0

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że on nie powinien grać meczów w Portugalii już, a ten ciągnie cały mecz, dogrywkę i karne XD hit

0

On chyba w międzyczasie czyta La Ramble i uderza te piłkę dla was

0

@partymaker, nie ma obsesji, bo jak była sytuacja gdzie mógł uderzać to wolał podać na czystą sytuację.

Podpala się i to mocno, tam w głowie na pewno dużo dziwnych rzeczy się dzieje, ale już bez przesady

2

@Herato, po odpadnięciu Polski z MŚ sam chciałem żeby to Argentyna wygrała MŚ, ale w starciu z Polską nigdy nie wpadłbym na to żeby być za Argentyną, bo gra tam Messi. Takich niestety można było tu spotkać

3

@fur_Deutschland, przecież jest kibicem Realu, a nie Ronaldo. Co Cię dziwi?

Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby kibicować danej reprezentacji tylko dlatego, że gra tam jakiś zawodnik. Tak, mam na myśli ludzi robiących z siebie Argentyńczyków

2

Grzmot nadal niszczy psychikę La Rambli

4

@jacobFCB, nie oglądaj już tego euro żeby się nie pogorszyło

3

@Pawel13sz, hahahahah, dobre xd

0

@jaras121, chyba odleciałeś

0

@MesQueUnClub96, on szybko biega, ale nie umie podawać, nie wiem czy coś się poprawi

1

@Arden, ja tak mówiłem po odejściu Benzemy gdzie zostali tylko z Joselu XD Z kuzynem się założyłem o whisky, że Real nie wygra ligi, a zrobi to Barcelona, bo wszystko wskazywało na to, że Real będzie słabszy niż w poprzednim sezonie, a Barcelona silniejsza. Whisky muszę kupić ja. Obawiam się, że Ancelotti jakoś to poukłada

0

@KrwawiaceoczyVEB, Twój nick pasuje do tego meczu

0

Defensywny napastnik się uaktywnił

0

Francja i Belgia w meczach grupowych zdobyły po dwie bramki. Francja samobójczą oraz z karnego, widać

0

@Cataloniec94, pożyjemy, zobaczymy.

0

Popatrzcie na Belgię i Francję, dobrze nam wyjdą Ci imigranci

2

@Kgorecki2500, @TaleOfUs musisz koniecznie zobaczyć

0

@kosiarz92, nic na to nie wskazuje

0

@FcPortoFan1999, blokuje Belgię, napędza przeciwników

5

Dobrze, że tego całego Lukebakio nie wystawili, bo z miejsca mecz przegrany by był

1

@vangoor, ma iść po te nożyce z tym słupem?

0

@Rust_Cohle, czy wczorajszy dzień był ostatnim, w którym miałeś syna?

5

Widzę Messiego w tym Yamalu, Leo namaścił nie tego piłkarza co trzeba, musi przytulić Yamala, a nie Fatiego

1

Szkoda, że Słowacy nie dali rady wytrzymać chwilę dłużej. Oby w kolejnym meczu Anglia pojechała do domu

3

Słowacja mogłaby druga wcisnąć

3

@MesQueUnClub96, a Ty umiesz się oceniać do dyskusji z argumentami czy nic mądrego napisać nie potrafisz?

3

Chłop się przyzwyczaił do tego, że każdy wyścig jest jego i nie radzi sobie jak ktoś szybszy próbuje go wyprzedzić. No słabe zachowanie ze strony Maxa. Lando mu powinien dać klapsa po wyścigu

0

@BorzyKrzys, nawet jeśli był z przodu to była kolejna sytuacja gdzie podczas momentu gdzie Lando chciał wyprzedzić Max mu po prostu zajeżdżał drogę xD Szkoda, że to Norris nie skończył wyścigu, a nie Verstappen

0

@Sulimo, oglądałeś te sytuację? Norris był po zewnętrznej i miał wolne miejsce, jak Max zauważył, że ten tam wjeżdża to mu zajechał drogę xd nawet sędziowie to zauważyli, a Ty tu piszesz coś o jakimś żarcie

@MesQueUnClub96, Ty się nie odzywaj, bo robisz z siebie eksperta w każdej dziedzinie sportu, a prostej sytuacji nie umiesz ocenić

1

Max dał ciała moim zdaniem, wjechał w niego jak widział, że ten się zabiera za wyprzedzanie. Nie pierwszy raz kiedy Verstappen się tak zachował w tym wyścigu. Nie umie przegrywać pipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?