1

@BukmacherkaToNieTypy, oby nigdy, niech złożą reklamację

0

@Quarhodron, czyli udało się w pełni uratować łąkotkę? Oby tym razem nic złego się tam nie działo i żeby Ci się to w 100% zagoiło.

Jesteś w stanie pracować podczas rehabilitacji czy przymusowy odpoczynek?

1

Szkoda, że jak Mbappe chciał pobić Albę to nie było takiej afery. Jak zwykle rozdmuchana aferka, choć wrzucanie takich rzeczy gdziekolwiek i nagrywanie to niezbyt inteligentne posunięcie

4

Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.

Najwyżej Enzo będzie klęczeć przez trzy mecze w Anglii po 90min żeby odpokutować

0

@FcPortoFan1999, zawsze będę tęsknić za ciepłem, uwielbiam kiedy jest 20-25 stopni i słońce, ale jak jest 30-35 i ciężko oddychać, usnąć w nocy bez klimatyzacji czy wiatraka, o robocie w nagrzanej hali nie wspominając to ja nie widzę niczego za czym można tęsknić :D

0

@FcPortoFan1999, ale w nocy nie będzie odśnieżał. W dzień się ubierze.

Ja w żadną zimę nie odśnieżam i żyje

1

@FcPortoFan1999, niby dlaczego ma zatęsknić za taką nocą? W zimie sobie odpali grzanie i zagrzeje tyle ile chce

5

@MichuZ44, kto chodzi z maczetą nad wodę, gdziekolwiek z domu. Ja pie***le

4

@Luciano99, najwyżej obetniesz wypłatę swoim pracownikom i sam kupisz Nico

0

@barcelonaLM, Hamilton z Verstappenem hehe

0

@TR3YWAY, z czteropakiem najlepiej

0

@TR3YWAY, może ona pracuje po prostu w jakiejś cukierni gdzie w sezonie letnim można kupić lody na gałki i stąd te statystyki.

Za czasów swojej młodości miałem praktykę w takiej cukierni i też robiłem ludziom lody. Młodym, starym, facetom, kobietom. Różnie.

0

@TR3YWAY, to nie może być prawda

0

@Quarhodron, w przypadku już trzeciego zabiegu było tam jeszcze co szyć? Nadawało się to do takiego zabiegu?

Daj znać po wszystkim jak u Ciebie, mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie

0

Gdzie jest Nico?

2

@draxidox, budowlańcy się na pewno dobrze nawadniają

1

@ArcziArtt, myślę, że Real nie będzie nad tym rozpaczać. Najwyżej będą ocierać łzy pieniędzmi, które zaoszczędzili.

Najwięcej na to stracił Mbappe, bo 25 lat chyba, a wciąż bez większych sukcesów w klubie

7

@Deviler, @Luciano99 zadowolony

0

@Quarhodron, prywatnie czy NFZ?

0

@Faro, Gundogana

0

@Faro, gdybyś Ty zarządzał drużyna wyglądałaby ona co najmniej zabawnie

0

@Essos, 7 to minimum, 6 trochę za mało

13

@Kapitan hawk, szkoda robić relacje dla dwóch użytkowników

3

@Criss18Barca, zdefiniowanie pozycji Messiego na boisku jest dosyć trudne, bo on grał wszędzie w sumie

2

@GeneralXavi, praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka

1

@Encore, przecież to @agaFCB jak nic

4

Dobrze, że ta Hiszpania i Leo wygrali finały. Jakoś inaczej ten poniedziałek wygląda

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

2

@Jakchcesz, może Messi jest jego ojcem, a my się tu jaramy, że go wykąpał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?