1

@KapitanMulti jesteś przewodniczącym ludzi, którzy posiadają multikonta?

0

@Zoker, on tylko na mecze ze słabiakami, na najlepszych trzeba go sprzedawać

1

@Pawel13sz, może Xavi wróci za Flicka w grudniu. Było Xavi do grudnia, a teraz będzie Xavi w grudniu

3

@FcPortoFan1999, jesteś uzależniony od La Rambli.

12

@tristan87, JESTEM PRZYKLEJONY

Jakby jakieś zaklęcie rzucał

1

@Borry, to oby CA zgarnął Messi

1

@Bykunn, „to dobrze, że już teraz mając w kraju ogromne mandaty za jazdę po pijanemu, zabierane prawo jazdy i samochody za powodowanie wypadków po pijanemu czy samą jazdę już nie mamy takich sytuacji, nie?

Co Ty myślisz, że jak podniosą odrobinę ceny za wódkę to nie będzie alkoholizmu i przestępstw po alkoholu jeśli teraz ludziom nie przeszkadza to, że stracą prawo jazdy, auto i pójdą siedzieć?”

Tu masz mój komentarz, nie bronię niczego i nie jestem przeciwko i nie zapieram się nogami i rękami żeby tego nie robili, ale zwracam uwagę, że to i tak nic nie da jeśli ktokolwiek uważa, że ceny alkoholu wpłyną na to, że ludzie przestaną pić i jeździć po pijaku. Dużo rzeczy już wprowadzili, a jednak wciąż jest masa niepotrzebnych sytuacji w kraju.

Moim zdaniem sztuczne pompowanie cen nic nie zmieni, ale niech sobie robią co chcą.

Będę chciał sobie kupić dwa piwa na weekend to może mnie będzie jeszcze stać, a jak nie to się napiję wody. Choć i tak inteligent z społeczności La Rambli nazwał mnie alkusem ;p

2

@Bykunn, jak czytam Twoje komentarze to naprawdę nie wiem czy masz tak duże ograniczenia czy tylko udajesz :D Może kiedyś do Ciebie dotrze, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie na temat sztucznego pompowania cen, które i tak nic nie zmieni nie oznacza od razu tego, że pije alkohol ;)

Całe szczęście nawet na La Rambli napisać można wszystko do każdego.

0

@Bykunn, nie dogadamy się i ja już nawet nie będę próbować, bo jeśli Ty uważasz, że obrażając innych od alkusów robisz dobrze to nie mamy o czym gadać.

Karma wraca za niektóre rzeczy w życiu, a może do Ciebie już wróciła ;)

Trzymaj się

0

@Bykunn, nawet jeśli jestem do tyłu z tym, że nie obowiązują (może dlatego, że nie jeżdżę po pijaku to nie miałem z tym styczności) to nie zmienia to faktu, że jesteś na tyle ograniczonym człowiekiem umysłowo, że zrobiłeś ze mnie alkoholika, bo napisałem, że nie zgadzam się z tym żeby sztuczne podwyższanie cen cokolwiek dla nas zmieniło jeśli wysokie mandaty czy odsiadka w więzieniu za jazdę po pijanemu i wypadki w takim stanie nic nie zmieniają xD

Powinieneś się udać do specjalisty, bo stary z Ciebie chłop, a potrafisz w taki sposób wypowiadać się do innych ludzi, o których nie masz bladego pojęcia.

Napisałbym Ci niektóre rzeczy bardziej dosłownie, ale szkoda mi bana na taką personę jak Ty

2

@Bykunn, Ty jesteś poważny? Jak możesz mnie obrażać od alkusów nie mając pojęcia nic o mnie samym oraz o moim życiu xD Hahahahahah, zmądrzej chłopie, bo to co aktualnie prezentujesz jest nie do przyjęcia

Ponadto poczytaj sobie, lepiej zrobisz jak coś poczytasz, a nie będziesz pisać komentarzy, bo to Ci zbytnio nie wychodzi

https://rankomat.pl/samochod/co-grozi-za-jazde-po-alkoholu

0

@mordini123, dla mnie i tak wygrał

4

@Bykunn, to dobrze, że już teraz mając w kraju ogromne mandaty za jazdę po pijanemu, zabierane prawo jazdy i samochody za powodowanie wypadków po pijanemu czy samą jazdę już nie mamy takich sytuacji, nie?

Co Ty myślisz, że jak podniosą odrobinę ceny za wódkę to nie będzie alkoholizmu i przestępstw po alkoholu jeśli teraz ludziom nie przeszkadza to, że stracą prawo jazdy, auto i pójdą siedzieć?

5

@Bykunn, zwiększyć akcyzę na alkohol, na paliwo, dodatkowe podatki na zakup auta. Wszystko trzeba podnieść.

Niech robią tak żeby wszystko było coraz droższe, a wtedy będziemy szczęśliwi

10

@Safrani, zaczyna im brakować wody i dlatego polewają ich wodą?

0

Nie ma za co, wykrakałem

0

36min żadnego strzału celnego, niesamowity pojedynek jeśli to prawda

1

@BulaKG, Oskar się nie interesuje kobietami, bo woli Ekstraklasę

0

@FcPortoFan1999, przy jakiej Ty maszynie pracujesz?

1

@BulaKG, nie wiem co ma wspólnego prąd z kartonami, sorry

0

@macio_944, kup mi konsole to porozmawiamy

0

@TaleOfUs, jak oceniasz narkotyki ze stolicy województwa Dolnośląskiego?

0

@BulaKG, czyli jeszcze alkoholik

5

@BulaKG, narkoman, Boże

0

@Arys, może Cię po prostu kocha i chce sprawić przyjemność

1

@FabianekMrozek, za co dziękujesz Laporcie?

0

@FcPortoFan1999, coś w tym jest proszę Pana, czasem to tak wygląda. Messi i tak jest najlepszy

0

@FcPortoFan1999, wciągam w to Messiego i Djokovicia, bo dyskusja jest o najbardziej zrytym środowisku, a dla mnie sprawa jest prosta. W dupie mam zdanie fanów jakiegokolwiek z tych zawodników, nie zamierzam z tymi psychofanami o niczym dyskutować, bo to niezdrowe

@Trojanek23, dla mnie od zawsze Leo był wyżej niż Ronaldo ze względu na jego wkład w grę drużyny i nie ograniczanie się do strzelania bramek. Messi jest zawodnikiem zdecydowanie bardziej wszechstronnym niż Ronaldo, choć Portugalczyk w najlepszej formie również był na nieziemskim poziomie i zawsze był bardziej niebezpieczny niż aktualni kandydaci do ZP :D

0

@FcPortoFan1999, a przestań ze mną dyskutować Oskar, bo mi z Tobą ciężko rozmawiać kiedy wiem jakie masz zdanie na temat Ekstraklasy. Ogólnie zabijanie się o to kto jest najlepszy to jakaś abstrakcja i nieporozumienie, a w F1 Hamilton czy Verstappen to świetni kierowcy, ale na dzień dzisiejszy to Brytyjczyk osiągnął więcej, więc to on w tym sporcie jest lepszy niż Holender.

Messi to najlepszy zawodnik jaki kiedykolwiek grał w piłkę nożną, Djoković jest najlepszym tenisistą w historii. To jest proste Oskar

0

@FcPortoFan1999, częściej widzę tutaj dyskusje na temat tego kto jest najlepszym tenisistą, a nie kto jest najlepszym kierowcą F1. Dlatego też uznaje, że środowisko tenisowe ma nierówno pod sufitem jeszcze bardziej niż reszta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?