FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co to jest ten zakład maxikombi i to całe grupowanie meczy?
0
Ale kupic za rozsądne pieniadze tak mlodego i zdolnego pilkarza to czysty biznes
0
gdzie mogę obejrzeć Narcosa z angielskimi napisami?
0
"Valverde nie przewiduje wielu rotacji pomimo meczu LM w tygodniu. " - dzień jak dzień z Valverde na ławce...
0
Byle jak byle bez Gomesa
1
Piraci z Karaibów
0
twardy w defenswyei to on może i jest, jeżeli zdąży wrócić.
0
może i próbował ale przez te jego próby straciliśmy gole, bo zapomniał o obronie
6
Z tym ze Semedo to kot to ja bym nie przesadzal. Ma duzo braków
15
Kolega mowil o silnych drużynach
0
Tottenham często
0
macie jakiś pomysł, jak zmieszać proporcję, jakie składniki dodać na zrobienie wódki/nalewki o smaku kiwi? bo w sklepach nigdy nie widzialem a chcialbym spróbować :D
0
W Lesotho jest kilku kluczowych zawodnikow kontuzjowanych, natomiast najlepszy strzelec Namibii ma ostatnio problem ze strzelaniem goli... Moze byc ciekawie, stawiam na wyrównana walkę i remis 1-1
0
Mascherano, Biglia, Celso i Banega???? Bez skrzydel? A i tak srodka pola nie wygrają. Niby mecz towarzyski ale bez przesady
1
nie wiem jak inni, ale ja doceniam Lewego jako napastnika, uważam ze za Kane, Suarezem i Aguero jest najlepszy na świecie. Ale za mecz z Nigerią należy mu się nagana. To jak się zachował egoistycznie woła o pomstę do nieba. Odstawic nogę powinien bo się boi? to niech zejdzie z boiska, cala 11 musi wywalczyc miejsce w składzie a nie tylko 10
16
to lizanie czterech liter lewandowskiego w Polsce jest naprawdę żałosne. Przeciez z Nigerią był jednym z najgorszych, a w tej Misja futbol mówią ze nie ma wsparcia, sędzia pozwalał by go faulowali....
0
Promes, Depay i Dost to są klasowi gracze?
0
Albo sztuczny śmiech :D no wg mnie juz Stoch jest najlepszym polskim skoczkiem w historii
0
Zmrozona:D
0
Co to jest Cumbia????
0
Tyle o meczu Argentyny, Hiszpani, Francji i Polski, a nikt nie napisał ze w absolutnym hicie meczy towarzyskich doszlo do nie małej sensacji i Ukraina zaledwie zremisowala z Arabia Saudyjska
0
De Gea vs ter Stegen
3
ManU to sie kazdym interesuje
0
A jak ostatnio Lewy strzelil hat tricka po 2 asystach Ziela i karnym wywalczonym wlasnir na nim to tez byl pompowany balonik?
0
Higuain zrobil Higuaina:D
1
Ale w kazdym serialu?
1
Jakie sezony seriali są wg was najlepsze?
2
i ten pamiętny komentarz bardzo obiektywnego Dudka
0
Ja to mam wrazenie, ze kazdemu z nich bardziej chodzi o $$$ niz o dobro swoich klientów
0
Ja nie mowie ze nie sa ustawiane, tylko ze poza jedna federacja w innych naorawde ciezko przewidzieć rezultaty