FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla mnie to jest niezrozumiałe, że są piłkarze, którzy w zasadzie od kilku sezonów nie grają zupełnie nic, idą na wypożyczenia, a jak chcą je kupić inne kluby to Ci piłkarze wciąż mają wygórowane wymagania xD
Jak taki chłop może mieć wciąż wysokie wymagania jeśli nie gra w piłkę i odbija się od klubów?
2
@NeroTFP1, coś w tej Brazylii poszło nie tak chyba
3
@Rust_Cohle, bardzo dobrze, że Urugwaj awansował, Brazylia jest beznadziejna i szkoda, że nie odpadli już w grupie.
3
@barcanawieki, ja w jego płaczu i tym co robi na boisku również upatruję wiele teatru :) Nie ufam jego zachowaniom ani trochę. Jak ktoś ma nierówno pod sufitem to i się płakać na zawołanie nauczy
0
@mekston, jeśli wymienia całą podłogę wiąże się to z jakimiś karami?
1
@mekston, oby dziś skutecznie wylądował w żwirze
0
@Faro, Araujo zachowanie imienia Viniciusa Juniora, żałośnie to zrobił. Wstyd, ale pewnie kolejny raz będzie udawał, że co złego to nie on
0
Brazylia do domu, świetna informacja. Do pełni szczęścia zabrakło tylko tego żeby Anglicy odpadli :D
0
@Ojciec5tkidzieci, boję się, ponieważ ludzie którzy grają z Vegetą w gierkę tajemniczo znikają
0
@VegetaPolska, trzeba było go lać jak Cię oskarżał bez powodu.
Z takimi trzeba krótko
0
@VegetaPolska, zejdź na ziemię chłopie
0
@VegetaPolska, sugerujesz mi, że chcesz zachować spokój, bo jak się naładujesz to może być problem.
Co masz na myśli?
0
@VegetaPolska, dobrze, że nie 100mln. Przestań odpływać
0
@VegetaPolska, grozisz mi?
0
@VegetaPolska, tego Twojego pieprzenia to się nie da czytać, Ty się też naładowujesz i wychodzi jak hehe wychodzi
9
@Kapitan hawk, Depay to trochę taki Ferran z Holandii
1
@FcPortoFan1999, bo Szwajcaria ma lepszych piłkarzy i zapewne trenera
7
Awansuje beznadziejna drużyna, no niestety
1
Dlaczego on mu podał piłkę?
0
Oby Anglicy niedługo szukali samolotu do swojego kraju
0
Sędzia mógłby zakończyć nasze cierpienie przechodząc od razu do rzutów karnych
2
Kopnął piłkę, piłka odbiła się w głowę, a ten leży i udaje, że go kopnął w głowę stopą. Ja pierdziele, niech ten spektakl się kończy
0
W tym meczu nic się nie dzieje, mogliby grać do jutra i nikt nie strzeli bramki, potężny poziom
0
Iga gdyby ogarnęła się z tym odpadnięciem wcześniej to by mogła wrócić razem z Hurkaczem. Byłoby im raźniej
0
@Alex1995, XD przestan.
0
Gdyby Iga gryzła trawę to by w końcu zaczęła grać na ziemi hehe
1
@FcPortoFan1999, Ty nie jesteś osobą, której zdanie brałbym pod uwagę w kwestii oceny meczów
3
Kibice na meczu bawią się dobrze chyba tylko dlatego, że są pijani i średnio oceniają to jak wygląda ten mecz
Może i zapłacili za bilety na mecz i podróż, ale za to mogą obejrzeć gówniany mecz
6
@Alex1995, a komu ona ma się tłumaczyć? Tobie?
0
Świetny mecz, dziękujemy za kolejną gównianą połowę