FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Typowe niemieckie charaktery jak coś nie idzie po ich myśli :)
0
@SinMistico, piec to on miał w pierwszej połowie
0
Kroos w końcu po piętnastym faulu się doczekał kartki, brawo sędzia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oj żeby to zdjęcie Yamala nie wyszło Hiszpanii bokiem
0
Kroos kartek nie dostaje, takie mamy zasady
1
Oby Hiszpania jak najszybciej wyprowadziła skuteczną kontrę. Nico i Lamine mają do tego możliwości
5
@tarczon, jak można takie głupoty powielać xD
4
Klepią sobie piłeczkę, Morata dostanie piłkę i Niemcy biegną z kontrą. Ech
34
Ile razy musi sfaulować Kroos żeby otrzymać żółtą kartkę?
7
@FabianekMrozek, dziękujemy za opinię twardy chłopie
Zdziwisz się jeśli wyjdzie, że to coś poważniejszego
Twardy chłopie
0
@agaFCB, kolejny raz miałaś rację w sprawie Alcaraza, fachowo oceniasz te mecze
0
@Puyolex, może obie opcje są prawdziwe
1
A to tylko przedwstęp, ponieważ już o 21 boski Cristiano wychodzi na boisko
0
Dopiero jedna żółta kartka, żart w wykonaniu sędziego
3
Zero usprawiedliwienia dla decyzji sędziego w sprawie braku żółtej, a być może nawet czerwonej dla Niemca. Najpierw ostry faul na Pedrim, a chwilę później faul na Yamalu, a typ nawet nie ma żółtej XD piłka nożna i sędziowie są beznadziejni
2
Jahahahaha, jego już na boisku by. Nie powinno XD
5
On nie dał kartki? XD
0
Wstawaj kudłaty
1
@MesQueUnClub96, mówi to ten który od miesiąca pisał, że Hurkacz wygra Wimbledon czy Niemcy pokonają Hiszpanię
0
@tomek8756, tak się właśnie dzieje jak @Transu96 opuści biurko i dom, on nie wie jak się zachowywać w realnym świecie
0
@agaFCB, najwyżej dołączy do Huberta, widocznie najlepsi odpadają
0
@agaFCB, nakręcasz się przy każdym meczu Carlosa, a na końcu on to i tak zazwyczaj wygrywa ;p
1
@Joe_Barbaro, oby!!!
2
@Luciano99, ale grał z kontuzjom i może jeszcze był skszydłowym
0
Messi powinien wziąć kilka lekcji strzelania karnych od Cristiano Ronaldo, bo kiedyś przez niego odpadną
0
@MesQueUnClub96, nic tylko zostać Argentyńczykiem
0
@FcPortoFan1999, koszykarzy?
Ciebie ta Finlandia chyba pokonała
3
@MesQueUnClub96, musisz się zregenerować, bo już jutro odpadają Niemcy
1
@NeroTFP1, dziw bierze, że są na świecie ludzie, którzy piszą „Finą”