11

Brak Aleni nawet na rozgrzewce, Mina to samo. Valverde- geniusz rotacji. Naprawde sa rzeczy ktore się filozofom nie snily

15

Przepraszam, ale po co w takim meczu Iniesta?? To co jest najgorsze u Valverde to calkowicie pomijanie mlodych piłkarzy

0

No jeszcze jak Paulinho zacznie takie pilki posylac to juz bedzie calkowicie kosmos

1

Ale to sie zajebiscie ogląda...

33

Brak Mierzejewskiego i obecnosc Peszko jest śmieszna. Ja osobiscie nie widze zadnego logicznego wytłumaczenia

0

Obecna sytuacja poniekąd obliguje nas do myślenia tylko o tryplecie

7

Marzenie by gral dla nas, stworzony dla Barcelony

0

Kane za CR7 wg mnie

0

Dzięki wszystkim

0

jakie limity?? :D ten problem dopiero od tygodnia mam, wczesniej grałem bez problemu nie ustawiając żadnych limitów

0

Brak wymaganych uprawnień. Prosimy o kontakt z callcenter@efortuna.pl- takie coś pojawia mi się już od tygodnia na fortunie, jak chce puścić kuponik, ktoś ma pomyłs jak to rozwiązać?

2

To jeszcze sa ludzie, ktorzy wierza w Sampera??

5

najwyraźniej tego nie spierwiastkowałes i nie wziałes w nawias, bo mi wyszlo 59-41

0

fajnie, mozesz napisać jaką?

4

znacie jakieś strony podobne do hdeuropix? czy zawierające mnóstwo filmów z angielskimi napisami?

1

Ale jakby Real jakims cudem wygral tym roku LM to napewno nie bedzie mozna powiedziec, ze mieli łatwa drogę

1

On nie dostawal szans z najgorszymi druzynami w lidze, a przeciwko Bilbao( pomimo slabej formy, dla nas zawsze groźni) ma dostac?? Oby, ale wątpię

1

dostanie szanse?? chyba zostanie powołany

0

Oooo tez zapomnialem, ze to wytwor Netflix. Ja, człowiek ktory wciagu roku polityke ogląda max 15min, obejrzal HoC chyba w 2tyg

0

No u mnie to nawet nawet nw czy BB by sie w piatce zmieściło:D wg BB trwalo o kilkanascie odcinkow za duzo, czasami strasznie sie dluzylo

8

o gustach sie nie dyskutuje. Ogladałem wikingów troche, oraz cały Narcos oraz BB i wg mnie Dom z papieru jest napewno lepsze niż BB i wikingowie

0

linka nie mam, ale przy tym faulu na Welbecku ta legendarna symulka Ronaldo przeciwko Celcie Vigo to był brutalny faul

0

Przeciez ten sedzie juz nawet nie udaje, ze jest za Arsenalem. No grozniejsze akcje sa podczas meczu snooker, czy pokera

0

Noo wlasnie tego sie boje...

0

No nie mowie ze to rozgrzewka profesjonalna, ale takie podstawy to tak

0

Kilka razy mialem zakwasy w bicepsie, jednak zaczalem ćwiczyć kilka dni temu i dzisiaj nie moge ruszyc ręką powyzej łokcia i zupelnie inne uczucie(ból) niz w przypadku zakwasow. Czy jak jest to naderwanie miesnia to czy idzie to samemu rozpoznać?

0

Mam to samo właśnie

1

Ahaaaa

0

czy jest jakis pakiet w t-mobile z nielimitowanym dostepem do internetu?

0

Oc o chodzilo z tym biathlonem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?