1

@Dari0G, mam zupełnie inne wspomnienia z spotykania się z narzeczoną

4

@Dari0G, może kobieta nie będzie chciała akurat jeść bobu

0

Ansu Fati jest transferem Barcelony

1

@Zoker, @NeroTFP1 jak to zobaczy to uroni ze dwie łzy

1

@Zoker, po co go poprawiasz jak sam nie wiesz? Pszetmiotu się pisze jak już

2

@MichuZ44, można go nie lubić, ale ogromną klasę i umiejętności pokazał w ostatnim wyścigu

0

@IronMan43, moim zdaniem Pad jest również bardzo ważny, a tu dla mnie przewagę ma PS5

0

@Krzysztof1987, to co Ty jesteś za facet, że mylisz koło z oponą?

2

@Arden, różnie w życiu bywa, czasem problemy ze zdrowiem, czasem podłoże psychiczne, czasem lenistwo + to, że łatwiej się nażreć niż poruszać.

Nie wiem też o jakim stopniu otyłości mówimy, bo @jowita je tak dużo żeby @Luciano99 nie mógł się jej pozbyć

2

@Pedri16Future, tak, chodzi o kryminalne zagadki La Rambli

2

@Pedri16Future, musisz poczytać komentarze użytkownika @JohnnySilverhand

16

@takisobiektos, XD hahahahaha, zgasiłeś szybko

0

Uważam, że na FCBarca.com powinna się pojawić seria „codzienny przegląd La Rambli”. Tu się tyle dzieje czasami, że gorące dyskusje to za mało. Dziś pojawiła się nowa seria „Kryminalne zagadki La Rambli” jak to nazwał jeden z użytkowników. Myślę, że taka seria miałaby spore grono czytelników

1

@Criss18Barca, @NeroTFP1 na jednej dużo leżał i może polecić

0

@snupson, Boże, przepraszam. Pomyliłem wątki xd

15

@FcPortoFan1999, Ty należysz do ostatniego pokolenia, które się fascynuje Polską piłką nożną XD

11

@FcPortoFan1999, Ty już wystarczająco obywateli irytujesz swoją opinią na temat Ekstraklasy oraz piłki nożnej, nie musisz robić nic więcej

2

@blakkudium, Magico, Oriol wybrał go celowo, bo to imię opisuje umiejętności samego Romeo

41

@draxidox, "wspieraj nas finansowo" XD

0

@snupson, raczej ciężko będzie o opinię przez internet czy nie widząc auta. Trzeba to podnieść i osłuchać skąd dochodzi dźwięk. Czyli to nie Twoje auto, a dopiero je kupujesz? Co to za samochód?

1

@Safrani, no ale masz do tego prawo, po prostu obaj wyraziliśmy swoje zdanie na ten temat

2

@Safrani, a ja nie widzę nic złego w tym, że mówi o takich rzeczach. Wolę żeby mówił o tym otwarcie niż gdyby udawał, że żyje jak każdy i robił z siebie kogoś kim nie jest. Nie obnosi się, nie umniejsza nikomu, nie wyzywa ludzi od biedaków. Opowiada jedynie o realiach życia, które prowadzi będąc byłym zawodnikiem NBA. Nie ma w tym nic złego.

On pstryknięciem palców rozwiązałby wszystkie moje problemy, na które muszę pracować przez najbliższe kilkanaście miesięcy z rozwalonym kolanem, a jednak nie czuję zawiści, że jego życie wygląda tak, a nie inaczej. Jakiś balans trzeba w tym wszystkim znaleźć. Nie każdy będzie mógł żyć tak jak Gortat

7

@escarabajo, przede wszystkim on się nigdzie nie żali, że brakuje mu kasy. Opowiada o aktualnych realiach jego życia, a w tym nie ma nic złego. To ludzie sobie dopowiadają i szukają sensacji. Wiele osób w pół roku nie zarobi tyle pieniędzy ile on ma emerytury, niektórzy pewnie nawet w rok, ale to co on osiągnął i na jakim poziomie żyje może zawdzięczać głównie sobie i bliskim, więc nie ma w tym nic złego.

Śmiać się można z Pani Maryli, która przez całą karierę tak szastała hajsem, że teraz narzeka, że nie ma z czego żyć (jeśli dobrze pamiętam)

10

@draxidox, nie ma tu o czym dyskutować. Gość całe życie miał na zupełnie innym poziomie, tu nie ma czego hejtować. Inne życie

Poza tym on się nigdzie nie żali, że nie ma za co żyć czy mu czegoś brakuje

0

@vangoor, nie, bo to było jedyne celne. Reszta była niecelnych

3

@GeneralXavi, ale młody był po drugiej stronie.

1

@Sulimo, poszedłbym krok dalej i zlikwidowałbym Ekstraklasę

0

@kanver_, na to że odpadamy w grupie EURO kończąc z 1 punktem, chyba na to

0

@barca__rządzi, podjedź sprawdzić do mechanika, nie masz pewności czy gdzieś olej nie wycieka. Lepiej nie bagatelizować, bo to nie jest normalna sprawa

1

@Arden, hahhahahahaha no dokładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?