1

@michal26, no ale po czym wnosisz, że Mclaren aktualnie ma lepszy bolid niż Red Bull, a nie są na równi i walka kierowców i ich umiejętności umożliwia nam oglądanie takich wyścigów czy kwalifikacji? Na jakiej podstawie ktokolwiek może stwierdzić, że Mclaren wyprzedził Red Bulla, a nie zrównał się z nim?

Jakieś argumenty? Na jakiej podstawie tak ktokolwiek twierdzi?

0

@mekston, a skąd masz pewność, że to nie jest tak, że inne zespoły dogoniły teraz Red Bulla i liczą sie aktualnie umiejętności kierowców, a nie same samochody decydują?

3

0

@mekston, no i Lando wygrał kolejny raz tutaj ;)

Może Red Bull byłby równie szybki gdyby obok Maxa jeździł ktoś inny niż Perez? Max z Red Bulla wyciąga dobre tempo na tle innych zespołów, zawsze są w czołówce. To Perez nie dojeżdża, a McLaren ma dwóch świetnych kierowców. To ich wina, że Perez nie umie ostatnio jeździć?

0

@mekston, kiedy F1 wygrywał Hamilton byłem całym sercem za Maxem, bo chciałem żeby ktoś w końcu trochę poprzeszkadzał dla Brytyjczyka. Teraz kibicuje innym, bo nie chce ciągle oglądać tego jak emocje są wtedy kiedy zakryje się pierwszego kierowcę, który większość czasu dysponował zdecydowanie lepszym autem niż inni.

Inne zespoły dogoniły Red Bulla, Max nie zawsze jest najlepszy. Tego właśnie chciałem, a do Maxa oczywiście nic nie mam. Jest genialnym i niesamowitym kierowcą, nawet jeśli czasem zajeżdża drogę innym kiedy go wyprzedzają ;p

W F1 mógłbym kibicować jakiemuś kierowcy i tylko jemu kiedy byłby nim Polak, tak jak kiedyś byłem tylko za Kubicą. Teraz kibicuje słabszym ;p

0

@Stinger_, typowe pier****** ludzi, którzy kibicują dla jednego zawodnika. Ja chcę w F1 emocji i całe szczęście to, że Max już nie jest najszybszy, a inne zespoły DOGONIŁY Red Bulla jeśli chodzi o to jaki mają samochód umożliwia nam oglądanie walki.

Zweryfikować kto jest najszybszym kierowcą można tylko wtedy kiedy każdy z nich wsiądzie do tego samego auta ;) Aktualnie najszybszy jest Norris

0

@mekston, przestań chłopie, oceniać kto jest najszybszy jako KIEROWCA to można kiedy każdy z nich siedzi w tym samym aucie, a nie kiedy każdy dysponuje czymś innym :D

Jednak zgodzę się z tym, że Max często wyciągał bardzo dużo nawet kiedy im nie szło, ale nazywanie go najszybszym kierowcą ze stawki kiedy każdy jeździ innym samochodem to dla mnie coś niesprawiedliwego dla innych zawodników.

W ostatnim okresie najszybszy jest Norris w kwalifikacjach, a w samych wyścigach Max również już często nie jest najszybszy ostatnio. Całe szczęście

0

@mekston, XD hahahahah

3

@Yamal_Williams, a tak mi się hehe Ba…, napisało

0

@mekston, a skąd wiesz, że Lando nie ma teraz tak samo szybkiego samochodu jak Max, ale wygrywa, bo jednak to on jest najszybszym kierowcą?

0

@mekston, jest wściekły, bo mu psycha siada, że nie ma już samochodu, który sam wygrywa wyścigi. Oprócz tego Perez nie dojeżdża i się chłop denerwuje

4

@Yamal_Williams, Ty oczywiście po stronie klubu z Kielc?

0

NORRIS TOP. Chyba już go nikt nie przegoni

0

@Trojanek23, a moim zdaniem w Niemczech jak i każdym innym kraju znajdziesz ludzi z wielu krajów, którzy zachowują się nieodpowiednio

4

@Azi, jak widać pierwsze prototypy już wyjechały na tor. Nie wiem tylko komu bliżej do prototypu, dla auta czy dla @Kessie

3

Jestem gotowy na to żeby zastąpić Sergio Pereza w Red Bullu

1

@adi7adi8, może córka

1

Aldona Marciniak to siostra Szymona Marciniaka?

0

Perez kolejny dobry występ XD Dobry jest gość :D

1

@PatrychoO, przecież od dawna wiadomo, że to on rządzi w klubach czy reprezentacji. Jak to mówią mały, ale wariat

0

@NeKenI, nigdy psa kiedy ma być na łańcuchu, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby psy wiązać na łańcuch. Jedyna opcja na kiedyś to kojec na noc lub jak nikogo nie będzie w domu, a na resztę czasu luzem po podwórku ogrodzonym. W innym przypadku lepiej nie brać psa

0

@Kgorecki2500, to, że mówi o tym głośno to bardzo dobrze, ale na wielu innych przedsiębiorców położył lagę, o to chodzi koledze wyżej ;)

1

@tomek8756, och jacy oni wszyscy piękni jak stracą władzę i chcą do niej wrócić. Teraz będzie mówił wszystko czego chcemy usłyszeć :) Dojdzie do koryta to zapomni

0

@barcowy1899, sporo jak z gościa, który w sumie niewiele osiągnął, a w piłkę gra na najwyższym poziomie niezbyt wiele czasu

0

@VegetaPolska, dlatego Vegeciak polecam zrezygnować całkowicie z pracy, iść na bezrobocie i w końcu odpocząć

0

@mordini123, e tam, może to był jej przepis na sukces

1

@FcPortoFan1999, baba z wozu, koniom lżej

Ewentualnie można też napisać „konią lżej”

0

@FrankliN7, niepotrzebnie się produkujesz, on takie posty pisze co jakiś czas. Celowe prowokacje żeby szukać atencji + przy okazji wysłać na wakacje ludzi, których poniesie :D

Już wiele razy dostawał rady, ludzie jakaś tam pomoc oferowali i wciąż pojawiają się te same wpisy.

0

@BorzyKrzys, łatwo przyszło, szybko poszło xD

No ale odpowiedzi w stylu „jak przystojni” to nic w sumie złego :D

0

@TheNekro94, ten Nadal zapowiada się na całkiem dobrego tenisistę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?