2

@MesQueUnClub96, dziesiątym

0

@tadzik447, lepiej, Tadzik?

0

Red Bull pokazał Mclarenowi jak to się robi

4

@FcPortoFan1999, XD długo się nie nakibicowałeś

0

@FcPortoFan1999, ten co się śmieje, że Dodi wszystko przeżywa jak mrówka okupacje, a wczoraj robił dokładnie to samo? :)

0

@FcPortoFan1999, gotowałem wtedy sobie żarcie, śledziłem na Flashscore :)

Komentowałem tylko na La Rambli żeby kibice Lecha mogli poczytać moje komentarze

0

@FcPortoFan1999, nie oglądałem, kibicuję słabszym po prostu.

0

@FcPortoFan1999, witam eksperta

1

@agaFCB, to pożycz stówę do dziesiątego

2

@ranger3120, może nie tylko Ty korzystasz ze swojego messengera ;)

7

@Rust_Cohle, wyciekło nagranie jak siedzi na innym chłopaku :D No kopiarka robi napięcie

0

@agaFCB, niedzielna praca w gówno się obraca

Kim jesteś, że musisz iść do pracy?

15

@tadzik447, jutro powrót do kanałów, będzie jazda

3

@ArcziArtt, to Jowita się próbowała przewrócić na drugi bok, a nie jakieś bąki

2

@draxidox, dziwnie zaparkował, takiego stylu jeszcze nie widziałem

1

@Arden, zgłoszony

0

@Transu96, link kaputt

0

@Hindus, XD nie skomentuję hehe

0

@mkord, po tym, że takie drużyny jak Lech czy Pogoń nie grają w pucharach, a poziom ligi jest beznadziejny jeśli uznana marka w Polsce nie radzi sobie od dłuższego czasu

0

Dobrze, że Lech nie gra w pucharach, bo to byłaby dopiero kompromitacja.

Niewiarygodne jest to jak ta liga jest beznadziejna

1

@Yamal_Williams, jajco. Nie wciągniesz mnie w swoje gierki. Ja jestem cierpliwy

1

Bardzo dobry wynik dla Widzewa, jednak ekipa z Łodzi musi pamiętać, że w kolejnym meczu może przyjechać zespół, który nieco lepiej potrafi grać w piłkę i trzeba będzie się bardziej skupić oraz skoncentrować

0

@Yamal_Williams, gdyby tylko element był taki konsekwentny jak sędzia Marciniak

0

Za co niby te 7 minut? Sędzia za Lechem

2

Widzew budzić się!!! Nie można sobie tak łatwo dawać strzelać bramek. Organizacja i skupienie teraz

2

Widzew zamykać ten mecz, bo jeszcze Lech coś przypadkowo wciśnie

3

@sergio5, presja na guziku z każdym tygodniem wzrasta

0

@Encore, Ronaldo ma w dupie jakieś IO, wystarczy mu wygrana w MŚ

7

@Rust_Cohle, może i mu zaje***, ale od razu ratował życie, wielkie brawa

0

@Cule1234, no coś mi się nie chce wierzyć w to, że to Barcelona ma kasę, a Nico się nie zdecydował :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?