FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kosiarz92, nie wszyscy to rozumieją. Mnie osobiście przeraża to jak niektórzy potrafią się wypowiadać o innych. Zero szacunku i brak pokory bije od takich komentarzy
7
Ja pierdziele, większość komentarzy o Ronaldo XD i wy się potem śmiejecie z ludzi, którzy nie mogą przestać pisać o Messim
2
@Sysia11, uspokój się i przestań być agresywna, bo zawołam moderatora
0
@Sysia11, hahahahha, widzę wyżej
2
@Sysia11, no pracuje aktualnie w Niemczech, w Holandii też trochę pracowałem, ale o nikim nie wypowiadam się w tak żałosny sposób jak Ty o Polsce :)
2
@Sysia11, XD ja nawet nie wiem jak skomentować to co Ty piszesz o Polsce. Nie chcesz może wyjechać z kraju? Być może gdzie indziej będzie Ci lepiej
1
@Gibbon_FCB, tak jak niektórych boli Messi. To powinno się leczyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@4drian0, 50 fauli to by musiała mieć każda z drużyn
0
@mekston, to niech się inni nauczą serwować. Lubie oglądać tenisistów, którzy potrafią trzymać swój serwis. Jak oglądam facetów, którzy się wzajemnie przełamują to czuję się jakbym oglądał kobiety
0
@Barcasub, żeby nie robić z siebie najmądrzejszego po fakcie?
0
@Barcasub, no jakoś wczoraj nie byłeś taki mądry i nigdzie nie widziałem Twoich komentarzy żeby mu nie wierzyć :)
0
@Barcasub, XD hahahahah
5
@Barcasub, a Ty kiedy się dowiedziałeś, że to ustawka? W jaki sposób to przewidziałeś?
0
@Kgorecki2500, co by nie mówić jest to bardzo słabe zachowanie człowieka, który w wywiadach wiele razy mówił o jakichś zasadach xd
0
@FcPortoFan1999, właśnie bałem się, że Twoje serce zostało zranione
@bodzio10, tak, mam na myśli odpadnięcie Polek z walki i złoty medal
0
@FcPortoFan1999, tak
1
@tristan87, zaprezentowałbym tu odrobinę chamstwa komentując jego słowa, ale wiem, że element dawno mi nie dał bana i go pewnie będzie kusić
0
@FcPortoFan1999, rozstań? Chcesz mi o czymś opowiedzieć?
0
Ostatnie dni to same pożegnania Polaków z turniejów. Niedawno Polki, niedługo Hubert Hurkacz zrobi adios
0
@tomek8756, odpuszczę sobie bo idę do roboty
0
Probierz chociaż ładnie wygląda
0
Kurek schodzi, Lewy wchodzi
3
@TheNekro94, również jestem zdania, że powinien być karny. Nie ma tam żadnego naturalnego ułożenia ręki.
0
Gdyby La Rambla decydowała to Piątka od piątej minuty nie byłoby na boisku i gówno byłoby z bramki
0
Wyluzujcie, nie przejmujcie się, najwyżej ogramy Francję
3
Co ten Probierz im zrobił, że nikt nie chce się z nim przywitać
4
@Hosh, Ibisz to chyba goni @Comentateiro
2
@Jakchcesz, La Rambla decyduje czy mecz się może w ogóle odbyć. Jeśli może to wtedy idziemy już według powyzszego
2
@Bocheno1, nie wiem, ale zrobiłeś się wyszczekany w tym warsztacie