FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756, Najman pewnie już przygotowuje przemówienie, a Dziki Trener nie wiem czy wejdzie tak z buta na nie swoje podwórko.
1
@Culer9002, nie akceptuję przechwalania się. Nie ufam Ci
1
@Culer9002, ubrudzić? A skąd on wie, że ja się za cztery miesiące ubrudzę
2
@Xpert77, on nie był ekspertem od ortografii, języka polskiego?
@MesQueUnClub96, Ty jesteś ekspertem od wszystkiego, o Ciebie nawet nie pytałem
0
Kto na La Rambli jest największym ekspertem od polityki zagranicznej, a aktualnie od polityki w USA?
1
Davies w takim momencie on robi Panenkę w karnych XD
Suarez brązowy medal, Messi srebrny i wszyscy zadowoleni
3
Suarez prawie zrobił typowego Suareza, jak dzik do bramki XD może nie mieć kolan, ale doświadczenia i techniki mu nie zabiorą
No i strzelił bramkę w kolejnej akcji :D
1
Kanada blisko niespodzianki w meczu z Urugwajem. Ciężko strzelać bramki ekipie Bielsy, bo jak nie Nunez, który nie potrafi trafić w bramkę to kulawy Suarez, który najlepsze czasy ma za sobą. Kanada rozgrywa lepszy mecz, Urugwajczycy mocno średnio się prezentują
3
Nunez mysli, ze jak pocałuje piłkę to ona trafi do bramki, a nie obok.
To oczywiście nic nie dało, piłka po strzale Urugwajczyka poza stadionem
0
@Faro, zarty się Ciebie trzymają
1
@Faro, ale macie zażartą wojnę o Fatiego
1
Nunez dziś w pierwszym składzie czy od razu leci ustawiać kibiców na trybunach?
0
@clyde, hahahha, to rzeczywiście jakiś Ukrainiec z korzeniami krakowskimi :D
Chore historie, tacy ludzie nie powinni mieć możliwości kontaktu z normalnymi ludźmi :D
Gaz i szybkie bieganie to zdecydowanie dobre korzyści, choć oby nie trzeba było tego nigdy używać
0
@clyde, dać w ryj to rozumiem, ale też z głową, ale zabić to już upadek człowieka
0
@clyde, są jakieś szczegóły? Z jakiego powodu doszło do czegoś takiego?
2
@Stinger_, dobrze, lać Niemca po kasku
0
@Encore, telefon, pewno słuchawki i jazda xd
2
@Arden, Ty to tak jak Dodi
0
@michaleu, nic, a nic.
1
@michaleu, to by nic nie dało
0
@FcPortoFan1999, ktoś Ci robi krzywdę w domu?
1
No to teraz Krejcikova poszła do toalety. Zapowiada się wyrównany trzeci set
0
@FcPortoFan1999, no, cudowna przyjemność
1
@FcPortoFan1999, Ty to chyba jesteś najlepszy żartowniś u siebie w pracy
0
Paolini po wizycie w toalecie wróciła odmieniona
0
Ciekawe czy Paolini jeszcze dojedzie na ten mecz czy szybkie 2:0
0
Paolini przy Krejcikovej wygląda jakby była jej córka
2
@Arden, moim zdaniem prawdziwy mężczyzna powinien być agresorem, wtedy nie musi bronić, a tylko skutecznie atakować
1
@tomek8756, było bunga bunga
2
@July_6_BcN, @jowita nigdy nie była taka mała, ona już się urodziła duża