0

Bezpieczny wynik, fatalny rywal, ciezki kalendarz i tylko 5min xddddddd

1

15min do konca i wchodzi Gomes. Czyli Arnaiz wejdzie na 5min..... Valverde jest niemożliwy pod tym względem, tak wiem, powtarzam sie ale to jest idiotyzm

0

Gomes i Semedo na rozgrzewce, czyli znając Valverde Arnaiz nic nie zagra

0

No mowie oczywiście o tym sezonie

2

Alba to najlepszy LO na swiecie i nikt nie powinien miec zadnych watpliwosci. Marceli dramat, Alaba to nie ta klaaa

0

Alba to geniusz :D.

2

liczylem na Arnaiza kosztem Dembele, z całym szacunkiem do Levante, ale Arnaiz własnie z takimi druzynami powinien się ogrywac, a Dembele dopiero co wrócił

1

obaj wykonują genialną pracę, ale Zelek musi jeszcze sobię renomę wyrobić by dorównać Barcainfo :P

1

tez uwazam, ze Dembele napewno nie był wart tych 100mln, jak chcielismy go brać to z Rennes, albo zaczekać aż w BVB zaliczy 2-3 dobre sezony. Zarząd był zdesperowany i go kupili; cieszyłem się z jego transferu ale nie tak jak z Coutinho

0

no tak, ale w meczu z np. Levante, czy Eibar nie bedziemy musieli bać się o wynik, tak jakbyśmy grali Vidale, Deulofeu i Gomesem

1

napisałem ewentualnej, przeciez oczywiste ze tego nie chce

2

to jest jego zdanie i ma do niego pełne prawo. Za taki bezmyslny komentarz i obrazanie innych uzytkowników powinny byc miesieczne bany

1

nareszcie jakaś ewentualna kontuzja Messiego, czy posadzenie go na ławce, nie będzie u kibiców wywoływała palpitacji serca

33

No czesto ma kontuzje na przestrzeni sierpnia i stycznia, ale teraz juz mu to raczej przejdzie

0

O co chodzi z tym leganes vs rsss i podwojna szansa? Bo nigdy tego nie wiedzialem

0

ja go tam nigdy nie widziałem w naszej kadrze, na pocatku jeszcze wierzylem ze moze zastąpić Alvesa, ale w obronie jest beznadziejny, a w ataku tez nie ma za duzo do zaoferowania, dla mnie razem z Turanem, Deulofeu moze odejsc

0

prawda jest taka, ze przy dzisiejszym rynku 10-12mln za młodego obrońce warto zaryzykować, bo w razie niepowodzenia za duzo nie stracimy.

0

moze taka wymiana: Vidal do rezerw, a Arnaiz do pierwszej druzyny?

8

ale nareszcie nasza ławka wygląda bardzo solidnie, może to jeszcze nie poziom Realu z zeszłego sezonu, ale: Paco, Arnaiz, Iniesta( raczej teraz będzie czesciej grywał COutinho), Paulinho, Denis, Semedo, Digne, Vermaelen

3

Z taki skladem to nawet mur chinski Malagi z Kamenim by nam nie przeszkadzał, a co dopiero bez niego. To bedzie kosmos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kubacki......... wszyscy po 140 to on 127...

1

samica zubra oraz stock

3

Stones to jest ta perełka obrony angielskiej?

0

juz pierwsza zolta powinna się skonczyc czerwona, zrobił cos na wzor Ramosa w ostatnim Gran Derbi

0

Hahahahah Costa

1

Diego Costa pierwszy mecz w La Liga po powrocie i juz powinno byc czerwo

0

No Pique, a kto inny

0

Jak myslicie ile pojawilo sie tu plotek przez te 2 okienka transferowe na temat Coutinho? Licząc ze kazdy tweet byl tu wklejany 4-5x to mysle ze z 800 by sie na spokojnie uzbieralo

1

no to.... xD czegos takiego sie nie spodziewalem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?