1

Z wielu opini tutaj wnioskuje ze najbardziej oplaca sie zarejestrowac na fortunie? Zgadza sie? Nie ma tam zadnych pulapek, problemów czy innych rzeczy?

0

ale nawet jeśli chodzi o liczby asyst i goli to wydaje mi się, ze Rakitic ma lepsze

5

czemu Rakitic jest tak krytykowany, a Roberto tak wychwalany. Podobnie było po ostatnim meczu ze Sportingiem. Wiele osób pisało ze Roberto ma ciąg na bramkę i jest kreatywny, a Ivan to drewno, ale to Rakitic miał więcej kluczowych podań, mniej strat, a i pewnie odbiorów więcej. Nie jestem wielkim fanem Ivana, ale na tle Roberto prezentuje się dobrze

0

Monreal to trzyma obrone Arsenalu takze pisanie o nim jako o slabym zawodniku jest troche nie na miejscu.

1

Jest jesen zawodnik, ktory na poczatku sezonu gral na dobrym poziomie na pozycji Neymara- Denis, w nagrodę ostatnie 2 mecze przesiedzial na lawce

0

moze i szyny długie, ale i stacja zamknieta

0

To zalezy od tego co chcesz robić w Krakowie. Czy zwiedzac, czy tez przenocować 1-2 nocy

5

Jak Denis nie zagra w weekend w pierwszym składzie to juz naprawde przestane wierzyć ze on moze zrobic karierę u nas. Graj najlepiej na skrzydle, graj lepiej od Roberto, Gomesa czy Rakiticia, a w ostatnich 2 meczach zagraj 10min

0

Nie wiem czemu on tutaj jest tak lubiany. Dla mnie jest gorszy od Denisa

1

Juz Paulinho lepiej gral jako napastnik niz Suarez w tym sezonie

0

Kto komentuje nasz mecz?

0

No i gdzie Denis? Za Roberto powinien grac

0

Kane nie na techniki???? Pod tym względem nie jest gorszy od Suarez czy Lewego napewno. A szybkosc? Moze do Aubemayang jeszcze troche mu brakuje ale wolny nie jest

0

To sarkazm?

0

Zgadzam sie w 100%. Ma wszystko

0

To ze gadaja byleby wystapic na YT to najbardziej wiarygodna opcja. Rozumiem stres i inne takie rzeczy, sam o sobie nie powiem ze wiem wszystko, ale...ostatni przyklad: czym sie rozni efektywny, a efektowny? Odpowiedz goscia: to jest to samo tylko w innym czasie.... To juz nie jest stres :D

1

wiem, ze większośc Polaków nie jest super wykształcona, ale wg mnie to jest udawane. Jeszcze początkowe odc były spoko, ale kolejne serie już były robione tylko po to by ludzi mogli się posmiać z innych

0

Burki 3 gol puszczony na swoj bliższy slupek w LM, nie swiadczy to dobrze o nim delikatnie mówiąc

0

Bo jak to mowi pan Slawomir: druga zolta kartla musi byc ewidentna

1

Najlepsze jest to ze Borbalan, Lahoz czy inny Mallenco dali by karnego za ,,faul" na Bale

1

Kane jest niesamowity. Wiem ze to LM ale jezeli ktos ma pobic iloac goli w Premier League to jest to wlasnie Kane

1

Yarmolenko dzisiaj nie pokazuje nawet 30% swoich mozliwosci, szkoda bo umiejętności ma

0

Bartra to chyba nawet dobrze ze nie gra, przy grze na 30m tylko by sie osmieszal w wyścigach z piłkarzami Realu

0

Kane jeszcze nie jest w najwyższej formie, więc bez Eriksen, który ciągnie ich grę w tym sezonie, moze byc cięzko, ale mam nadzieje ze wygrają

7

0

Ja wlasnie koncze sezon 2 i szczerze polecam, a za nowy Twin Peaks sie nie zabieram bo boje sie, ze wplynie to na ocene calego serialu

0

Sevilla, Napoli, Juventus, Man City wszystkie z handicapem -1, jak myslicie? kurs mały, ale na symboliczne piwko starczy

0

jestesmy juz po kilku kolejkach Premier League, takze mam pytanie: czy ta komisja, która się zbiera po meczach i nakłada kary piłkarzom za symulowanie już kogos ukarała?

0

bo Valverde jest nowym trenerem, spotyka tych piłkarzy po raz pierwszy na treningach i musi najpierw sprawdzić kazdego zawodnika z pierwszeg składu, a potem ewentualnie myslec z Barcelonie B

8

Misja Futbol nowy odcinek dzisiaj i perełka: zobacz przykład Cristiano Ronaldo, piłkarze się od niego odbijają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?