FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichuZ44, człowieka, który nie miałby pieniędzy na tak długą rehabilitację oraz operację nikt by tak nie poskładał. Pieniądze robią różnicę, nie tylko głowa
Mimo wszystko ogromny szacunek i gratulacje dla tego Pana
0
@kulek22, mam wykupiony canal+ z wszystkimi dostępnymi Polsatem, a meczu nie można obejrzeć, bo dają go na jeszcze inny kanał. Dostęp do wydarzeń sportowych w Polsce to jakiś jeden wielki żart. Nie wiem ile trzeba zapłacić żeby obejrzeć wszystko co najważniejsze
0
@michal26, transmisja tylko na Polsat Sport 2?
0
@kubix05, mamie na dzień mamy kwiaty, a ojcu wiertarkę. Nie zapomnijcie
1
@Kgorecki2500, co to za orzeł
0
@Zoker, Bernardo Silva 180min. Wygrałem
1
@q1, to są stare auta już, da się jeździć takim i wciąż użytkować, ale trzeba się liczyć, że po zakupie trochę pieniędzy na ekspolatację trzeba będzie wydać. Plusy takie, że te samochody mają zdrową blachę, a jak reszte doprowadzi się do odpowiedniego stanu to będą służyć
4
@TR3YWAY, a ja nigdy nie miałem złego spotkania z policją, nawet zdarzało się, że zamiast ewidentnego mandatu kończyło się na upomnieniu, więc to chyba w Twoim życiu coś poszło nie tak
2
@mrboom, wychowanie? Jakie wychowanie?
Jeśli chodzi o okulary na rower dla 60 latka to możesz zapytać @Comentateiro, ale nie wiem czy on będzie pamiętał w jakich okularach jeździł 120 lat temu
4
@koksik2700, no to fajnie, że Leo tak miło się wobec niego zachowywał na boisku czy na treningach, a jak Griezmanna nie było to narzekał na niego i wypuszczał info do prasy
To jest właśnie cały Messi
5
@Rust_Cohle, La Rambla jak zawsze pomocna, nawet w niedzielę rano
0
@Barcasub, widocznie masz coś na sumieniu, ja chyba nawet wiem co
0
@jacobFCB, Borek, jest, po prostu dla, młodzieży
6
@KrychaFCB, jeśli nie chce grać w Barcelonie to nikt z tym nic nie zrobi. Życie.
Byleby za dobra kasę jeśli już do tego dojdzie
3
@NowyUzytkownik, finał i z Argentyna wygrywają 5:0
1
W końcu, dzięki Dodi za występ
0
@MesQueUnClub96, ale tak szczerze to co Ty chcesz zgłaszać Dodi? Podasz chociaż jeden przykład?
0
@MesQueUnClub96, zgłoszony
Groźby są karalne
0
Oby to była ostatnia połowa w której dane było nam oglądać Lukebakio
0
@MesQueUnClub96, bzzzzzzzzz
1
@pioz123, też mi się wydaje, że w dziewiątkę graliby lepiej niż z tymi dwoma pseudo piłkarzami
2
@KamQiX, wtedy miałby kolory pszczoły
2
@escarabajo, w sumie racja, dla mnie mógłby go zdjąć nawet zaraz
1
@mrboom, Rudy od zawsze przerastał te repke o dwa poziomy co najmniej. Szkoda, że przyszło mu grać z takimi pokrakami
2
@Rust_Cohle, szybciutko zejdzie w drugiej połowie jeśli wciąż będzie tak kaleczył
1
@MesQueUnClub96, nie mam potrzeby Cię prowokować. Lukaku oraz Lukebakio na ten moment psują wszystko co mają, żadnego pożytku z nich. Dobra, Lukaku miał trochę szczęścia, że udało mu się celnie podać przy bramce, ale nic poza tym
0
@MesQueUnClub96, widzi, że w ataku nie ma z bardzo komu podawać to próbuje sam
1
@MesQueUnClub96, oby się szarpnął na ławkę jak najszybciej i niech wprowadza kogoś kto potrafi grać w piłkę
1
@MesQueUnClub96, to co Ty wypisujesz tylko potwierdza moją teorię na Twój temat.
Pozdrawiam
6
@Gibbon_FCB, nie sprzedamy, bo nie będzie chciał odejść.
Najważniejsze żeby nie przyszedł wcale, to nie jest gracz nad którym warto się zastanawiać