FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BukmacherkaToNieTypy, oby nigdy, niech złożą reklamację
0
@Quarhodron, czyli udało się w pełni uratować łąkotkę? Oby tym razem nic złego się tam nie działo i żeby Ci się to w 100% zagoiło.
Jesteś w stanie pracować podczas rehabilitacji czy przymusowy odpoczynek?
1
Szkoda, że jak Mbappe chciał pobić Albę to nie było takiej afery. Jak zwykle rozdmuchana aferka, choć wrzucanie takich rzeczy gdziekolwiek i nagrywanie to niezbyt inteligentne posunięcie
4
Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Najwyżej Enzo będzie klęczeć przez trzy mecze w Anglii po 90min żeby odpokutować
0
@FcPortoFan1999, zawsze będę tęsknić za ciepłem, uwielbiam kiedy jest 20-25 stopni i słońce, ale jak jest 30-35 i ciężko oddychać, usnąć w nocy bez klimatyzacji czy wiatraka, o robocie w nagrzanej hali nie wspominając to ja nie widzę niczego za czym można tęsknić :D
0
@FcPortoFan1999, ale w nocy nie będzie odśnieżał. W dzień się ubierze.
Ja w żadną zimę nie odśnieżam i żyje
1
@FcPortoFan1999, niby dlaczego ma zatęsknić za taką nocą? W zimie sobie odpali grzanie i zagrzeje tyle ile chce
5
@MichuZ44, kto chodzi z maczetą nad wodę, gdziekolwiek z domu. Ja pie***le
4
@Luciano99, najwyżej obetniesz wypłatę swoim pracownikom i sam kupisz Nico
0
@barcelonaLM, Hamilton z Verstappenem hehe
0
@TR3YWAY, z czteropakiem najlepiej
0
@TR3YWAY, może ona pracuje po prostu w jakiejś cukierni gdzie w sezonie letnim można kupić lody na gałki i stąd te statystyki.
Za czasów swojej młodości miałem praktykę w takiej cukierni i też robiłem ludziom lody. Młodym, starym, facetom, kobietom. Różnie.
0
@TR3YWAY, to nie może być prawda
0
@Quarhodron, w przypadku już trzeciego zabiegu było tam jeszcze co szyć? Nadawało się to do takiego zabiegu?
Daj znać po wszystkim jak u Ciebie, mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie
0
Gdzie jest Nico?
2
@draxidox, budowlańcy się na pewno dobrze nawadniają
1
@ArcziArtt, myślę, że Real nie będzie nad tym rozpaczać. Najwyżej będą ocierać łzy pieniędzmi, które zaoszczędzili.
Najwięcej na to stracił Mbappe, bo 25 lat chyba, a wciąż bez większych sukcesów w klubie
7
@Deviler, @Luciano99 zadowolony
0
@Quarhodron, prywatnie czy NFZ?
0
@Faro, Gundogana
0
@Faro, gdybyś Ty zarządzał drużyna wyglądałaby ona co najmniej zabawnie
0
@Essos, 7 to minimum, 6 trochę za mało
13
@Kapitan hawk, szkoda robić relacje dla dwóch użytkowników
3
@Criss18Barca, zdefiniowanie pozycji Messiego na boisku jest dosyć trudne, bo on grał wszędzie w sumie
2
@GeneralXavi, praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka
1
@Encore, przecież to @agaFCB jak nic
4
Dobrze, że ta Hiszpania i Leo wygrali finały. Jakoś inaczej ten poniedziałek wygląda
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
@Jakchcesz, może Messi jest jego ojcem, a my się tu jaramy, że go wykąpał?