1

@kosiarz92, nie wszyscy to rozumieją. Mnie osobiście przeraża to jak niektórzy potrafią się wypowiadać o innych. Zero szacunku i brak pokory bije od takich komentarzy

7

Ja pierdziele, większość komentarzy o Ronaldo XD i wy się potem śmiejecie z ludzi, którzy nie mogą przestać pisać o Messim

2

@Sysia11, uspokój się i przestań być agresywna, bo zawołam moderatora

0

@Sysia11, hahahahha, widzę wyżej

2

@Sysia11, no pracuje aktualnie w Niemczech, w Holandii też trochę pracowałem, ale o nikim nie wypowiadam się w tak żałosny sposób jak Ty o Polsce :)

2

@Sysia11, XD ja nawet nie wiem jak skomentować to co Ty piszesz o Polsce. Nie chcesz może wyjechać z kraju? Być może gdzie indziej będzie Ci lepiej

1

@Gibbon_FCB, tak jak niektórych boli Messi. To powinno się leczyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@4drian0, 50 fauli to by musiała mieć każda z drużyn

0

@mekston, to niech się inni nauczą serwować. Lubie oglądać tenisistów, którzy potrafią trzymać swój serwis. Jak oglądam facetów, którzy się wzajemnie przełamują to czuję się jakbym oglądał kobiety

0

@Barcasub, żeby nie robić z siebie najmądrzejszego po fakcie?

0

@Barcasub, no jakoś wczoraj nie byłeś taki mądry i nigdzie nie widziałem Twoich komentarzy żeby mu nie wierzyć :)

0

@Barcasub, XD hahahahah

5

@Barcasub, a Ty kiedy się dowiedziałeś, że to ustawka? W jaki sposób to przewidziałeś?

0

@Kgorecki2500, co by nie mówić jest to bardzo słabe zachowanie człowieka, który w wywiadach wiele razy mówił o jakichś zasadach xd

0

@FcPortoFan1999, właśnie bałem się, że Twoje serce zostało zranione

@bodzio10, tak, mam na myśli odpadnięcie Polek z walki i złoty medal

0

1

@tristan87, zaprezentowałbym tu odrobinę chamstwa komentując jego słowa, ale wiem, że element dawno mi nie dał bana i go pewnie będzie kusić

0

@FcPortoFan1999, rozstań? Chcesz mi o czymś opowiedzieć?

0

Ostatnie dni to same pożegnania Polaków z turniejów. Niedawno Polki, niedługo Hubert Hurkacz zrobi adios

0

@tomek8756, odpuszczę sobie bo idę do roboty

0

Probierz chociaż ładnie wygląda

0

Kurek schodzi, Lewy wchodzi

3

@TheNekro94, również jestem zdania, że powinien być karny. Nie ma tam żadnego naturalnego ułożenia ręki.

0

Gdyby La Rambla decydowała to Piątka od piątej minuty nie byłoby na boisku i gówno byłoby z bramki

0

Wyluzujcie, nie przejmujcie się, najwyżej ogramy Francję

3

Co ten Probierz im zrobił, że nikt nie chce się z nim przywitać

4

@Hosh, Ibisz to chyba goni @Comentateiro

2

@Jakchcesz, La Rambla decyduje czy mecz się może w ogóle odbyć. Jeśli może to wtedy idziemy już według powyzszego

2

@Bocheno1, nie wiem, ale zrobiłeś się wyszczekany w tym warsztacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?