o zdrowie zawodnika, a Brayn sam mówił ze jeszce chce walczyc

0

tylko gorzej jak wykorzystają go, na raczej ostatnią walkę w WWE, na walke tag team z Shane

0

dlatego warto oglądać NJPW-czyli japońska federację, gdzie przykładowo teraz odbywa się turniej i na 3 faworytów tylko jeden przeszedł pierwszą rundę

6

Allison wg mnie

0

na jakiej stronie można pobrać całą playlista z YT? bo jakbym musiał pojedynczo to robić to bym siedział chyba 4h

0

dzięki wielkie, jeszcze dzisiaj bedzie oglądnięte

1

jestem świeżo po tym serialu i to mi pierwsze przyszło do głowy

0

najbardziej popularne sceny negocjacyjne w filmach/serialach jakie znacie? potrzebuje pilnie na ćwiczenia, a wiem, że tutaj jest wielu fanów kolorowego ekranu

0

nie widzialem

0

Lepszy od Gomesa tylko nie kosztowal 35mln

0

do ten Pogba taki duży, czy ten Ben Yedder taki niski?

0

noo a Egipt w sumie może daleko zajść

0

Nie pisze o nim, tylko o użytkownikach tej strony

1

No i widzisz jak to szybko zapiernicza?

5

Kazdy wie, ze La Rambla jest po to, by pisac na kazdy temat. Ale co sie to od wczoraj od 22 to jest dramat. Chyba ponad 90% komentarzy zawiera fraze: CR7. Nie chce byc bezczelny, ale czy macie az tak nudne zycie, by tylko o nim pisac?

1

noo fakt, komentarz mają naprawdę super, zwłaszcza taki jeden gość( niestety nazwiska nie pamiętam). Fajnie by było, jakby nawet z odtworzenia jakieś mecze pokazywali

1

czasem sie zdarzy, że pokażą 2-3 na kolejke, ale to rzadko i głównie w wakacje, gdy inne dyscypliny mają przerw

9

uwielbiam żarty i suchary, nawet te najgorsze( dzięki czemu są najlepsze), ale ten mnie jakos nigdy nie smieszyl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?