FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Arden, pisze o tym od dawna, że na jego posty również powinni reagować. Tymczasem nikt z tym nic nie robi i nie zapowiada się, że w ogóle zrobi. To co on wypisuje można podciągnąć pod prowokacje bardzo często, a oprócz tego wołanie o pomoc
4
@okiemtypera_lucaxx95, no ale w sumie kogo to obchodzi?
14
@Arden, również jestem za tym żeby zawiadomić odpowiednie służby, być może ktoś w końcu udzieli mu pomocy.
Być może trafi tam gdzie nie ma Internetu, są takie miejsca
0
@Bulbulator, głodny nie chodzisz
0
@tristan87, woda za piątaka, towar deficytowy
18
@Bulbulator, oceny piłkarzy w fifie zawsze były beznadziejne, nic mnie nie zdziwi
2
@MesQueUnClub96, nie muszę ;)
0
@MesQueUnClub96, nigdy w życiu, nawet Tobie nie życzyłbym czegoś takiego
2
@MesQueUnClub96, gdybyśmy nie byli na La Rambli to bym Ci coś odpisał :P
1
@Luciano99, gdyby go nie ignorował to by mu stópkę i nóżkę wymasował, a on nie zrobił nic
0
@Kisiel_cytrynowy, jak nie chcesz dużo wydawać to K2, jak chcesz dużo wydawać to zdarzało mi się korzystać z ADBL i są git. Pooglądaj sobie MX Nowicki, on ma dużą wiedzę
4
@Arden, chyba sam nie do końca wiesz o co się tutaj przyczepiłeś teraz. Przecież on pyta o opinię ludzi, którzy stosowali niektóre rzeczy i im pomogło lub nie pomogło. Czasem warto przeczytać opinię kogoś kto miał z czymś po prostu kontakt
1
@Stinger_, dlatego napisałem, że byli niewidoczni :/
0
@Culer9002, swoją drogą takie duże wyceny, a na EURO spora część nie zachwyciła. Bellingham, Mbappe, Foden, Saka poniżej oczekiwań, właściwie zagrali mega słabo, a tacy piłkarze jak Haaland, Vinivius na EURO byli niewidoczni, więc wyceny z kosmosu
0
@MichuZ44, widzę, że Messi grał z Ronaldo, ale z jakiegoś powodu Cristiano nie otrzymał podania
2
@Faro, wyrosłeś na gwiazdę La Rambli, gratuluję
27
@Culer9002, na pytanie kto jest najbardziej przeszacowany odpowiedziałbym - WSZYSCY
0
@Lola120, a czemu się nie da? Myślisz o @VegetaPolska?
0
@barcelonaLM, dobrze się zapowiada, może zrobi karierę
1
Ile czasu leżał tam Jaworek?
Kto z La Rambli miał trafić do więzienia?
2
@FcPortoFan1999, jaki Ty masz humor XD taki sam jak ekstraklasa
3
@DLFCB, może oni mają jakieś zawody o których my jeszcze nie wiemy
6
@DLFCB, jakiś robocop
0
@ranger3120, każdemu należy się odrobina wakacji
0
@joloskyy, no oczywiście, że Max na ten moment jako kierowca jest lepszy niż Norris, a sam Red Bull wciąż jest na wyższym poziomie niż Mclaren, ale Norris nieraz pokazywał, że potrafi być szybszy niż Verstappen, a Mclaren wciąż się uczy i rozwija dzięki czemu w F1 jest coraz ciekawiej :)
0
@joloskyy, ale zrozumiałeś, że pisaliśmy o kwalifikacjach, a nie tylko o wyścigach? Braliśmy pod uwagę wszystko, a nie tylko wyścigi, a jeśli chodzi o kwalifikacje i prędkość jednego okrążenia to Norris jest aktualnie szybszy
2
@Comentateiro, hahahahaha
0
@joloskyy, hehehe, nic nowego :D
Może lepiej nie odpisuj, wrócimy do tematu jak przeczytasz ze zrozumieniem co tam napisałem i o czym rozmawialiśmy
0
@joloskyy, weź przeczytaj jeszcze raz co napisałem i wtedy do mnie napisz, bo nie dojechałeś
5
@Rust_Cohle, należy dodać, że medal był brązowy po obu stronach, ponieważ @Popitek12 jest znany z tego, że majty obraca na drugą stronę za każdym razem zanim je wypierze