7

mam dziwne wrazenie, ze robi z siebie ofiare, tylko po to by ludzie się go mniej czepiali. Tak wiem, zostanę za to nieźle zniszczony tutaj, ale takie jest moje zdanie( moze dlatego, że juz mam dość widzenia jego na boisku)

23

trenera z Realu wyciągniesz, Realu z trenera nigdy

0

ale Seville to się zawsze super ogląda. Nigdy mnie ich mecze nie nudzą

0

Hahaha przy Banedze dryblasy jak Fellaini i Lukaku, no i jeszcze Alexis, a oni o tak mu podają piłkę

2

do taktyki Valverde, który stawia na siłe w środku pola( przez co gramy tak mało widowiskowo w większości meczy). Jesli chodzi o poziom piłkarski to wiadomo, że Denis jest lepszy, wystarczy przypomnieć sobie jego najlepsze mecze u nas i Gomesa

0

noo a powinno być skoro co chwilę jest Gomes

0

ma ktoś bramki naszym młodzików z trwającego meczu?

2

nooo to wtedy będzie misja samobójcza. A jeżeli Gomes takim wywiadem załatwi sobie miejsce w podstawowej 11 to będzei smiech na sali

5

Poczekalni az wiate bedzie z tylu. !******** ci sedziowie sa2

0

Mam wrazenie, ze ten sklad Juvenil A różni sie od tego z PSG, czy to tylko moja pomyłka czy rzeczywiście inny skład

31

tyle czasu gramy z przewagą przeciwko najgorszej druzynie w lidze, bezpieczny wynik, cieżki mecz w środę, ale Valverde i tak daje zagrać zmiennikom 16, 13 i 5 minut....zajebiscie

0

noo wiedziałem, że taki drink też się pojawi :D

0

znacie jakieś mało znane drinki? mało popularne?

0

Podobno juz sa duze szanse ze w styczniu 2019 Omega bedzie w WWE takze raczej odejdzie. Ale troche slabo, bo Cody jest za slaby ringowo jak na lidera takiej stajni jak Bullet Club

3

Cala karta bedzie kosmiczna. Ciampa vs Gargano. Black vs Almas. Triple tag team match o mistrzowstwo tag team. No i ten ladder match.... To musi byc gala roku :D

1

Przeciez początek kwietnia i koniec marca to bedzie epicki w swiecie pro wrestlingu:D aj styles cs nakamura, genialna karta nxt takeover, new japan cup, i genialny feud i prawdopodobny rozpad Bullet Club

0

czyli tak jak się spodziewałem

0

czy dzisiaj sklepy 24h/ monopolowe są otwarte?

0

znacie jeszcze jakieś seriale( ewentualnie filmy), którzy opowiadają o umysłowych geniuszach, podobnych do Dom z papieru( profesor) czy Skazany na śmierć( scofield)?

0

Gomes na pozycji PO i tak 99% podan bedzie mial do tylu

0

Akurat posiadam uprawnienia trenerskie na prowadzenie amatorskich druzyn

1

Krążą legendy, ze w przepisach La Liga pisze, ze Barcelona moze stosowac zmiany dopiero po 70min

0

Co to? Jakis kolejny Kameni...

2

Scott McTominey w United. Hakimi w Realu. Foden w City. A u nas przy Alena wgl nie gra....

7

przed meczem coraz ciekawiej, a na meczu bedzie nuda...

0

dobre pytanie :D

1

znacie jakieś sposoby, na dokładne wyczyszczenie białych butów? bo już po ostatnim razie wujkowi google w tej kwestii nie wierze

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Perla zimna na miasteczku agh albo awf:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?