1

Typowe niemieckie charaktery jak coś nie idzie po ich myśli :)

0

@SinMistico, piec to on miał w pierwszej połowie

0

Kroos w końcu po piętnastym faulu się doczekał kartki, brawo sędzia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oj żeby to zdjęcie Yamala nie wyszło Hiszpanii bokiem

0

Kroos kartek nie dostaje, takie mamy zasady

1

Oby Hiszpania jak najszybciej wyprowadziła skuteczną kontrę. Nico i Lamine mają do tego możliwości

5

@tarczon, jak można takie głupoty powielać xD

4

Klepią sobie piłeczkę, Morata dostanie piłkę i Niemcy biegną z kontrą. Ech

34

Ile razy musi sfaulować Kroos żeby otrzymać żółtą kartkę?

7

@FabianekMrozek, dziękujemy za opinię twardy chłopie

Zdziwisz się jeśli wyjdzie, że to coś poważniejszego

Twardy chłopie

0

@agaFCB, kolejny raz miałaś rację w sprawie Alcaraza, fachowo oceniasz te mecze

0

@Puyolex, może obie opcje są prawdziwe

1

A to tylko przedwstęp, ponieważ już o 21 boski Cristiano wychodzi na boisko

0

Dopiero jedna żółta kartka, żart w wykonaniu sędziego

3

Zero usprawiedliwienia dla decyzji sędziego w sprawie braku żółtej, a być może nawet czerwonej dla Niemca. Najpierw ostry faul na Pedrim, a chwilę później faul na Yamalu, a typ nawet nie ma żółtej XD piłka nożna i sędziowie są beznadziejni

2

Jahahahaha, jego już na boisku by. Nie powinno XD

5

On nie dał kartki? XD

0

Wstawaj kudłaty

1

@MesQueUnClub96, mówi to ten który od miesiąca pisał, że Hurkacz wygra Wimbledon czy Niemcy pokonają Hiszpanię

0

@tomek8756, tak się właśnie dzieje jak @Transu96 opuści biurko i dom, on nie wie jak się zachowywać w realnym świecie

0

@agaFCB, najwyżej dołączy do Huberta, widocznie najlepsi odpadają

0

@agaFCB, nakręcasz się przy każdym meczu Carlosa, a na końcu on to i tak zazwyczaj wygrywa ;p

1

@Joe_Barbaro, oby!!!

2

@Luciano99, ale grał z kontuzjom i może jeszcze był skszydłowym

0

Messi powinien wziąć kilka lekcji strzelania karnych od Cristiano Ronaldo, bo kiedyś przez niego odpadną

0

@MesQueUnClub96, nic tylko zostać Argentyńczykiem

0

@FcPortoFan1999, koszykarzy?

Ciebie ta Finlandia chyba pokonała

3

@MesQueUnClub96, musisz się zregenerować, bo już jutro odpadają Niemcy

1

@NeroTFP1, dziw bierze, że są na świecie ludzie, którzy piszą „Finą”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?