8

Valverde chyba poczeka z Dembele 3 lata. Genialny trener umożliwiający gre Gomesinho, a wystawia Dembele. Wyniki w Barcelonie to nie wszystko. Tutaj rownie wazny jest styl

2

Hahahahahah Gomesinho..... Geniusz tak zepsuc akcję

1

Nie sadzilem ze to kiedys napisze, ale.....dzieki za Gomesa, a nie Paulinho

0

Messi kopnal rywala ktory jiz pozbyl sie pilki i to w piszczel. Bardziej ewidetnej kartki ja nie widze. Polecam poczytać przepisy

1

No bez jaj. Zolto dla Messiego absolutnie sluszne. Kopniecie rywala bez pilki

6

Coutinho na prawej pomocy........ To ja jeszcze proponuje dac Luisa na defensywnego pomocnika, i Messiego na prawą obronę

0

tydzien temu United vs Chelsea komentarz byl przyspieszony o 15 sekund, teraz wgl nie ma....

0

to przyjmuję zakłady: w której minucie sędzia popełni pierwszy wielki błąd?

0

powiedz mi, jakie my mamy warianty w tej ofensywie? bo ja oprocz piłki do Messiego nie widze żadnej. Suarez jak dostaje prostopadłe podania to tylko od Messiego, Alba to samo. Ostatnie 2 msc pokazują, ze zeby wywawlczyć z nami remis wystarczy zatrzymać Messiego, bo reszta nic sama nie zbuduje

0

Oby

2

Mam dziwne przeczucie, ze to bedzie dla nas mecz koszmar. Jeżeli ja po oglądnięciu wszystkich spotkan Barcelony Valverde wiem, że zagrozeniem dla rywali jest tylko Messi, to taki Simaone tym bardziej yo wie i zrobi wszystko by go zablokować

2

tak z ciekawosci: piliście kiedyś wódkę z amolem?? bo kiedyś uznawałem to za żart ale ostatnio się przekonałem i to była petarda

0

Conora w walce w klatce obecnie nikt nie ma szans

0

Dramat. Jak bedzie jeszcze jakis strzał celny to bede w szoku, a o golu mozna raczej zapomniec

0

Oscar to chyba jedyny pilkarz o uznanej marce, ktory tam poszedl i naprawdę podszedl profesjonalnie. Skoro mu płacą yo gra i to dobrze, nie slyszalem o nim zadnych skandali i jego braku zaangażowania

0

spokojnie, bez nerwow, nie wiedzialem ze nie ma lektora. Wiem, że to nie trudne ale pomylslaem, ze moze dostanę jakąś nową, nieznaną mi stronę z serialami lub filmami

0

dobra, sesja skonczona powodzeniem, to teraz zapytam: czy ten Dom z papieru lepiej z napisami ogladac? no i jaką stronę polecacie? wiem, że temat poruszany xxx razy, ale dopiero teraz jestem zainteresowany

0

jakie macie doswiadczenie z obstawianiem ligi belgijskiej? często są tam niespodzianki?

0

No predzej bym na Seville postawil, Arsenal ewentualnie na liczbe goli powyżej 3.5.

1

Stawianie na Arsenal od kilku lat to jest samobójstwo bukmacherskie

0

Scurll to niech odejdzie z Bullet Club, bo tam taki trochę nijaki jest. Juz nie jest starym, dobrym: the villain

0

tutaj pajacem największym była to osoba na ławce

0

komedia jak komedia, ale to będzie melodramat

0

no ale za bezpodstawne wezwanie policji wtedy pracodawca nie ponosi kosztów? w sensie jak wyjdzie 0.0 alkoholu

24

no to Atleti już zaczyna z handicapem

23

To jest jedno z nnajciekawszych pytań tutaj od kilka dni :D

0

co lepsze: Korona królów czy Dom z papieru?

2

No jezeli Valverde wystawi Gomesa, Paulinho, Vidala i Umtiti to skonczy sie 1-3. Pewnie wielu obecnosc Umtiti na moje liście, ale chlop jest tak zmęczony, ze Rasiak by wygral z nim pojedynek biegowy, a co dopiero Griezmann

0

akurat komentarze z tutaj to ja nie biorę na serio w większosci. Jezeli nie pamiętasz jak grał na przełomie sierpnia/września polecam Google i tam znalezc te mecze. Obok Messiego najlepszy w ofensywie. Zaliczyl serie 5-6 dobrych meczy by potem siedzieć 2msc na ławce, podczas gdy Gomes przez cały pobyt w Barcelonie zaliczył 2-3 dobre spotkania a ciągle dostaje szanse

7

Nie mamy żadnej taktyki, pisałem to już w październiku ( niedowiarki mogą sprawdzić), laga i do Messiego. System rotacji jest ponizej krytyki- ja z 50kg plecakiem pod górę będe szybszy niż on; Suarez dzisiaj nic nie dawał bo bał się kartki, to tak jakby kupić komuś zapałki bez tej siarki co odpala; Paulinho i Vidal to już bez komentarza. I jeszcze jedno: czy Valverde ma jakieś pretensje do zawodników jak zagrają dobrze? Denis we wrześniu grał bardzo dobrze- przesiedział potem 7 meczy na ławce, Paco jak gra to gra dobrze- ale gra rzadko za kare chyba; Mina był najlepszy podczas swojego debiutu ligowego- i wywala tylko pot na treningach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?