1

@Derean, nie ma zbyt wielu skrzydłowych na rynku, więc z tym planem B byłoby ciężko

0

@tbas, cały czas o tej decyzji Nico, a co z kasą ze strony Barcelony?

2

@NeroTFP1, nie wiem po czym od razu zakładają, że będzie jakiś seks

1

Lech Poznań pokazuje jak silna jest ekstraklasa, najwyższa jakość

0

@tristan87, nie powinno być litości dla takich ludzi, najwyższy wymiar kary powinien lecieć

0

@norbi77, niech dziękuję, że nie zdążył dostać w łeb

7

@MesQueUnClub96, złej baletnicy

0

@Rust_Cohle, również mnie zastanawia kim on jest

2

@Barcasub, w sumie nie każdego musi interesować to co Ciebie, nie?

11

@tbas, obwinianie Xaviego o formę Cubarsiego to nieporozumienie

0

Max w innej lidze dziś jeśli chodzi o kwalifikacje. Perez to sobie chyba jakieś jaja zrobił tym dzisiejszym występem

1

@mekston, szkoda, że się nie udało

0

Russel bokiem :D Musi być niezła frajda tak lecieć F1

2

@Luciano99, chce się pozbyć konkurencji żeby móc u Ciebie pracować :)

3

@PatrykBarca, Fame MMA to banda patusów, którzy nie prezentują nawet ułamka tego co ludzie na igrzyskach

0

@mekston, Perez chyba co wyścig dostaje karę przesunięcia o 10-15 pozycji

11

@zadafcb, psa z nieba to bym się nie spodziewał

0

@mekston, ja bym go przesunął o 20

6

@DonAndrzejos, jak już ma przejść jeśli Barcelona nie ma kasy na wpłatę klauzuli?

2

@Gronek, hahhaahah co

0

@FcPortoFan1999, tu bardziej chodzi o to, że byli lekarze, którzy chcieli po prostu wyrzucić to co się zepsuło i zabieg trwałby 15min, a nie 2h. Tamten chciał naprawić, użył dużo szwów i czegoś tam jeszcze, ale nie wyszło.

Lekarze są różni, kuzynka miała pogryziony przez psa palec i nie mogła nim ruszać, lekarz w jednym szpitalu, który zajmuje się dłońmi, rekami w województwie Dolnośląskim powiedział jej, że w sumie to on jej się do niczego już nie przyda i może go włożyć pod jadący pociąg

4

@FanBarcy22, przecież to tylko dodatkowa forma faulu, zawsze Cię przeciwnik mógł skosić jak chciał

0

@Arden, Araujo powinni tam zawołać

0

@michaelski, jeśli uważasz, że rozdanie dla około 10000 sportowców 300000 prezerwatyw to coś co jest „ok” i nie widzisz w tym niczego dziwnego to nie mamy o czym dyskutować :D

0

@FcPortoFan1999, lekarz chciał dobrze i sam zabieg trwał dużo czasu, ale mimo wszystko coś poszło nie tak i po zabiegu coś się oderwało podczas pracy lub rehabilitacji jeszcze. No nie wyszło niestety. Później już problemy były tak duże, że nadszedł czas na powrót do pracy, a nie kolejne zabiegi i tak to się kręci teraz

0

@Zoker, to każdy może ogłosić upadłość i długi magicznie znikają?

0

@FcPortoFan1999, mogę i może kiedyś pójdę, ale dopóki nie ogarnę finansowo tak żeby mi starczało na wszystko to muszę pracować z rozwalonym

2

@misterio, ja bardziej miałem na myśli realną wartość produktu, w sensie koszt wyprodukowania :D

2

@michaelski, XD porównywanie wody czy ręczników do prezerwatyw na pewno jest logiczne hahahaha

0

@FcPortoFan1999, nie, przed zabiegiem było źle, po zabiegu w sumie jeszcze gorzej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?