0

@tomek8756, Najman pewnie już przygotowuje przemówienie, a Dziki Trener nie wiem czy wejdzie tak z buta na nie swoje podwórko.

1

@Culer9002, nie akceptuję przechwalania się. Nie ufam Ci

1

@Culer9002, ubrudzić? A skąd on wie, że ja się za cztery miesiące ubrudzę

2

@Xpert77, on nie był ekspertem od ortografii, języka polskiego?

@MesQueUnClub96, Ty jesteś ekspertem od wszystkiego, o Ciebie nawet nie pytałem

0

Kto na La Rambli jest największym ekspertem od polityki zagranicznej, a aktualnie od polityki w USA?

1

Davies w takim momencie on robi Panenkę w karnych XD

Suarez brązowy medal, Messi srebrny i wszyscy zadowoleni

3

Suarez prawie zrobił typowego Suareza, jak dzik do bramki XD może nie mieć kolan, ale doświadczenia i techniki mu nie zabiorą

No i strzelił bramkę w kolejnej akcji :D

1

Kanada blisko niespodzianki w meczu z Urugwajem. Ciężko strzelać bramki ekipie Bielsy, bo jak nie Nunez, który nie potrafi trafić w bramkę to kulawy Suarez, który najlepsze czasy ma za sobą. Kanada rozgrywa lepszy mecz, Urugwajczycy mocno średnio się prezentują

3

Nunez mysli, ze jak pocałuje piłkę to ona trafi do bramki, a nie obok.

To oczywiście nic nie dało, piłka po strzale Urugwajczyka poza stadionem

0

@Faro, zarty się Ciebie trzymają

1

@Faro, ale macie zażartą wojnę o Fatiego

1

Nunez dziś w pierwszym składzie czy od razu leci ustawiać kibiców na trybunach?

0

@clyde, hahahha, to rzeczywiście jakiś Ukrainiec z korzeniami krakowskimi :D

Chore historie, tacy ludzie nie powinni mieć możliwości kontaktu z normalnymi ludźmi :D

Gaz i szybkie bieganie to zdecydowanie dobre korzyści, choć oby nie trzeba było tego nigdy używać

0

@clyde, dać w ryj to rozumiem, ale też z głową, ale zabić to już upadek człowieka

0

@clyde, są jakieś szczegóły? Z jakiego powodu doszło do czegoś takiego?

2

@Stinger_, dobrze, lać Niemca po kasku

0

@Encore, telefon, pewno słuchawki i jazda xd

2

@Arden, Ty to tak jak Dodi

0

@michaleu, nic, a nic.

1

@michaleu, to by nic nie dało

0

@FcPortoFan1999, ktoś Ci robi krzywdę w domu?

1

No to teraz Krejcikova poszła do toalety. Zapowiada się wyrównany trzeci set

0

@FcPortoFan1999, no, cudowna przyjemność

1

@FcPortoFan1999, Ty to chyba jesteś najlepszy żartowniś u siebie w pracy

0

Paolini po wizycie w toalecie wróciła odmieniona

0

Ciekawe czy Paolini jeszcze dojedzie na ten mecz czy szybkie 2:0

0

Paolini przy Krejcikovej wygląda jakby była jej córka

2

@Arden, moim zdaniem prawdziwy mężczyzna powinien być agresorem, wtedy nie musi bronić, a tylko skutecznie atakować

1

@tomek8756, było bunga bunga

2

@July_6_BcN, @jowita nigdy nie była taka mała, ona już się urodziła duża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?