5

@Arden, pisze o tym od dawna, że na jego posty również powinni reagować. Tymczasem nikt z tym nic nie robi i nie zapowiada się, że w ogóle zrobi. To co on wypisuje można podciągnąć pod prowokacje bardzo często, a oprócz tego wołanie o pomoc

4

@okiemtypera_lucaxx95, no ale w sumie kogo to obchodzi?

14

@Arden, również jestem za tym żeby zawiadomić odpowiednie służby, być może ktoś w końcu udzieli mu pomocy.

Być może trafi tam gdzie nie ma Internetu, są takie miejsca

0

@Bulbulator, głodny nie chodzisz

0

@tristan87, woda za piątaka, towar deficytowy

18

@Bulbulator, oceny piłkarzy w fifie zawsze były beznadziejne, nic mnie nie zdziwi

2

@MesQueUnClub96, nie muszę ;)

0

@MesQueUnClub96, nigdy w życiu, nawet Tobie nie życzyłbym czegoś takiego

2

@MesQueUnClub96, gdybyśmy nie byli na La Rambli to bym Ci coś odpisał :P

1

@Luciano99, gdyby go nie ignorował to by mu stópkę i nóżkę wymasował, a on nie zrobił nic

0

@Kisiel_cytrynowy, jak nie chcesz dużo wydawać to K2, jak chcesz dużo wydawać to zdarzało mi się korzystać z ADBL i są git. Pooglądaj sobie MX Nowicki, on ma dużą wiedzę

4

@Arden, chyba sam nie do końca wiesz o co się tutaj przyczepiłeś teraz. Przecież on pyta o opinię ludzi, którzy stosowali niektóre rzeczy i im pomogło lub nie pomogło. Czasem warto przeczytać opinię kogoś kto miał z czymś po prostu kontakt

1

@Stinger_, dlatego napisałem, że byli niewidoczni :/

0

@Culer9002, swoją drogą takie duże wyceny, a na EURO spora część nie zachwyciła. Bellingham, Mbappe, Foden, Saka poniżej oczekiwań, właściwie zagrali mega słabo, a tacy piłkarze jak Haaland, Vinivius na EURO byli niewidoczni, więc wyceny z kosmosu

0

@MichuZ44, widzę, że Messi grał z Ronaldo, ale z jakiegoś powodu Cristiano nie otrzymał podania

2

@Faro, wyrosłeś na gwiazdę La Rambli, gratuluję

27

@Culer9002, na pytanie kto jest najbardziej przeszacowany odpowiedziałbym - WSZYSCY

0

@Lola120, a czemu się nie da? Myślisz o @VegetaPolska?

0

@barcelonaLM, dobrze się zapowiada, może zrobi karierę

1

Ile czasu leżał tam Jaworek?

Kto z La Rambli miał trafić do więzienia?

2

@FcPortoFan1999, jaki Ty masz humor XD taki sam jak ekstraklasa

3

@DLFCB, może oni mają jakieś zawody o których my jeszcze nie wiemy

6

@DLFCB, jakiś robocop

0

@ranger3120, każdemu należy się odrobina wakacji

0

@joloskyy, no oczywiście, że Max na ten moment jako kierowca jest lepszy niż Norris, a sam Red Bull wciąż jest na wyższym poziomie niż Mclaren, ale Norris nieraz pokazywał, że potrafi być szybszy niż Verstappen, a Mclaren wciąż się uczy i rozwija dzięki czemu w F1 jest coraz ciekawiej :)

0

@joloskyy, ale zrozumiałeś, że pisaliśmy o kwalifikacjach, a nie tylko o wyścigach? Braliśmy pod uwagę wszystko, a nie tylko wyścigi, a jeśli chodzi o kwalifikacje i prędkość jednego okrążenia to Norris jest aktualnie szybszy

2

@Comentateiro, hahahahaha

0

@joloskyy, hehehe, nic nowego :D

Może lepiej nie odpisuj, wrócimy do tematu jak przeczytasz ze zrozumieniem co tam napisałem i o czym rozmawialiśmy

0

@joloskyy, weź przeczytaj jeszcze raz co napisałem i wtedy do mnie napisz, bo nie dojechałeś

5

@Rust_Cohle, należy dodać, że medal był brązowy po obu stronach, ponieważ @Popitek12 jest znany z tego, że majty obraca na drugą stronę za każdym razem zanim je wypierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?