FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96, dziesiątym
0
@tadzik447, lepiej, Tadzik?
0
Red Bull pokazał Mclarenowi jak to się robi
4
@FcPortoFan1999, XD długo się nie nakibicowałeś
0
@FcPortoFan1999, ten co się śmieje, że Dodi wszystko przeżywa jak mrówka okupacje, a wczoraj robił dokładnie to samo? :)
0
@FcPortoFan1999, gotowałem wtedy sobie żarcie, śledziłem na Flashscore :)
Komentowałem tylko na La Rambli żeby kibice Lecha mogli poczytać moje komentarze
0
@FcPortoFan1999, nie oglądałem, kibicuję słabszym po prostu.
0
@FcPortoFan1999, witam eksperta
1
@agaFCB, to pożycz stówę do dziesiątego
2
@ranger3120, może nie tylko Ty korzystasz ze swojego messengera ;)
7
@Rust_Cohle, wyciekło nagranie jak siedzi na innym chłopaku :D No kopiarka robi napięcie
0
@agaFCB, niedzielna praca w gówno się obraca
Kim jesteś, że musisz iść do pracy?
15
@tadzik447, jutro powrót do kanałów, będzie jazda
3
@ArcziArtt, to Jowita się próbowała przewrócić na drugi bok, a nie jakieś bąki
2
@draxidox, dziwnie zaparkował, takiego stylu jeszcze nie widziałem
1
@Arden, zgłoszony
0
@Transu96, link kaputt
0
@Hindus, XD nie skomentuję hehe
0
@mkord, po tym, że takie drużyny jak Lech czy Pogoń nie grają w pucharach, a poziom ligi jest beznadziejny jeśli uznana marka w Polsce nie radzi sobie od dłuższego czasu
0
Dobrze, że Lech nie gra w pucharach, bo to byłaby dopiero kompromitacja.
Niewiarygodne jest to jak ta liga jest beznadziejna
1
@Yamal_Williams, jajco. Nie wciągniesz mnie w swoje gierki. Ja jestem cierpliwy
1
Bardzo dobry wynik dla Widzewa, jednak ekipa z Łodzi musi pamiętać, że w kolejnym meczu może przyjechać zespół, który nieco lepiej potrafi grać w piłkę i trzeba będzie się bardziej skupić oraz skoncentrować
0
@Yamal_Williams, gdyby tylko element był taki konsekwentny jak sędzia Marciniak
0
Za co niby te 7 minut? Sędzia za Lechem
2
Widzew budzić się!!! Nie można sobie tak łatwo dawać strzelać bramek. Organizacja i skupienie teraz
2
Widzew zamykać ten mecz, bo jeszcze Lech coś przypadkowo wciśnie
3
@sergio5, presja na guziku z każdym tygodniem wzrasta
0
@Encore, Ronaldo ma w dupie jakieś IO, wystarczy mu wygrana w MŚ
7
@Rust_Cohle, może i mu zaje***, ale od razu ratował życie, wielkie brawa
0
@Cule1234, no coś mi się nie chce wierzyć w to, że to Barcelona ma kasę, a Nico się nie zdecydował :D