7

Suarez jaki grzeczny przy tej ręce...

0

Zagrożony absencja Suarez, nastepny mecz z Atletico i Lahoz to mieszanka wybuchowa

11

Noo redakcja znowu sie popisala.... Czemu moj post sprzed 15min zostal usunięty?
PS: po tym poście jak dlugiego bana dostane od was?

4

A ja tam chce by Luis zobaczyl dzis żółta kartkę. Pomimo wynikow szlak mnie trafia, jak Valverde "rotuje" skladem. Paco jest zdrowy i mkze grac, ale nie bo po co. Moze to by zmienilo podejscie trenera do zmienników

2

Dzisiaj nasza lewa strona bedzie pusta jako nigdy.... Digne w ataku prawie nic nie daje, bez skrzydłowego, chyba ze tam Valverde znowu idiotycznie ustawi Suareza

1

Czyli znowu pierwsza polowa bedzie do pominięcia.... Jak oddamy w niej 3 strzały to bedzie cud

0

ten farmer z Argentyny jest jednym z 5 najlepszych trenerów na świecie, a napewno najlepszym młodego pokolenia. Jestem pewien, że gdyby miał taki fundusz jak Mourinho, to on wygrałby Premier League

0

Jedyna piosenka tego multi kulti która jest w miarę fajna :D

3

Tylko Bartra mial 2 mecze dobre na 50

15

ja juz bym wolal Pogbe niz Griezmanna; nie chodzi o umiejętności, ale po prostu taki pomocnik jest nam bardziej potrzebny niż napastnik

6

Ale Real dzieki takim pilkarzom, jak James i Morata na lawce wygrali 2 LM z rzędu, podczas gdy u nas siedzieli Turan i Gomes. Lawka jest rownie wazna co pierwsza 11

13

Ostatnio Pique jest pewniejszy niz Umtiti

0

eee w Krakowie nie ma zadnego wiatru :D

3

algierski Messi

39

jak Coutinho i Dembele się tak zachowywali by przejść do nas do polskie media pisały o braku profesjonalizmu.... teraz pewnie napiszą o ambicji Lewego

0

Australijska gorsza od polskiej??? no napewno nie

0

nie mylą mi się, bo zarówna jedna, jak i druga jest postrzegana jako liga egzotyczna

0

Polska lige tak slabo ogladam, ze nazwiska mi sie mylą... Juz przyklad Paulinho pokazal ze wszyscy pilkarze jadą tam po hajs

2

To powinna byc oczywistość. Rozumiem wahania, gdybysmy mieli na skrzydlach i na pozycji SPO wielką konkurencje, ale teraz?? Zero. Liga australijska jest i tak lepsza niz ekstraklasa, wiec jezeli dalo sie szanse Peszko i Makuszynskiemu, to Mierzej ttm bardziej zasluguje

33

Na zdjęciu widzimy marzenia wielu mężczyzn, a obok Puchar Świata...

0

I zatrudnil Wengera na sezonu pół

3

Most Valuable Player? Cristiano Ronaldo

1

Hahahah co Tottenham gra... Oni juz chyba nie maja szans by wygrać, takiego pecha dawno nie widzialem, a raczej braku skuteczności

0

Valverde i powołanie kogos z rezerw, oprócz Aleni i Arnaiza??? Przeciez nie ma obecnie zadnego wielkiego klubu, w którym tak mało stawia się na szkółke

61

Cale szczescie ze narazie nikt nie powiedzial Coutinho, ze w Barcelonie nie mozna strzelac z dystansu

0

Umtiti to ostatnio gra jak Pique na poczatku sezonu

2

skład idealny, ale jezeli przy Albie, Dembele, Coutinho i Messim zobacze Luisa na lewym skrzydle to chyba z wątpie w sens środkowego napastnika

1

uwielbiam Karima.... jak w nfl, nba są organizowane mecze gwiazd, to jakby tak stworzyc taki mecz w piłce noznej, Benzema musi tam być

0

tak całkowicie odbiegając od tego co grają( a raczej próbują) grać w Barcelonie: kto wg was był lepszy: Denis w Villareal, czy Gomes w Valencii( grającego jako ofensywny pomocnik)?

2

Intercontinental Bayer!!! oraz mali ludzie, wielkie nieba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?