FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys, jaka Sylwia?
1
@PatrychoO, tak podobne, że nie widać różnicy
0
Włosi wyczuli, że Hiszpania ciśnie i będą leżeć i się turlać za każdym razem
1
@BulaKG, chyba samobójcze
1
@misterio, śmiesznie musi wyglądać podłączenie gazu do zmywarki
4
Oni grają na czas z Danią xd wypieprzać z turnieju jak najszybciej
1
Anglicy się sami powinni spakować już dzisiaj i wracać do domu
1
Ostatni raz tak beznadziejną Anglię widziałem cztery dni temu. Co za okropna drużyna
5
Beznadziejnie się ogląda Anglię, oby jak najszybciej pojechali do domu
3
@4drian0, niesamowite jest to jak mocno promuje się przygłupów
2
@kubix05, do dziś tak naprawiam swój wóz
7
Nie mogę pojąć czemu się taki nacisk kładzie na mecz z Austrią. Przecież jeśli nie uda się z nimi to zgnieciemy Francję. Wyluzujcie
0
@FCB_dimiC, pokazał właśnie, nie zapomniał
0
Sędzia karteczek zapomniał?
3
@MesQueUnClub96, kolejnych chcesz wysłać na łąkę?
0
@MesQueUnClub96, a ja nigdzie nie napisałem, że chodzi o Ciebie :) W każdym razie dobrze wiedzieć
@MesQueUnClub_87, może inaczej nie uśnie
1
Strzeżcie się chłopcy, bo pewien użytkownik zaczął szukać miłości na La Rambli
3
Komentarz usunięty
0
@ViscaelBarca2007, hahahaahaha, śmieszne
3
@MesQueUnClub96, Dodi show start
0
@MesQueUnClub96, o weź z niego przykład i budź się co dwa lata napisać komentarz
0
@macio_944, a co Ty tak w południe spać chodzisz? Nie wysypiasz się w nocy?
1
@Arden, opta stats
0
@macio_944, spałeś?
2
@KamQiX, jednak Musiale w Barcelonie chętnie bym zobaczył, na pewno bardziej niż Olmo
2
@KamQiX, do przodu grają dobrze, ale na bardzo dużo pozwalają przeciwnikom i w sumie już powinni stracić bramkę, dużo szczęścia mają
1
@MesQueUnClub96, XDDD przecież ten strzał nie leciał ani niewiarygodnie mocno, ani niewiarygodnie celnie
0
@kanver_, też nieco nie rozumiem dlaczego sędzia tego nie gwizdnął. Może dlatego, że to genialny Holender
0
@SelloutCrowd, ja czułem, to był świetny mundial
3
Chorwacja do domu, oby tak bylo