FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to kto? Busquetsa, by nie było kontroli nad środkiem boiska? Digne, by Zaza go zniszczyl? Pique, by ryzykować przed dwumeczem z Chelsea?
6
Mam jedna poprawkę z egzamini na ktory umialem wszystko, a na resztę nic nie umialem i zdałem.... Zycie jest skomplikowane
2
to jest liga dla niego stworzona
0
Mowie na podstawie tylko dzisiejszego meczu Chelsea... To co oni grają to dramat, tam Gomes bylby gwiazdą. Ilosc strat wlasnej polowie jest zatrważająca
0
A Mina?
0
Z taka linia pomocy jaką dzisiaj Chelsea prezentuje to i ja moglbym zagrac, a i tak bylbym bezrobotny... Rakitic i Busquets by ich zniszczylo
0
gdyby ten mecz z Chelsea był dzisiaj.....
0
Valverde predzej na środku obrony postawi na Paco niz na kogos z rezerw... On pewnie nie zna nawet nazwisk pilkarzy rezerw, oprocz Aleni i Arnaiza
4
Nie ogladam tego takze nke wiem jak jest, ale przez te reklamy nje da ske tego oglądać; to tak jakby w siatkowce co punkt byla reklama...
0
Ilosc reklam na Eleven w czasie tego Super Bowl jest masakryczna
0
no ale czy to przewinienie musi być jakies powazne, ostre? bo nie zawsze rzuca...
0
tak apropo Super Bowl takie pytanko, bo jakos nigdy sie tym nie interesowalem: dalczego czasami sędzia rzuca żółtą flagę?
0
przeciez Kane był zachaczony, co prawda spalony był, ale jednak faul byl, a Lamela jest o tyle dziwne, ze na jednej powtórce ewidentny faul, a na drugiej ewidentna symulka
0
czy jezeli Alli dzisiaj dostal zółtą za symulowanie, to czy ta komisja się może zebrać i ukarać go na np 2 mecze, czy się nie zbierze bo sedzia juz go ukarał?
0
to jest liga argentynska?
0
Ale nie az tak
0
Paulinho to powinien miec zakaz gry od pierwszej minuty. To jest niemozliwe, jaka jest u niego roznica w grze od 1 minuty, a gdy wchodzi z lawki
2
Ta murawa jest gorsza niz na narodowym w pamiętnym dniu
0
noo i znowu raczej Coutinho na prawym skrzydle...
0
cięzej zdobyc MS niz 2 zlota olipijskie??? tam byle podmuch wiatru, byle kupa ptaka na rozbiegu, zmiana belki, głupie zasady dyskawalifikacj- zdecydowanie ciezej zdobyc złoto na IO, a tym bardziej 2
7
oczywiscei ze Stoch, i to bez zadnych watpliwosci, ale znajac Polske i media to wygrałby Lewy
0
zaczekałbym na składy, bo nie wiadomo jak Valverde podejdzie do tego meczu
0
To idz do higienistki o 12 i powiedz ze masz odruchy wymiotne, albo coś
0
jezeli warunki będą równe, to myśle ze wygramy. Oczywscie Norwegowie są silni, ale często Fanemmel, Stjernen czy nawet Tande nie wytrzymują cisnienia
0
Wiem ze jestes znawcą, także zapytam Cb: czy Eagles maja jakoss szansę? Bo wszedzie czytam ze Patriots wygra
0
Zmienilbym rozegranie i środek, ale nw na kogo
0
Co prawda to nie to samo, ale ostatnio w piatek zdjeto mi gips i musialem chodzić o kulach, a pojechalem na domowke na 60osob i po 23 nie wiedzialem gdzie mam kule i mi ich brak nie przeszkadzał
0
Bo nie byl chyba zgloszony przez PSG
0
to MD jest coraz lepsze :D
20
na zdjęciach jest Gomes, a ktoś rano pisał ze jest w szpitalu, już wyszedł? czy te zdjecia jakies nieaktualne?