FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Derean, nie ma zbyt wielu skrzydłowych na rynku, więc z tym planem B byłoby ciężko
0
@tbas, cały czas o tej decyzji Nico, a co z kasą ze strony Barcelony?
2
@NeroTFP1, nie wiem po czym od razu zakładają, że będzie jakiś seks
1
Lech Poznań pokazuje jak silna jest ekstraklasa, najwyższa jakość
0
@tristan87, nie powinno być litości dla takich ludzi, najwyższy wymiar kary powinien lecieć
0
@norbi77, niech dziękuję, że nie zdążył dostać w łeb
7
@MesQueUnClub96, złej baletnicy
0
@Rust_Cohle, również mnie zastanawia kim on jest
2
@Barcasub, w sumie nie każdego musi interesować to co Ciebie, nie?
11
@tbas, obwinianie Xaviego o formę Cubarsiego to nieporozumienie
0
Max w innej lidze dziś jeśli chodzi o kwalifikacje. Perez to sobie chyba jakieś jaja zrobił tym dzisiejszym występem
1
@mekston, szkoda, że się nie udało
0
Russel bokiem :D Musi być niezła frajda tak lecieć F1
2
@Luciano99, chce się pozbyć konkurencji żeby móc u Ciebie pracować :)
3
@PatrykBarca, Fame MMA to banda patusów, którzy nie prezentują nawet ułamka tego co ludzie na igrzyskach
0
@mekston, Perez chyba co wyścig dostaje karę przesunięcia o 10-15 pozycji
11
@zadafcb, psa z nieba to bym się nie spodziewał
0
@mekston, ja bym go przesunął o 20
6
@DonAndrzejos, jak już ma przejść jeśli Barcelona nie ma kasy na wpłatę klauzuli?
2
@Gronek, hahhaahah co
0
@FcPortoFan1999, tu bardziej chodzi o to, że byli lekarze, którzy chcieli po prostu wyrzucić to co się zepsuło i zabieg trwałby 15min, a nie 2h. Tamten chciał naprawić, użył dużo szwów i czegoś tam jeszcze, ale nie wyszło.
Lekarze są różni, kuzynka miała pogryziony przez psa palec i nie mogła nim ruszać, lekarz w jednym szpitalu, który zajmuje się dłońmi, rekami w województwie Dolnośląskim powiedział jej, że w sumie to on jej się do niczego już nie przyda i może go włożyć pod jadący pociąg
4
@FanBarcy22, przecież to tylko dodatkowa forma faulu, zawsze Cię przeciwnik mógł skosić jak chciał
0
@Arden, Araujo powinni tam zawołać
0
@michaelski, jeśli uważasz, że rozdanie dla około 10000 sportowców 300000 prezerwatyw to coś co jest „ok” i nie widzisz w tym niczego dziwnego to nie mamy o czym dyskutować :D
0
@FcPortoFan1999, lekarz chciał dobrze i sam zabieg trwał dużo czasu, ale mimo wszystko coś poszło nie tak i po zabiegu coś się oderwało podczas pracy lub rehabilitacji jeszcze. No nie wyszło niestety. Później już problemy były tak duże, że nadszedł czas na powrót do pracy, a nie kolejne zabiegi i tak to się kręci teraz
0
@Zoker, to każdy może ogłosić upadłość i długi magicznie znikają?
0
@FcPortoFan1999, mogę i może kiedyś pójdę, ale dopóki nie ogarnę finansowo tak żeby mi starczało na wszystko to muszę pracować z rozwalonym
2
@misterio, ja bardziej miałem na myśli realną wartość produktu, w sensie koszt wyprodukowania :D
2
@michaelski, XD porównywanie wody czy ręczników do prezerwatyw na pewno jest logiczne hahahaha
0
@FcPortoFan1999, nie, przed zabiegiem było źle, po zabiegu w sumie jeszcze gorzej xD