1

Dla mnie to jest niezrozumiałe, że są piłkarze, którzy w zasadzie od kilku sezonów nie grają zupełnie nic, idą na wypożyczenia, a jak chcą je kupić inne kluby to Ci piłkarze wciąż mają wygórowane wymagania xD

Jak taki chłop może mieć wciąż wysokie wymagania jeśli nie gra w piłkę i odbija się od klubów?

2

@NeroTFP1, coś w tej Brazylii poszło nie tak chyba

3

@Rust_Cohle, bardzo dobrze, że Urugwaj awansował, Brazylia jest beznadziejna i szkoda, że nie odpadli już w grupie.

3

@barcanawieki, ja w jego płaczu i tym co robi na boisku również upatruję wiele teatru :) Nie ufam jego zachowaniom ani trochę. Jak ktoś ma nierówno pod sufitem to i się płakać na zawołanie nauczy

0

@mekston, jeśli wymienia całą podłogę wiąże się to z jakimiś karami?

1

@mekston, oby dziś skutecznie wylądował w żwirze

0

@Faro, Araujo zachowanie imienia Viniciusa Juniora, żałośnie to zrobił. Wstyd, ale pewnie kolejny raz będzie udawał, że co złego to nie on

0

Brazylia do domu, świetna informacja. Do pełni szczęścia zabrakło tylko tego żeby Anglicy odpadli :D

0

@Ojciec5tkidzieci, boję się, ponieważ ludzie którzy grają z Vegetą w gierkę tajemniczo znikają

0

@VegetaPolska, trzeba było go lać jak Cię oskarżał bez powodu.

Z takimi trzeba krótko

0

@VegetaPolska, zejdź na ziemię chłopie

0

@VegetaPolska, sugerujesz mi, że chcesz zachować spokój, bo jak się naładujesz to może być problem.

Co masz na myśli?

0

@VegetaPolska, dobrze, że nie 100mln. Przestań odpływać

0

@VegetaPolska, grozisz mi?

0

@VegetaPolska, tego Twojego pieprzenia to się nie da czytać, Ty się też naładowujesz i wychodzi jak hehe wychodzi

9

@Kapitan hawk, Depay to trochę taki Ferran z Holandii

1

@FcPortoFan1999, bo Szwajcaria ma lepszych piłkarzy i zapewne trenera

7

Awansuje beznadziejna drużyna, no niestety

1

Dlaczego on mu podał piłkę?

0

Oby Anglicy niedługo szukali samolotu do swojego kraju

0

Sędzia mógłby zakończyć nasze cierpienie przechodząc od razu do rzutów karnych

2

Kopnął piłkę, piłka odbiła się w głowę, a ten leży i udaje, że go kopnął w głowę stopą. Ja pierdziele, niech ten spektakl się kończy

0

W tym meczu nic się nie dzieje, mogliby grać do jutra i nikt nie strzeli bramki, potężny poziom

0

Iga gdyby ogarnęła się z tym odpadnięciem wcześniej to by mogła wrócić razem z Hurkaczem. Byłoby im raźniej

0

@Alex1995, XD przestan.

0

Gdyby Iga gryzła trawę to by w końcu zaczęła grać na ziemi hehe

1

@FcPortoFan1999, Ty nie jesteś osobą, której zdanie brałbym pod uwagę w kwestii oceny meczów

3

Kibice na meczu bawią się dobrze chyba tylko dlatego, że są pijani i średnio oceniają to jak wygląda ten mecz

Może i zapłacili za bilety na mecz i podróż, ale za to mogą obejrzeć gówniany mecz

6

@Alex1995, a komu ona ma się tłumaczyć? Tobie?

0

Świetny mecz, dziękujemy za kolejną gównianą połowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?