FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Brak Aleni nawet na rozgrzewce, Mina to samo. Valverde- geniusz rotacji. Naprawde sa rzeczy ktore się filozofom nie snily
15
Przepraszam, ale po co w takim meczu Iniesta?? To co jest najgorsze u Valverde to calkowicie pomijanie mlodych piłkarzy
0
No jeszcze jak Paulinho zacznie takie pilki posylac to juz bedzie calkowicie kosmos
1
Ale to sie zajebiscie ogląda...
33
Brak Mierzejewskiego i obecnosc Peszko jest śmieszna. Ja osobiscie nie widze zadnego logicznego wytłumaczenia
0
Obecna sytuacja poniekąd obliguje nas do myślenia tylko o tryplecie
7
Marzenie by gral dla nas, stworzony dla Barcelony
0
Kane za CR7 wg mnie
0
Dzięki wszystkim
0
jakie limity?? :D ten problem dopiero od tygodnia mam, wczesniej grałem bez problemu nie ustawiając żadnych limitów
0
Brak wymaganych uprawnień. Prosimy o kontakt z callcenter@efortuna.pl- takie coś pojawia mi się już od tygodnia na fortunie, jak chce puścić kuponik, ktoś ma pomyłs jak to rozwiązać?
2
To jeszcze sa ludzie, ktorzy wierza w Sampera??
5
najwyraźniej tego nie spierwiastkowałes i nie wziałes w nawias, bo mi wyszlo 59-41
0
fajnie, mozesz napisać jaką?
4
znacie jakieś strony podobne do hdeuropix? czy zawierające mnóstwo filmów z angielskimi napisami?
1
Ale jakby Real jakims cudem wygral tym roku LM to napewno nie bedzie mozna powiedziec, ze mieli łatwa drogę
1
On nie dostawal szans z najgorszymi druzynami w lidze, a przeciwko Bilbao( pomimo slabej formy, dla nas zawsze groźni) ma dostac?? Oby, ale wątpię
1
dostanie szanse?? chyba zostanie powołany
0
Oooo tez zapomnialem, ze to wytwor Netflix. Ja, człowiek ktory wciagu roku polityke ogląda max 15min, obejrzal HoC chyba w 2tyg
0
No u mnie to nawet nawet nw czy BB by sie w piatce zmieściło:D wg BB trwalo o kilkanascie odcinkow za duzo, czasami strasznie sie dluzylo
8
o gustach sie nie dyskutuje. Ogladałem wikingów troche, oraz cały Narcos oraz BB i wg mnie Dom z papieru jest napewno lepsze niż BB i wikingowie
0
linka nie mam, ale przy tym faulu na Welbecku ta legendarna symulka Ronaldo przeciwko Celcie Vigo to był brutalny faul
0
Przeciez ten sedzie juz nawet nie udaje, ze jest za Arsenalem. No grozniejsze akcje sa podczas meczu snooker, czy pokera
0
Noo wlasnie tego sie boje...
0
No nie mowie ze to rozgrzewka profesjonalna, ale takie podstawy to tak
0
Kilka razy mialem zakwasy w bicepsie, jednak zaczalem ćwiczyć kilka dni temu i dzisiaj nie moge ruszyc ręką powyzej łokcia i zupelnie inne uczucie(ból) niz w przypadku zakwasow. Czy jak jest to naderwanie miesnia to czy idzie to samemu rozpoznać?
0
Mam to samo właśnie
1
Ahaaaa
0
czy jest jakis pakiet w t-mobile z nielimitowanym dostepem do internetu?
0
Oc o chodzilo z tym biathlonem?