FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bezpieczny wynik, fatalny rywal, ciezki kalendarz i tylko 5min xddddddd
1
15min do konca i wchodzi Gomes. Czyli Arnaiz wejdzie na 5min..... Valverde jest niemożliwy pod tym względem, tak wiem, powtarzam sie ale to jest idiotyzm
0
Gomes i Semedo na rozgrzewce, czyli znając Valverde Arnaiz nic nie zagra
0
No mowie oczywiście o tym sezonie
2
Alba to najlepszy LO na swiecie i nikt nie powinien miec zadnych watpliwosci. Marceli dramat, Alaba to nie ta klaaa
0
Alba to geniusz :D.
2
liczylem na Arnaiza kosztem Dembele, z całym szacunkiem do Levante, ale Arnaiz własnie z takimi druzynami powinien się ogrywac, a Dembele dopiero co wrócił
1
obaj wykonują genialną pracę, ale Zelek musi jeszcze sobię renomę wyrobić by dorównać Barcainfo :P
1
tez uwazam, ze Dembele napewno nie był wart tych 100mln, jak chcielismy go brać to z Rennes, albo zaczekać aż w BVB zaliczy 2-3 dobre sezony. Zarząd był zdesperowany i go kupili; cieszyłem się z jego transferu ale nie tak jak z Coutinho
0
no tak, ale w meczu z np. Levante, czy Eibar nie bedziemy musieli bać się o wynik, tak jakbyśmy grali Vidale, Deulofeu i Gomesem
1
napisałem ewentualnej, przeciez oczywiste ze tego nie chce
2
to jest jego zdanie i ma do niego pełne prawo. Za taki bezmyslny komentarz i obrazanie innych uzytkowników powinny byc miesieczne bany
1
nareszcie jakaś ewentualna kontuzja Messiego, czy posadzenie go na ławce, nie będzie u kibiców wywoływała palpitacji serca
33
No czesto ma kontuzje na przestrzeni sierpnia i stycznia, ale teraz juz mu to raczej przejdzie
0
O co chodzi z tym leganes vs rsss i podwojna szansa? Bo nigdy tego nie wiedzialem
0
ja go tam nigdy nie widziałem w naszej kadrze, na pocatku jeszcze wierzylem ze moze zastąpić Alvesa, ale w obronie jest beznadziejny, a w ataku tez nie ma za duzo do zaoferowania, dla mnie razem z Turanem, Deulofeu moze odejsc
0
prawda jest taka, ze przy dzisiejszym rynku 10-12mln za młodego obrońce warto zaryzykować, bo w razie niepowodzenia za duzo nie stracimy.
0
moze taka wymiana: Vidal do rezerw, a Arnaiz do pierwszej druzyny?
8
ale nareszcie nasza ławka wygląda bardzo solidnie, może to jeszcze nie poziom Realu z zeszłego sezonu, ale: Paco, Arnaiz, Iniesta( raczej teraz będzie czesciej grywał COutinho), Paulinho, Denis, Semedo, Digne, Vermaelen
3
Z taki skladem to nawet mur chinski Malagi z Kamenim by nam nie przeszkadzał, a co dopiero bez niego. To bedzie kosmos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kubacki......... wszyscy po 140 to on 127...
1
samica zubra oraz stock
3
Stones to jest ta perełka obrony angielskiej?
0
juz pierwsza zolta powinna się skonczyc czerwona, zrobił cos na wzor Ramosa w ostatnim Gran Derbi
0
Hahahahah Costa
1
Diego Costa pierwszy mecz w La Liga po powrocie i juz powinno byc czerwo
0
No Pique, a kto inny
0
Jak myslicie ile pojawilo sie tu plotek przez te 2 okienka transferowe na temat Coutinho? Licząc ze kazdy tweet byl tu wklejany 4-5x to mysle ze z 800 by sie na spokojnie uzbieralo
1
no to.... xD czegos takiego sie nie spodziewalem :D