1

@MichuZ44, człowieka, który nie miałby pieniędzy na tak długą rehabilitację oraz operację nikt by tak nie poskładał. Pieniądze robią różnicę, nie tylko głowa

Mimo wszystko ogromny szacunek i gratulacje dla tego Pana

0

@kulek22, mam wykupiony canal+ z wszystkimi dostępnymi Polsatem, a meczu nie można obejrzeć, bo dają go na jeszcze inny kanał. Dostęp do wydarzeń sportowych w Polsce to jakiś jeden wielki żart. Nie wiem ile trzeba zapłacić żeby obejrzeć wszystko co najważniejsze

0

@michal26, transmisja tylko na Polsat Sport 2?

0

@kubix05, mamie na dzień mamy kwiaty, a ojcu wiertarkę. Nie zapomnijcie

1

@Kgorecki2500, co to za orzeł

0

@Zoker, Bernardo Silva 180min. Wygrałem

1

@q1, to są stare auta już, da się jeździć takim i wciąż użytkować, ale trzeba się liczyć, że po zakupie trochę pieniędzy na ekspolatację trzeba będzie wydać. Plusy takie, że te samochody mają zdrową blachę, a jak reszte doprowadzi się do odpowiedniego stanu to będą służyć

4

@TR3YWAY, a ja nigdy nie miałem złego spotkania z policją, nawet zdarzało się, że zamiast ewidentnego mandatu kończyło się na upomnieniu, więc to chyba w Twoim życiu coś poszło nie tak

2

@mrboom, wychowanie? Jakie wychowanie?

Jeśli chodzi o okulary na rower dla 60 latka to możesz zapytać @Comentateiro, ale nie wiem czy on będzie pamiętał w jakich okularach jeździł 120 lat temu

4

@koksik2700, no to fajnie, że Leo tak miło się wobec niego zachowywał na boisku czy na treningach, a jak Griezmanna nie było to narzekał na niego i wypuszczał info do prasy

To jest właśnie cały Messi

5

@Rust_Cohle, La Rambla jak zawsze pomocna, nawet w niedzielę rano

0

@Barcasub, widocznie masz coś na sumieniu, ja chyba nawet wiem co

0

@jacobFCB, Borek, jest, po prostu dla, młodzieży

6

@KrychaFCB, jeśli nie chce grać w Barcelonie to nikt z tym nic nie zrobi. Życie.

Byleby za dobra kasę jeśli już do tego dojdzie

3

@NowyUzytkownik, finał i z Argentyna wygrywają 5:0

1

W końcu, dzięki Dodi za występ

0

@MesQueUnClub96, ale tak szczerze to co Ty chcesz zgłaszać Dodi? Podasz chociaż jeden przykład?

0

@MesQueUnClub96, zgłoszony

Groźby są karalne

0

Oby to była ostatnia połowa w której dane było nam oglądać Lukebakio

0

@MesQueUnClub96, bzzzzzzzzz

1

@pioz123, też mi się wydaje, że w dziewiątkę graliby lepiej niż z tymi dwoma pseudo piłkarzami

2

@KamQiX, wtedy miałby kolory pszczoły

2

@escarabajo, w sumie racja, dla mnie mógłby go zdjąć nawet zaraz

1

@mrboom, Rudy od zawsze przerastał te repke o dwa poziomy co najmniej. Szkoda, że przyszło mu grać z takimi pokrakami

2

@Rust_Cohle, szybciutko zejdzie w drugiej połowie jeśli wciąż będzie tak kaleczył

1

@MesQueUnClub96, nie mam potrzeby Cię prowokować. Lukaku oraz Lukebakio na ten moment psują wszystko co mają, żadnego pożytku z nich. Dobra, Lukaku miał trochę szczęścia, że udało mu się celnie podać przy bramce, ale nic poza tym

0

@MesQueUnClub96, widzi, że w ataku nie ma z bardzo komu podawać to próbuje sam

1

@MesQueUnClub96, oby się szarpnął na ławkę jak najszybciej i niech wprowadza kogoś kto potrafi grać w piłkę

1

@MesQueUnClub96, to co Ty wypisujesz tylko potwierdza moją teorię na Twój temat.

Pozdrawiam

6

@Gibbon_FCB, nie sprzedamy, bo nie będzie chciał odejść.

Najważniejsze żeby nie przyszedł wcale, to nie jest gracz nad którym warto się zastanawiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?