0

to kto? Busquetsa, by nie było kontroli nad środkiem boiska? Digne, by Zaza go zniszczyl? Pique, by ryzykować przed dwumeczem z Chelsea?

6

Mam jedna poprawkę z egzamini na ktory umialem wszystko, a na resztę nic nie umialem i zdałem.... Zycie jest skomplikowane

2

to jest liga dla niego stworzona

0

Mowie na podstawie tylko dzisiejszego meczu Chelsea... To co oni grają to dramat, tam Gomes bylby gwiazdą. Ilosc strat wlasnej polowie jest zatrważająca

0

A Mina?

0

Z taka linia pomocy jaką dzisiaj Chelsea prezentuje to i ja moglbym zagrac, a i tak bylbym bezrobotny... Rakitic i Busquets by ich zniszczylo

0

gdyby ten mecz z Chelsea był dzisiaj.....

0

Valverde predzej na środku obrony postawi na Paco niz na kogos z rezerw... On pewnie nie zna nawet nazwisk pilkarzy rezerw, oprocz Aleni i Arnaiza

4

Nie ogladam tego takze nke wiem jak jest, ale przez te reklamy nje da ske tego oglądać; to tak jakby w siatkowce co punkt byla reklama...

0

Ilosc reklam na Eleven w czasie tego Super Bowl jest masakryczna

0

no ale czy to przewinienie musi być jakies powazne, ostre? bo nie zawsze rzuca...

0

tak apropo Super Bowl takie pytanko, bo jakos nigdy sie tym nie interesowalem: dalczego czasami sędzia rzuca żółtą flagę?

0

przeciez Kane był zachaczony, co prawda spalony był, ale jednak faul byl, a Lamela jest o tyle dziwne, ze na jednej powtórce ewidentny faul, a na drugiej ewidentna symulka

0

czy jezeli Alli dzisiaj dostal zółtą za symulowanie, to czy ta komisja się może zebrać i ukarać go na np 2 mecze, czy się nie zbierze bo sedzia juz go ukarał?

0

to jest liga argentynska?

0

Ale nie az tak

0

Paulinho to powinien miec zakaz gry od pierwszej minuty. To jest niemozliwe, jaka jest u niego roznica w grze od 1 minuty, a gdy wchodzi z lawki

2

Ta murawa jest gorsza niz na narodowym w pamiętnym dniu

0

noo i znowu raczej Coutinho na prawym skrzydle...

0

cięzej zdobyc MS niz 2 zlota olipijskie??? tam byle podmuch wiatru, byle kupa ptaka na rozbiegu, zmiana belki, głupie zasady dyskawalifikacj- zdecydowanie ciezej zdobyc złoto na IO, a tym bardziej 2

7

oczywiscei ze Stoch, i to bez zadnych watpliwosci, ale znajac Polske i media to wygrałby Lewy

0

zaczekałbym na składy, bo nie wiadomo jak Valverde podejdzie do tego meczu

0

To idz do higienistki o 12 i powiedz ze masz odruchy wymiotne, albo coś

0

jezeli warunki będą równe, to myśle ze wygramy. Oczywscie Norwegowie są silni, ale często Fanemmel, Stjernen czy nawet Tande nie wytrzymują cisnienia

0

Wiem ze jestes znawcą, także zapytam Cb: czy Eagles maja jakoss szansę? Bo wszedzie czytam ze Patriots wygra

0

Zmienilbym rozegranie i środek, ale nw na kogo

0

Co prawda to nie to samo, ale ostatnio w piatek zdjeto mi gips i musialem chodzić o kulach, a pojechalem na domowke na 60osob i po 23 nie wiedzialem gdzie mam kule i mi ich brak nie przeszkadzał

0

Bo nie byl chyba zgloszony przez PSG

0

to MD jest coraz lepsze :D

20

na zdjęciach jest Gomes, a ktoś rano pisał ze jest w szpitalu, już wyszedł? czy te zdjecia jakies nieaktualne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?